مشهد به ۴ گرمخانه دیگر نیاز دارد قیمت طلا، قیمت سکه، قیمت دلار و ارز امروز در مشهد ۹۸/۰۷/۲۵ اعلام پایگاه‌های اهدای خون در مشهد همزمان با ایام اربعین گلایه یکی از ساکنین کوچه شهید باهنر ۱۰ از معضل ترافیک صبح و عصر ترمینال مشهد فعال است / نیمی از اتوبوس ها برای کمک به مرزها اعزام شده اند مصائب مسافران قطار شهری طرح ترافیک؛ چاره استراتژیک از چهلم تا چهل  و هشتم اقدامات شهرداری مشهد در خدمت به زائران اربعین شایسته تقدیر است دردسرهای محله اطبا #مشهد_برای_حسین (ع) آغاز ثبت‌نام از عاشقان خدمت به زائران پیاده حضرت رضا علیه السلام قیمت طلا، قیمت سکه، قیمت دلار و ارز امروز در مشهد ۹۸/۰۷/۲۴  توس در نوبت پنجاه و دوم معرفی به یونسکو جهت ثبت جهانی قرار دارد معرفی فرهنگ و تمدن ایران با نامگذاری خیابان خراسان در قلب اروپا توقف توس در گام نخست نجات ۱۱ نفر از آتش‌سوزی واحد مسکونی دربولوار طبرسی مشهد+ عکس تیراندازی نقاب داران مسلح به یک بنگاه املاک طلسم ۵۰۰ متری در کشف رود شکست
خبر ویژه

حضور خراسان رضوی در اکسپوی ۲۰۲۰دبی

  • کد خبر: ۶۶۷۰
  • ۱۷ مهر ۱۳۹۸ - ۲۱:۵۱
اکسپوی ۲۰۲۰دبی با حضور خراسان رضوی در ۲۱ فروردین ۱۴۰۰ برپا خواهد شد.

به گزارش شهرآرا نیوز، سعید صیفی، مدير عامل نمايشگاه بين المللی مشهد در جلسه هم‌اندیشی با‌ هدف معرفی فرصت‌های سرمايه‌گذاری، جاذبه‌های گردشگری، فرهنگی و توانمندی‌های اقتصادی استان با موضوع حضور خراسان رضوی در اکسپوی ۲۰۲۰برگزار شد. گفت: برگزاری اكسپوی ٢٠٢٠دبی موضوع پيوند افكار و ساخت آينده است، پیش‌بینی می‌شود در طول شش ماه برگزاری اکسپو حدود ۲۵ میلیون‌ نفر از آن بازدید خواهند كرد.
 صيفی اظهار داشت: يكی از ابزارهای مهم برای رونق بخشيدن به اقتصاد در چشم‌انداز بلند مدت و انجام فعاليت‌های مؤثر برای ارتقای سطح اشتغال و ايجاد روابط بين‌المللی و تبادل فرهنگی ملت‌ها و جلب گردشگران، حضور در نمايشگاه‌های جهانی است.

وي افزود: اكسپو يک رويداد جهانی با گرايش اجتماعی، فرهنگی و اقتصادی است كه با انتخاب موضوعی در رابطه با چالش‌ها و دغدغه‌های جامعه بشری توسط ميزبان آن، برگزار می‌شود.

مدير عامل نمايشگاه بين المللی مشهد گفت: نزديكی كشور ايران به چنين بازار بزرگی می‌تواند فرصتی استثنايی برای شكوفايی صادرات ما باشد و صنعتگران در زمينه‌های مختلف می‌توانند با برنامه‌ريزی صحيح سود فراوانی به دست آوردند.

وی با بيان اينكه حضور در اين رويداد جهانی با هدف معرفی فرصت‌های سرمايه گذاري است، افزود: طبق آخرين آمار بدست آمده تاکنون کشورهای زیادی از جمله ایران جهت مشارکت اعلام آمادگی نموده‌ و فضایی به آن‌ها اختصاص داده شده است.

صيفي در پایان تصريح كرد: نمایش توانمندی‌ها، تمدن، آداب و رسوم، رشد تبادلات اقتصادی و بین‌المللی، ایجاد رونق اقتصادی از طریق برقراری روابط تجاری جدید و بازارسازی برای کالاهای دارای مزیت نسبی کشور، از اهداف ما جهت حضور در اکسپو است.

این جلسه با حضور معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری خراسان رضوی، معاون اقتصادی شهرداری مشهد، رییس انجمن مدیران صنایع خراسان رضوی، رییس اتحادیه صادر کنندگان استان، رییس اتاق مشترک ایران و افغانستان، و جمعی از مدیران استان در محل استانداری خراسان رضوی برگزار شد، 

گفتنی است این رویداد از تاریخ ۲۹مهرماه ۱۳۹۹ تا ۲۱ فروردین ۱۴۰۰ برپا خواهد شد که حدود ۲هفته از این تاریخ، به استان خراسان رضوی اختصاص خواهد یافت.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* captcha:
* نظر:
سرخط خبرها
جامعه 13980725160549
شهرآرامترو 13980725123325
شهرآرامحله 13980725093834
شهرآرامحله 13980725093652
شهرآرامحله 13980725093337

{*Start Google Analytics Code*} {*End Google Analytics Code*}