شهرآرانیوز

آرشیو
از تاريخ:
تا تاریخ:
تعداد نتايج:
1 صفحه

۳ غذای معروف افغانستانی + فیلم

خیلی از افغانستانی‌های عزیز مقیم ایران با وجود سال‌ها دوری از وطن، هنوز فرهنگ زیبای خود را حفظ کردند، و با همان سبک و سیاق در بسیاری از مناطق ایران در کنار ما زندگی می‌کنند.

اسلام قلعه یک روز پس از آتش سوزی + فیلم

گمرک اسلام قلعه افغانستان که در همسایگی مرز دوغارون قرار دارد روز گذشته دچار حریق شد که سرانجام شب گذشته آتش سوزی در همکاری با آتش نشانان کشورمان خاموش شد.

درددل دختر افغانستانی درباره مشکلات مهاجران در ایران + فیلم

مهاجران افغانستانی درحالی‌که بیش از چهار دهه است در کنار برادران و خواهران هم‌زبان خود در ایران زندگی می‌کنند، با مشکلاتی مواجه هستند که به آسانی حل‌شدنی است و متأسفانه گاهی خدمات جمهوری اسلامی در طول این سال‌ها را تحت‌تأثیر قرار می‌دهند.

ویدئو | راه آهن خواف- هرات؛ آغازی برای ترسیم آینده‌ای بهتر

احداث راه آهن خواف – هرات به عنوان ششمین خط آهن مرزی ایران با همسایگان منطقه‌ای خود، یکی از پروژه‌های مهم زیربنایی است که نقش زیادی در توسعه اقتصادی ایران و افغانستان خواهد داشت. همچنین پیش بینی شده در آینده‌ای نه چندان دور قطارهای مسافربری هم در این خط رفت‌و آمد کنند.

فرزندان نا «شاد» مهاجران افغانستانی + فیلم

گفت‌وگو با شماری از اتباع افغانستانی ساکن ایران درباره درس و مشق بچه‌هایشان در روزگار کرونا. بسیاری از آنها می‌گویند از پس هزینه‌های آموزش آنلاین فرزندانشان برنمی‌آیند. تصاویر این گزارش مقابل سفارت افغانستان در تهران ضبط شده است.

واکنش سایت رهبر انقلاب به حمله تروریستی دانشگاه کابل + فیلم

سایت رهبر معظم انقلاب با انتشار کلیپی با عنوان «مجرم اصلی» در این سایت که در بردارنده بخشی از بیانات مقام معظم رهبری است به حمله تروریستی دانشگاه کابل که باعث جان باختن تعداد زیادی از دانشجویان افغانستانی شد واکنش نشان داد.

جان پدر کجاستی؟ + فیلم

جان پدر کجاستی؟ چند روزی است که بین مخاطبان ایرانی و افغانستانی فضای مجازی به صورت عکس، متن، شعر و ویدئو دست به دست می‌شود و فرصتی را برای نزدیکی بیشتر مردم دو کشور فراهم کرده است.
پربازدید
نظرسنجی
به چه کسی رای می دهید؟
سعید جلیلی
محسن رضایی
سید ابراهیم رئیسی
علیرضا زاکانی
سید امیرحسین قاضی زاده هاشمی
محسن مهرعلیزاده
عبدالناصر همتی
تصمیم دیگر
{*Start Google Analytics Code*} {*End Google Analytics Code*}