شهرآرانیوز

آرشیو
از تاريخ:
تا تاریخ:
تعداد نتايج:
1 صفحه

«تارا» محصول جدید ایران خودرو + عکس

تارا خودروی سدان جدید گروه صنعتی ایران خودرو به حساب می‌آید که در رده سدان‌های متوسط و اقتصادی قرار می‌گیرد. محصول جدید ایران در ۲ نمونه دستی و اتوماتیک روانه بازار خواهد شد که نمونه اتوماتی در بحث ظاهری رینگ‌های بزرگتری نسبت به نسخه دنده‌ای داشته و رینگ آلومینیومی ۱۶ اینچی بر روی آن نصب می‌شود.

جزئیات قانون جدید چک در سال ۱۴۰۰

از امروز (پنجشنبه ۵ فروردین ۱۴۰۰) با آغاز اولین روز کاری بانک ها، اصلاح قانون چک در مسیر جدیدی قرار می‌گیرد. صدور چک در وجه حامل ممنوع و ثبت چک‌های صیادی در سامانه صیاد تا حدودی الزامی می‌شود.

رئیس کمیسیون اصل نود: دخالت‌های رئیس جمهور موجب ریزش بورس است+فیلم

رئیس کمیسیون اصل نود مجلس شورای اسلامی اعلام کرد: دستورات مستقیم و دخالت‌های شخص رئیس جمهور موجب نا به سامانی‌های اخیر در بازار سرمایه است و طی نامه‌ محرمانه به ایشان تذکر دادیم. مستندات درباره این ادعا زیاد است اما چون طبقه بندی شده امکان انتشار آن را ندارم.

از ارس تا کرمان؛ رد پای چینی‌ها در اختلال برق ایران + فیلم

⁩"در خانه لباس های گرم بپوشید تا گاز و برق سایر هم وطنان قطع نشود" این پیامک را بسیاری از ایرانی ها دریافت کرده اند اما حالا گفته می شود که سرنخ قطع برق به چینی ها رسیده است. ⁦⁩چینی ها در رفسنجان و ارس مزارع بزرگ استخراج بیت کوین راه انداخته اند و همین مساله حواشی زیادی به دنبال داشته است.
پربازدید
نظرسنجی
به چه کسی رای می دهید؟
سعید جلیلی
محسن رضایی
سید ابراهیم رئیسی
علیرضا زاکانی
سید امیرحسین قاضی زاده هاشمی
محسن مهرعلیزاده
عبدالناصر همتی
تصمیم دیگر
{*Start Google Analytics Code*} {*End Google Analytics Code*}