شهرآرانیوز

آرشیو
از تاريخ:
تا تاریخ:
تعداد نتايج:
1 صفحه

ماجرای عجیب خرید نان قسطی

در حاشیه برخی شهرها بعضی نانوایی‌ها حساب دفتری دارند و نان قسطی می‌فروشند و بقالی‌ها مشتری‌های زیادی دارند که رب و روغن و مانند آن را قاشقی، یعنی فقط به اندازه یک وعده می‌توانند بخرند.

ویدئو | طرح تفضیلی جدید حریم حرم به نقد گذاشته شد

نشست «توسعه گفتمان شهری» با موضوع نقد و بررسی «طرح پیشنهادی تفصیلی بافت پیرامونی حرم مطهر رضوی» با حضور اعضای شورای شهر مشهد، نمایندگان شهرداری، مشاوران طرح جدید، سرمایه گذاران در منطقه ثامن و جمعی از کارشناسان شهرسازی و معماری برگزار شد.

ویدئو|خاک سرد نیست

مادر ساجده، دختر پانزده ساله‌ای که در یکی از مراکز بهزیستی مشهد خودکشی کرد، درآستانه چهلمین روز درگذشت دخترش برای نخستین بار در گفتگو با «شهربانو» لب به سخن گشود.

چطور سيستم ايمنى خود را تقويت كنيم؟

استراتژی زندگی سالم موقعیت خوبی برای شروع تقویت سیستم ایمنی بدنتان است. در اين ويديو باما همراه باشید تا با راه‌های تقویت سیستم ایمنی بدن آشنا شويد.

کارتون | ۷ گناه اصلی در یک قاب

هرکسی باید برای خودش یک نمونه، یک الگو و یک مراد داشته باشد؛ کسی که آدم بخواهد مثل او بشود، مثل او فکر کند و مثل او رفتار کند.

ویدئو | احیای عمارت «باغ خونی» در مشهد

با حل وفصل ‌مسائل مالکیتی، باغ خونی و تملک آن از سوی شهرداری مشهد، در‌های تنها بازمانده باغ‌های قدیمی این شهر بعد از ۱۰۰ سال به روی مردم مشهد گشوده می‌شود.

پیام کادر درمان به مناسبت شب «یلدا»

اینجا نقطه صفر مرزی است. مرزی میان سلامتی و رنجِ بیماری، مرزی که مدافعان آن، کادر درمان هستند. اکنون پرستاران در آستانه یک جشن باستانی پیامی برای مردم دارند. پیامی که حاوی یک درخواست اساسی است : «لطفاً در خانه بمانید!».

بلوار هفت‌حوض راهی به سوی خاطره و شادابی

پروژه اتصال انتهای بولوار کوشش به خیابان خلج به نام بلوار هفت‌حوض، نامگذاری شده‌است. ساخت این بلوار باعث سهولت دسترسی کوهنوردان و علاقه‌مندان طبیعت به منطقه گردشگری هفت حوض خواهد شد. سال گذشته این منطقه به عنوان اولین اثر طبیعی ملی اطراف مشهد ثبت شده‌است. توضیحات مدیرعامل شرکت گردشگری توسعه و عمران هفت حوض را دراین باره ببینید.
سرخط خبرها
{*Start Google Analytics Code*} {*End Google Analytics Code*}