شهرآرانیوز

آرشیو
از تاريخ:
تا تاریخ:
تعداد نتايج:
1 صفحه

مراسم شب تاسوعا در حرم مطهر رضوی + فیلم

همزمان با فرا رسیدن ایام تاسوعا و عاشورای حسینی، ویژه‌برنامه‌های عزاداری در حرم مطهر رضوی با حضور محدود زائران و با رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی برگزار و به طور گسترده از رسانه ملی و فضای مجازی پخش خواهد شد.

ویدئو | مردم و مشکلات بیماری کرونا

شهر مشهد در روز‌های گذشته به دلیل شیوع گسترده کرونا وضعیت سختی را پشت سر گذاشته است. عده‌ای زیادی از شهروندانمان را از دست داده‌ایم و عده زیادی همچنان درگیر این بیماری هستند.

ویدئو | آئین بهره برداری از مسیر دسترسی تقاطع غیرهمسطح آزادگان به کنارگذر شاندیز

جاده جدید مشهد به شهر ییلاقی شاندیز با هدف دسترسی آسان و کاهش ترافیک طی مراسمی امروز ۶ مرداد ماه به بهره‌برداری رسید. تا کنون دسترسی به طرقبه و شاندیز از یک مسیر تردد انجام می‌شد که بار ترافیک زیادی ایجاد می‌کرد، اما با اجرای این پروژه این نقص رفع و از طریق تقاطع آزادگان مشهد به کنارگذر شاندیز راه ارتباطی جدید این ۲ شهر افتتاح شد.

ویدئو | چهره ترسناک خشکسالی و نشست دشت مشهد

برپایه مطالعات انجام شده از ۲ هزار و ۷۱۸ کیلومتر مربع مساحت دشت مشهد، حدود ۱۰۰کیلومترمربع در محدوده فرونشست قرار دارد. بنا بر گزارش‌هایی که پیش از این منتشر شده است سالانه سفره‌های آب زیرزمینی در خراسان رضوی ۲ تا ۳ متر اُفت پیدا می‌کنند. این یعنی اگر دریاچه ارومیه اینجا بود ۱۰ سال پیش خشک خشک شده بود.
پربازدید
{*Start Google Analytics Code*} {*End Google Analytics Code*}