شهرآرانیوز

آرشیو
از تاريخ:
تا تاریخ:
تعداد نتايج:
1 صفحه

قیمت خودرو‌های خارجی ۵۰ تا ۸۰درصد کاهش می‌یابد!

اظهارنظر عجیب دبیر انجمن واردکنندگان خودرو: آنچه الان در کمیسیون صنایع و معدان مجلس درباره واردات خودرو به تصویب رسیده بسیار مطلوب است و نتیجه آن افت ۵۰ تا ۸۰ درصدی قیمت در بازار خودرو‌های خارجی است.

ماجرای ورود شرکت پست به بازار مرغ + ویدئو

مدیرعامل شرکت ملی پست: به وزارت صمت پیشنهاد دادیم که ما در شرکت پست در کنار شناسه کالا میتوانیم رصد کنیم کالا از چه نقطه‌ای به چه نقطه‌ای می‌رود تا بحث قاچاق، احتکار و دلالی را شفاف کنیم.

خودروی جدید پژو 207R دورنگ ایران‌خودرو + عکس

به زودی خودرو پژو ۲۰۷ با کد کلاس جدید ۶۰۰۱۳ و به صورت دو رنگ و با تریم داخلی دو رنگ روانه بازار خواهد شد و حالا ایران خودرو مشخصات این محصول را منتشر کرده است. پژو ۲۰۷i اولین خودرویی است که در این سال‌ها در مجموعه ایران خودرو با بدنه دو رنگ تولید می‌شود.

«تارا» محصول جدید ایران خودرو + عکس

تارا خودروی سدان جدید گروه صنعتی ایران خودرو به حساب می‌آید که در رده سدان‌های متوسط و اقتصادی قرار می‌گیرد. محصول جدید ایران در ۲ نمونه دستی و اتوماتیک روانه بازار خواهد شد که نمونه اتوماتی در بحث ظاهری رینگ‌های بزرگتری نسبت به نسخه دنده‌ای داشته و رینگ آلومینیومی ۱۶ اینچی بر روی آن نصب می‌شود.

جزئیات قانون جدید چک در سال ۱۴۰۰

از امروز (پنجشنبه ۵ فروردین ۱۴۰۰) با آغاز اولین روز کاری بانک ها، اصلاح قانون چک در مسیر جدیدی قرار می‌گیرد. صدور چک در وجه حامل ممنوع و ثبت چک‌های صیادی در سامانه صیاد تا حدودی الزامی می‌شود.
پربازدید
{*Start Google Analytics Code*} {*End Google Analytics Code*}