شهرآرانیوز

آرشیو
از تاريخ:
تا تاریخ:
تعداد نتايج:
1 صفحه

ویدئو | خاطره بازی با مشهد این قسمت: بازار امام رضا (ع)

بازار امام رضا (ع) مشهد در سال ۱۳۵۵ ظرف یازده ماه ساخته شد. این بنا که یکی از معروف‌ترین بازار‌های کشور است از مکان‌های خاطره انگیز برای زائران و شهروندان مشهدی است که با گذشت حدود ۴۵ سال همچنان بافت سنتی خود را حفظ کرده است.

ویدئو | افتتاح بوستانی بزرگتر از پارک ملت در مشهد

عملیات احداث بوستان کشاورزی شهری مهندس شهرستانی، واقع در خیابان حر، به عنوان دومین بوستان کشاورزی شهری ایران پس از کشت‌پارک‌ مشهد، از سال گذشته آغاز شده و فاز نخست آن تیرماه امسال افتتاح می‌شود.

بناهای تاریخی مشهد | آرامگاه نادر افشار

آرامگاه نادرشاه بنایی در مجموعه باغ‌موزه نادری در شهر مشهد است که به یادبود نادرشاه افشار ساخته شده است. این بنا در تاریخ ۱۸ آذر ۱۳۵۴ با شمارهٔ ثبت ۱۱۷۴ به‌عنوان یکی از آثار ملی ایران به ثبت رسیده است.

توقف در مسیر دوچرخه سواران ممنوع! + فیلم

شهرداری مشهد چند سالی است که با اختصاص بودجه مخصوص برای مسیرهای دوچرخه این امکان را برای شهروندان ایجاد کرده تا آنها با آرامش بیشتری بتوانند در خیابان‌های شهر دوچرخه سواری کنند، اما متاسفانه بعضی از شهروندان خودروهای خود را در مسیر دوچرخه پارک می‌کنند.

ویدئو | ۲۴۰ کیلومتر مسیر ویژه دوچرخه در مشهد

توسعه زیرساخت‌ها، پیاده‌روسازی و مسیر‌های ویژه دوچرخه‌سواری نیز در مشهد یکی از مواردی است که به آن توجه ویژه شده است و درحالی‌که تا سال ۹۷ حدود ۱۳۴ کیلومتر مسیر ویژه دوچرخه در شهر مشهد وجود داشت در کمتر از ۳ سه سال با افزایش حدود ۸۰ درصدی به ۲۴۰ کیلومتر رسیده است.

ویدئو | با اهالی محله پنجتن مشهد درباره تلویزیون و سریال «نوروز رنگی»

سریال «نورزو رنگی» که این روزها از شبکه پنج سیما پخش می‌شود در محله پنجتن مشهد فیلم‌برداری شده است. در بعدازظهر یک روز بهاری به محله پنجتن رفتیم و با مردم درباره تجربه‌شان از روزهای تصویربرداری سریال و اولین تلویزیون رنگی‌شان صحبت کردیم.
پربازدید
نظرسنجی
به چه کسی رای می دهید؟
سعید جلیلی
محسن رضایی
سید ابراهیم رئیسی
علیرضا زاکانی
سید امیرحسین قاضی زاده هاشمی
محسن مهرعلیزاده
عبدالناصر همتی
تصمیم دیگر
{*Start Google Analytics Code*} {*End Google Analytics Code*}