معرفی بازی کامپیوتری | کلانتر فضایی (Space Marshals2)
  • کد مطالب: ۹۰۶۱۳
  • /
  • ۰۶ دی‌ماه ۱۴۰۰ / ۱۲:۲۱

معرفی بازی کامپیوتری | کلانتر فضایی (Space Marshals2)

در این بازی قرار است در نقش یک کلانتر باشید؛ یک کلانتر فضایی. در کهکشان بازی Space Marshals2 آدم‌های بسیاری زندگی می کنند، اما یک گروه خلافکار باعث شده‌اند زندگی برای مردم سیاره‌های مختلف سخت شود.

علیرضا وفایی نیا - در این بازی است در نقش یک کلانتر باشید؛ یک کلانتر فضایی. در کهکشان بازی Space Marshals2 آدم‌های بسیاری زندگی می کنند، اما یک گروه خلافکار باعث شده‌اند زندگی برای مردم سیاره‌های مختلف سخت شود.

داستان بازی، درباره‌ی گروهی از کلانترهای فضایی شجاع است که مأموریتی خطرناک برای دستگیری این خلافکاران تحت تعقیب را به عهده دارند.

همه‌چیز خوب پیش می‌رود تا زمانی که سفینه‌ی شما ناگهان در نزدیکی سیاره‌ای مرموز از کار می‌افتد.

پس از این اتفاق، شما متوجه می‌شوید که سفینه‌‌تان از سوی خلافکاران محاصره شده است و بسیاری از خدمه‌ی سفینه به دست همین مزدوران فضایی اسیر شده‌اند.

اما ماجرا از چه قرار است؟ این پرسشی است که خودتان باید پاسخش را در طول بازی پیدا کنید.

حالا شما بین خلافکارها تنها مانده‌اید و باید تلاش کنید تا جایی که می‌شود، مخفیانه از بین آن‌ها عبور کنید و از درگیر شدن بپرهیزید.

البته بعضی جاها هم مجبورید سلاح به دست بگیرید و با دشمن‌ها رو در رو شوید. سرانجام، باید با عبور از بخش‌ها و مکان‌های گوناگون، افرادتان را آزاد کنید و خلافکارهای فضایی را به سزای کارهایشان برسانید.

نام:
پست الکترونیک:
دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تائید توسط شهرآرانیوز در سایت منتشر خواهد شد.
نظراتی که حاوی توهین و افترا باشد منتشر نخواهد شد.