مشهد به ۴ گرمخانه دیگر نیاز دارد قیمت طلا، قیمت سکه، قیمت دلار و ارز امروز در مشهد ۹۸/۰۷/۲۵ اعلام پایگاه‌های اهدای خون در مشهد همزمان با ایام اربعین گلایه یکی از ساکنین کوچه شهید باهنر ۱۰ از معضل ترافیک صبح و عصر ترمینال مشهد فعال است / نیمی از اتوبوس ها برای کمک به مرزها اعزام شده اند مصائب مسافران قطار شهری طرح ترافیک؛ چاره استراتژیک از چهلم تا چهل  و هشتم اقدامات شهرداری مشهد در خدمت به زائران اربعین شایسته تقدیر است دردسرهای محله اطبا #مشهد_برای_حسین (ع) آغاز ثبت‌نام از عاشقان خدمت به زائران پیاده حضرت رضا علیه السلام قیمت طلا، قیمت سکه، قیمت دلار و ارز امروز در مشهد ۹۸/۰۷/۲۴  توس در نوبت پنجاه و دوم معرفی به یونسکو جهت ثبت جهانی قرار دارد معرفی فرهنگ و تمدن ایران با نامگذاری خیابان خراسان در قلب اروپا توقف توس در گام نخست نجات ۱۱ نفر از آتش‌سوزی واحد مسکونی دربولوار طبرسی مشهد+ عکس تیراندازی نقاب داران مسلح به یک بنگاه املاک طلسم ۵۰۰ متری در کشف رود شکست
خبر ویژه

سامانه الکترونیک طرح مثلث توسعه در مشهد رونمایی شد

  • کد خبر: ۶۶۵۸
  • ۱۷ مهر ۱۳۹۸ - ۱۰:۲۷
محمد سعیدی کیا، رئیس هیات امنای بنیاد مستضعفان انقلاب اسلامی گفت: در کشور کار‌های زیادی برای روستا‌ها انجام شده است، اما آبادانی آن طور که باید و شاید فراهم نشد.

شهامت- شهرآرانیوز، محمد سعیدی کیا در همایش ۱۰۰ معین اقتصادی استان خراسان رضوی اظهارداشت: موقع انتخابات معمول است که به مردم می‌گویند به ما اعتماد کنید تا برایتان کار کنیم. درست این است که بگوییم: مردم ما به شما اعتماد داریم با هم کار کنیم. برای توسعه قلعه گنج به مردم اعتماد کردیم.

مدیریت توسعه نه صرفا محرومیت زدایی

علیرضا رزم‌حسینی، استاندار خراسان رضوی نیز در این همایش با بیان اینکه طرح مثلث اقتصادی فرهنگی، مدیریت توسعه است و نه صرفا محرومیت‌زدایی، گفت: محرومیت‌زدایی یکی از نتایج اجرای طرح است. 

طرح مثلث توسعه خراسان رضوی جامع و کامل است

مروج الشریعه، مشاور وزیر کشور و مسئول توسعه ۳۱ شهرستان محروم کشور نیز با اشاره بر اینکه طرح مثلث توسعه که در خراسان رضوی در حال اجرا است، از آنچه در قلعه گنج موجود است، جامع‌تر است، افزود: پیشران‌های اقتصادی حلقه مفقوده‌ای بود که باعث می‌شد علی‌رغم تعریف شعار سال از سوی مقام معظم رهبری و تشکیل ستاد‌های ملی و استانی، نتیجه لازم حاصل نشود یا کند حاصل شود.
به گفته وی، منابع حاصل از فروش نفت سست بنیاد است و وابستگی به درآمد‌های دولتی، یک بیماری فکری است که مانع توجه به ظرفیت‌های غیر دولتی می‌شود. قلعه گنج فایده‌مندی فاصله گرفتن از بودجه دولتی را ثابت کرد.
بر اساس این خبر، در این مراسم سامانه الکترونیک طرح مثلث توسعه رونمایی شد. این سامانه تمام ذی‌نفعان طرح را به هم مرتبط می‌کند. امکان رصد پروژه‌ها از سوی مردم از مزایای سامانه است.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* captcha:
* نظر:
سرخط خبرها
جامعه 13980725160549
شهرآرامترو 13980725123325
شهرآرامحله 13980725093834
شهرآرامحله 13980725093652
شهرآرامحله 13980725093337

{*Start Google Analytics Code*} {*End Google Analytics Code*}