شهرآرانیوز

۱۱ غذای مفید برای بدن فوت ۵۳ سالمند و معلول در مراکز شبانه روزی بهزیستی براثر کرونا شایعه استعفا در پرسپولیس امسال کارگران کمتر از دو میلیون و ۸۰۰ هزار تومان نمی گیرند/افزایش دستمزد مساوی اخراج شفاف سازی اولویت فدراسیون فوتبال تولید روزانه ۵۳ هزار ماسک در هنرستان‌های کشور مه گرفتگی در محور‌های خراسان رضوی ۴۵ دستگاه سی تی اسکن به دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور تحویل داده شد آغاز به کار بازار طلا و جواهر مشهد از فردا ۲۳ فروردین افزایش روند صعودی ابتلا به کرونا در خراسان رضوی تغییر ساعت کار ادارات مشهد از شنبه/حضور دو سوم کارکنان در ادارات آخرین آمار کرونا در ایران تا ۲۲ فروردین/تعداد مبتلایان به ۶۸ هزار و ۱۹۲ نفر رسید دستور روحانی برای تسریع در سازوکار عرضه سهام بنگاه‌های دولتی در بورس میزان خسارت سرمازدگی بخش کشاورزی خراسان رضوی بررسی می‌شود آزمایش کرونا در ۳۸ مرکز در خراسان رضوی انجام می‌شود تصویر پلنگ ایرانی در جزیره اشک دریاچه ارومیه ثبت شد بیانیه رسمی اوپک و غیر اوپک منتشر شد توضیحات وزیر نفت در خصوص جزئیات توافق کاهش ۱۰میلیون‌ بشکه‌ای عرضه نفت دستمزد ۲ میلیون و ۵۰۰ هزار تومانی کارگران منطقی نیست/درخواست تجدید نظر از وزیر کار در خصوص دستمزد کارگران ساز و کار مرخصی کارمندان دولت در شرایط کنونی چگونه است؟
خبر ویژه
آرشیو
از تاريخ:
تا تاریخ:
تعداد نتايج:
1 صفحه

قرنطینه سخت است، اما چاره‌ای نیست

فریدون جیرانی فیلمساز مطرح مشهدی در گفتگو با روزنامه شهرآرا درباره یک ماه و نیم خانه نشینی صحبت می‌کند و پیشنهاد‌های دیدنی و خواندنی ارائه می‌دهد.

سه استراتژی برای شکست کرونا در ایران

در این نوشته سعی شده با تکیه بر داده‌های آماری و علمی، راهبردها و استراتژی‌های پیش روی کشور برای مقابله با بحران کرونا مرور و هزینه‌های انسانی، اجتماعی و اقتصادی هر راهبرد بررسی شود.

تور مجازی گردشگری مشهد

برای اولین بار در کشور، شهرداری مشهد اقدام به تولید "تور‌های مجازی ناطق" از ظرفیت‌های گردشگری مشهد کرد.

ویروس هانتا چیست؟

بر اساس گزارش‌های علمی مرکز کنترل و پیشگیری بیماری آمریکا، اعضای گروه پاتوژن‌های ویروس هانتا اغلب از طریق جوندگان منتقل می‌شود.

سیل و ایران؛ چه خواهد شد؟

سال پیش، همین مواقع، به جای افکار کرونایی، بعضی از شهرها غرق در آب بودند؛ سیلی ناگهانی در روزهای ابتدایی سال ۲۵ استان را در سرتاسر ایران فراگرفته بود.

روزگارِ طلای سیاه

هفته آخر اسفند همیشه یادآور روزهای ملی‌شدن صنعت نفت در ایران است. واقعه‌ای که تأثیرش را سوای تاریخ ایران در تاریخ شهرهای این مرزوبوم هم می‌توان دید. مشهد ازجمله شهرهایی است که درخلال این ماجرا اتفاق‌هایی را از سر گذرانده است که روایتش را می‌توان در کتاب «تاریخ معاصر ایران» نوشته دکتر یوسف متولی‌حقیقی دید.

از وبا تا کرونا

مروری بر تاریخ شیوع بیماری‌های واگیرداری که جان افراد بسیاری را در مشهد گرفته است.
سرخط خبرها
{*Start Google Analytics Code*} {*End Google Analytics Code*}