شهرآرانیوز

راه جدید برای خروج نیمار از پاریس

رسانه‌های فرانسوی از بی‌میلی ستاره برزیلی، به حضور درPSG می‌گویند

راه‌حل جدیدی برای بازگشت نیمار به بارسلونا روی میز قرار گرفته است. پاری‌سن‌ژرمن در ماه‌های اخیر سخت در تلاش برای تمدید قرارداد با نیمار بوده و به توافق‌هایی نیز برای حفظ این بازیکن تا تابستان سال‌2026 دست یافته است؛ اما جنجال‌های اخیر نیمار و اخراج در دیدار ابتدای هفته برابر لیل باعث ناراحتی دیگر‌ستاره‌های رختکن تیم پاریسی و تردید این باشگاه در حفظ نیمار شده است. اما نشریه اکیپ مدعی شد ممکن است پاری‌‌سن‌ژرمن، قید حفظ نیمار را بزند و برای جذب عثمان دمبله، ستاره فرانسوی بارسلونا، اقدام کند. این نشریه در‌این‌باره نوشت: نیمار در 14 بازی گذشته خود 2 بار اخراج شده و بارها درگیر مسائل حاشیه‌ای بوده است. به نظر می‌رسد صبر رختکن پاریسی‌ها در‌مورد نیمار تمام شده و دیگر بازیکنان از ‌رفتارهای این ستاره برزیلی خسته شده‌اند. اخبار دوباره حاکی از احتمال بازگشت نیمار به بارسلونا در سال‌2022 با قراردادی آزاد و عدم تمایل به تمدید قرارداد با تیم فرانسوی است. قرارداد نیمار یک سال دیگر به اتمام می‌رسد و باوجود شایعه‌ها، هنوز توافقی درباره تمدید، صورت نگرفته است.
عثمان‌دمبله در این فصل در بهترین وضعیت ممکن قرار داشته و به یکی از مهره‌های مهم ترکیب بارسلونا تبدیل شده است؛ اما قرارداد این بازیکن در تابستان سال‌2022 تمام می‌شود و بارسلونا اگر قادر به تمدید قرارداد با او نباشد، چاره‌ای جز فروش این بازیکن در تابستان پیش‌رو ندارد. به‌جز تیم‌هایی چون یوونتوس، لیورپول و منچستریونایتد، پاری‌سن‌ژرمن نیز علاقه‌مند به جذب او به‌جای نیمار است.
نیمار همیشه خواهان بازگشت به بارسلونا بوده، اما باشگاه اسپانیایی در این شرایط اسفناک مالی قادر به پرداخت رقم مد‌نظر پاری‌سن‌‌ژرمن نبوده و نمی‌تواند برای جذب نیمار اقدام کند. پس منتظر‌ماندن نیمار تا سال‌2022 و تبدیل‌شدن به بازیکن آزاد یا معاوضه با عثمان‌دمبله می‌تواند راه‌حل‌های پیش‌روی بارسلونا برای جذب ستاره برزیلی باشد. البته اخباری در‌باره معاوضه نیمار با آنتوان گریزمان نیز شنیده شده است، اما مهاجم فرانسوی بارسلونا تمایلی برای انتقال به فوتبال فرانسه ندارد.

پربازدید
نظرسنجی
در سال پیش رو در کدام بازار سرمایه گذاری خواهید کرد؟
بازار بورس ایران
بازار رمز ارزها
طلا یا دلار
خودرو یا مسکن
{*Start Google Analytics Code*} {*End Google Analytics Code*}