معرفی انیمیشن | لوئیس و بیگانه ها، «Aliens the & Luis»
  • کد مطالب: ۱۱۵۸۹۷
  • /
  • ۲۲ تير‌ماه ۱۴۰۱ / ۱۱:۳۴

معرفی انیمیشن | لوئیس و بیگانه ها، «Aliens the & Luis»

روبه رو شدن با ناشناخته ها همیشه عجیب به نظر می رسد.

عاطفه جوینی - روبه رو شدن با ناشناخته ها همیشه عجیب به نظر می رسد. هیچ وقت برای آدم بزرگ ها باورکردنی نیست که بتوانند با اتفاقی غیرواقعی روبه رو شوند و آن را به واقعیت ربط دهند، اما بچه ها این کار را خوب بلدند.

آدم بزرگ ها آن قدر در دنیای واقعی غرق اند که احتمال وجود اتفاقاتی غیرواقعی را تقریباً نزدیک به صفر می دانند اما بچه ها این طور فکر نمی کنند.

همین موضوع باعث شده است داستان های تخیلی با اتفاقات غیرواقعی اش بیشتر برای بچه ها نوشته شود و شخصیت‌های داستان های تخیلی هم بچه ها باشند.

چقدر تخیل کردن و روبه رو شدن با اتفاقات غیرواقعی برای بچه ها اتفاق خوبی است، چه در کودکی و چه در نوجوانی! 

داستان پویانمایی «لوئیس و بیگانه ها» درباره ی پسری دوازده ساله است که همراه با پدرش در یک خانه ی معمولی زندگی می کند.

پدر او دانشمند است و درباره ی موجودات فضایی تحقیق می کند. در خانه ی آن ها تلسکوپی بزرگ وجود دارد که با آن بتواند موجودات روی سیاره های دیگر را ببیند و درباره شان تحقیق کند.

مادر لوئیس مرده است و او معمولا در خانه تنهاست. پدر لوئیس آن قدر سرگرم کار است که اصلاً به او توجهی نمی کند و حتی روز تولد پسرش را هم فراموش می کند زیرا فقط به یک چیز فکر می کند: موجودات فضایی یا همان بیگانه ها.

پدر لوئیس هرروز منتظر دیدن آن هاست تا به دیگران هشدار بدهد آمادگی رویارویی با موجودات فضایی را داشته باشند.

همسایه ها از دست پدر لوئیس شاکی شده اند و فکر می کنند دیوانه شده است. این وسط، اتفاق جالبی می افتد، یک روز لوئیس چند موجود بامزه و رنگی می بیند.

اول از آن ها می ترسد اما بعد، متوجه می شود از یک سیاره ی دیگر آمده اند و همان موجودات فضایی ای هستند که پدرش درباره شان تحقیق می کند.

همین اتفاق باعث دوستی لوئیس و موجودات فضایی می شود. این دوستی آن قدر خوب و هیجان انگیز پیش می رود که لوئیس به آن ها کمک می کند مأموریتشان را در زمین انجام دهند.

آن ها هم با همدستی لوئیس کاری می کنند که او را به مدرسه ی شبانه روزی نفرستند و بتواند در خانه، کنار پدرش زندگی کند و مثل بقیه بچه ها نصف روز به مدرسه برود.

«لوئیس و بیگانه ها» پر از غافل گیری و اتفاقات بامزه است که نشان می دهد احساسات همیشه وجود دارند و کاملاً واقعی هستند حتی زمان روبه رو شدن با موجودات غیرواقعی.

 

لوئیس و بیگانه ها Aliens the & Luis

سال انتشار:
٢٠١٨

کشور سازنده:
آلمان

زمان:
٨۶ دقیقه

کارگردان:
Christoph LauensteinWolfgang
Lauenstein -Sean McCormack

شرکت تولید کننده:
Ulysses Filmproduktion
Fabrique d'Images -A. Film

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تائید توسط شهرآرانیوز در سایت منتشر خواهد شد.
نظراتی که حاوی توهین و افترا باشد منتشر نخواهد شد.