شهرآرانیوز

آرشیو
از تاريخ:
تا تاریخ:
تعداد نتايج:
2 صفحه

رئیس کمیسیون اصل نود: دخالت‌های رئیس جمهور موجب ریزش بورس است+فیلم

رئیس کمیسیون اصل نود مجلس شورای اسلامی اعلام کرد: دستورات مستقیم و دخالت‌های شخص رئیس جمهور موجب نا به سامانی‌های اخیر در بازار سرمایه است و طی نامه‌ محرمانه به ایشان تذکر دادیم. مستندات درباره این ادعا زیاد است اما چون طبقه بندی شده امکان انتشار آن را ندارم.

از ارس تا کرمان؛ رد پای چینی‌ها در اختلال برق ایران + فیلم

⁩"در خانه لباس های گرم بپوشید تا گاز و برق سایر هم وطنان قطع نشود" این پیامک را بسیاری از ایرانی ها دریافت کرده اند اما حالا گفته می شود که سرنخ قطع برق به چینی ها رسیده است. ⁦⁩چینی ها در رفسنجان و ارس مزارع بزرگ استخراج بیت کوین راه انداخته اند و همین مساله حواشی زیادی به دنبال داشته است.

ویدئو | ثبت بالاترین رکورد برای بیت کوین

محبوب‌ترین و اولین ارز رمزنگاری‌شده جهان از آذر ماه تا به امروز توانسته رشد 70 درصدی را تجربه کند. حالا باید دید این ارز دیجیتال محبوب سال 2021 را همچنان صعودی طی می‌کند یا باید منتظر ریزش آن همچون در سال 2019 بود.

ویدئو | راه آهن خواف- هرات؛ آغازی برای ترسیم آینده‌ای بهتر

احداث راه آهن خواف – هرات به عنوان ششمین خط آهن مرزی ایران با همسایگان منطقه‌ای خود، یکی از پروژه‌های مهم زیربنایی است که نقش زیادی در توسعه اقتصادی ایران و افغانستان خواهد داشت. همچنین پیش بینی شده در آینده‌ای نه چندان دور قطارهای مسافربری هم در این خط رفت‌و آمد کنند.

ویدئو| بی‌ثباتی قیمت مرغ و سرگردانی مردم

درحالی‌که تا اواخر آبان قیمت هر کیلوگرم مرغ در مشهد ۲۳ تا ۲۴ هزار تومان بود، کمبود نهاده‌ها سبب شد که دیروز روند افزایش قیمت این ماده پروتئینی شتاب بیشتری بگیرد و قیمت هر کیلوگرم مرغ در مشهد به ۴۰ هزار تومان رسید.

چرا پرتقال گران شد؟ + فیلم

رئیس اتحادیه بار فروشان گفت: سود سه برابری حاصل از فروش پرتقال برای صادرات باعث شده باغداران تمایل کمتری برای ارسال محصولات خود به میدان داشته باشند. این موضوع سبب کمبود این میوه در بازار و افزایش قیمت آن شده‌است.

پیش‌بینی رئیس کل بانک مرکزی از احتمال رشد صادرات نفتی + فیلم

عبدالناصر همتی در نشست معاون اول رئیس جمهوری با مدیران ارشد شبکه بانکی که عصر امروز به منظور بررسی عملکرد و برنامه های نظام بانکی در سال جهش تولید برگزار شد از وجود خبرهایی مبنی بر احتمال رشد صادرات نفتی و غیرنفتی سخن گفت.
پربازدید
{*Start Google Analytics Code*} {*End Google Analytics Code*}