معرفی بازی | سلطان تنیس روی میز «Ping Pong Fury»
علیرضا وفایی نیا

این بار قرار است به قهرمان تنیس روی میز تبدیل شوید، در لیگ‌ها و مسابقه‌های مختلف این رشته، با دیگر بازیکنان مسابقه دهید و به دنبال قهرمانی باشید.

بازی Ping Pong Fury سفری جذاب به دنیای ورزش تنیس روی میز است.

این عنوان جزو آن دسته از مواردی است که شاید در نگاه اول چیز چندان خارق‌العاده‌ای برای ارائه نداشته باشد، اما باور کنید یا نه، این بازی موبایلی بسیار بیش از آنچه به نظر می‌رسد دوست‌داشتنی است و ظرفیت‌های زیادی دارد.

این بازی موبایلی تقریبا هرچه از یک بازی ورزشی انتظار دارید را در اختیارتان قرار می‌دهد. برای همین، از تجربه‌ی آن لذت خواهید برد. متأسفانه در دنیای این بازی موبایلی خبری از بخش داستانی نیست.

شما نیز قرار نیست بخشی تک‌نفره را تجربه کنید. بازی ابتدا کارش را با یک بخش آموزشی جذاب شروع می‌کند. در این بخش، تقریبا همه‌ی آنچه برای شروع بازی تنیس روی میز به آن نیاز دارید یاد خواهید گرفت.

هوش مصنوعی بازی بدون شک یکی از برترین قسمت‌های این عنوان است و قطعا از تجربه‌ی مسابقات نفس‌گیر بازی لذت خواهید برد.

همچنین بازی دو حالت متفاوت دارد. نخستین حالت مربوط به بخشی می‌شود که در آن باید با هوش مصنوعی رقابت کنید. برای همین، چالش‌های بسیاری برایتان به تصویر خواهد کشید.

اما دومین بخش مربوط به مسابقات برخط (آنلاین) بازی است. در این بخش، باید با بازیکنان دیگر وارد مسابقات مختلف شوید، در لیگ‌های مختلف شرکت کنید و در نهایت، به یک بازیکن حرفه‌ای تنیس روی میز تبدیل شوید.