معرفی بازی | نبرد با کرونا
  • کد مطالب: ۱۴۴۴۴۹
  • /
  • ۲۶ دی‌ماه ۱۴۰۱ / ۱۴:۰۳

معرفی بازی | نبرد با کرونا

از حدود ۳ سال پیش ویروس کرونا در سراسر دنیا شیوع پیدا کرده و این روز‌ها باز هم صدای پای این ویروس ترسناک باز هم به گوش می‌رسد. در حالی که در فضا‌های بسته و پرجمعیت ماسک را از خودمان دور نمی‌کنیم، در بازی «مدافعان سلامت» می‌خواهیم به جنگ این ویروس بدذات برویم.

علیرضا وفایی نیا - داستان بازی «مدافعان سلامت» پس از شیوع کرونا در کشورمان اتفاق می‌افتد، زمانی که کادر درمان به‌عنوان حافظان سلامت مردم به جنگ با این ویروس می‌روند. این در حالی است که ویروس روزبه‌روز جهش پیدا می‌کند و قوی‌تر می‌شود.

در این بین، پروفسور رفیعی، فرمانده و پدر معنوی مدافعان، راه درمانی را برای مقابله با این ویروس با عنوان پادتن ۱۰۲ یافته است.

اکنون یکی از مدافعان به نام باران عظیمی که برادرش نیز جزو کادر درمان است، باید خود را به پروفسور برساند، پادتن را از او بگیرد و به برادرش برساند تا ویروس به‌کلی ریشه‌کن شود.

سر راه این خواهر و برادر مانع‌هایی وجود دارد و اتفاق‌های رخ می‌دهد. باید به آن‌ها کمک کنید بتوانند از این مانع‌ها عبور کنند. بازی، داستان جالب و خوبی دارد.

لحظه‌ای که فکر می‌کنید همه گره‌ها باز شده است، گرهی دیگر ایجاد می‌شود و با فراز و فرودهایش شما را همراهی می‌کند. روند مرحله‌ها هم کاملا متنوع طراحی شده‌اند و شما را خسته نخواهند کرد.

برای مثال، در یکی از مراحل باید پشت تیربار ماشینی بایستید و ویروس‌ها را با آن از میان ببرید یا در مرحله‌ای دیگر، به دنبال قطعه‌های گمشده موتور یک خودرو بگردید.

هرقدر به مرحله‌های بالاتر می‌روید، با دشمن‌های قدرتمندتری هم روبه‌رو می‌شوید و باید تلاش بیشتری برای گذراندن مرحله‌ها و شکست دشمنان انجام دهید.

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تائید توسط شهرآرانیوز در سایت منتشر خواهد شد.
نظراتی که حاوی توهین و افترا باشد منتشر نخواهد شد.