شهرآرانیوز

آرشیو
از تاريخ:
تا تاریخ:
تعداد نتايج:
1 صفحه

چگونه ماسک بزنیم؟

در این روزهای افزایش ویروس کرونا، ماسک زدن برای افراد مبتلا به آسم و مشکلات تنفسی دشوار است. اما راهکارهایی وجود دارد که این افراد به راحتی و بدون آسیب از ماسک استفاده کنند.

اینفوگرافیک | هفت خاصیت هندوانه

هندوانه فواید بی نظیر و شگفت انگیز زیادی دارد، خوردن این میوه از بروز بیماری ها جلوگیری میکند و به زیبایی پوست و کاهش وزن کمک میکند.

کاهش غیراصولی وزن چه تاثیری برروی بدن شما دارد؟

طبق تعریف سازمان جهانی بهداشت، به فردی چاق اطلاق می شود که چربیه به صورت غیر طبیعی و مازاد در بدن او تجمع کرده و باعث می شود فرد ظاهری ناموزون داشته باشد و همچنین عوارض و خطرات را برای وی به دنبال خواهد داشت.

تاثیر سرکه سیب برسلامتی چیست؟

“سرکه سیب” یک ماده عجیب و شگفت انگیز است که علاوه بر درمان بیماری ها و زیبایی پوست و مو ، یک تمیز کننده قوی و همچنین مفید برای حیوانات نیز می باشد.

۱۰ قاتل کبد چرب را بشناسید

برای درمان کبد چرب راهکارهای گوناگونی وجود دارد. یکی از در دسترس‌‌ترین راهکارها خوردن برخی میوه‌ها و خوراکی‌های طبیعی مفید است.

اینفوگرافی | کدام نهاد‌ها می‌توانند دستور فیلترینگ در اینترنت را صادر کنند؟

در کنار «کارگروه تعیین مصادیق محتوای مجرمانه»، برای فیلترینگ مسیر‌های دیگری نیز وجود دارد. یکی از مراجعی که می‌تواند درباره موضوعات کلان تصمیم گیری و دستور فیلتر صادر کند، «شورای عالی امنیت ملی» است. در کنار این ۲ مسیر، «شورای عالی فضای مجازی» نیز از این قدرت قانونی برای فیلترینگ برخوردار است. این شورا فراقوه‌ای است و اعضای آن از هر ۳ قوه و نیرو‌های مسلح و افراد حقیقی هستند. تعداد اعضای دولت در این شورا کمتر از نصف است. اما یکی از راه‌های شایع دیگر «حکم قضایی» دادگاه است
پربازدید
{*Start Google Analytics Code*} {*End Google Analytics Code*}