معرفی کتاب‌خانه مجازی | باغی برای کتاب‌ها
  • کد مطالب: ۱۴۱۳۹۱
  • /
  • ۲۸ دی‌ماه ۱۴۰۱ / ۱۱:۵۴

معرفی کتاب‌خانه مجازی | باغی برای کتاب‌ها

کارهای مختلف روزانه حتی کتاب‌دوست‌ترین آدم‌ها را هم از مطالعه غافل می‌کند.

بهاره قانع‌نیا - کارهای مختلف روزانه حتی کتاب‌دوست‌ترین آدم‌ها را هم از مطالعه غافل می‌کند.

این روزها درس خواندن به صورت مجازی، بیشتر شدن تکالیف مدرسه، سرمای هوا و ده‌ها گرفتاری‌ ریز و درشت دیگر، ممکن است وقت زیادی برای شما کودکان و ‌‌نوجوانان عزیز باقی نگذارد تا سری به کتاب‌خانه‌ها یا کتاب فروشی‌ها‌ بزنید.

بنابراین امروز تصمیم‌ گرفته‌ایم در تهیه‌ و مطالعه‌ی کتاب‌های مفید و‌ مناسب گروه سنی شما دوستان نازنین کنارتان باشیم تا دیگر کتاب خواندن کار وقت‌گیر و دشواری برایتان نباشد.

شما به‌سادگی می‌‌توانید به کتابستان کودک و نوجوان ایران سری بزنید و لابه‌لای قفسه‌های مجازی سایت، از میان عناوین متعدد و متنوع، دنبال کتاب دلخواهتان بگردید.

کارشناسان‌ کتاب در این سایت همه‌ی همت و دانش خود را به کار بسته‌اند که پرسه‌ زدن در این کتابستان مجازی، حس خوشایند حضور فیزیکی در کتاب‌خانه، ورق‌زدن کتاب، گپ‌وگفت با مربی و کتابدار و دریافت اطلاعات و پیشنهاد کتاب را برایتان تداعی کنند.

اگر در قسمت فهرست موضوعی سایت جست و‌جو کنید و بخش مربوط به دسته‌بندی سنی را انتخاب کنید، می‌توانید محتوای مناسب با گروه سنی خودتان را به‌راحتی پیدا کنید. هم‌چنین قسمت کتاب‌های موضوعی با بیش از ۸ عنوان کلی این امکان را برایتان فراهم کرده است که دسترسی آسانی به عناوین مورد‌علاقه‌تان داشته باشید.

امتیاز ویژه و نکته ارزشمند این کتابستان جدول ارزش‌یابی است که در انتهای هر نقد و معرفی کتاب تعبیه شده است و به ایده، پرداخت، ترجمه و تصویرگری و بسیاری دیگر از بخش‌های کتاب امتیاز داده است. کاربران هم می‌توانند در این امتیازدهی و نقد و بررسی، مشارکتی پویا و فعال داشته باشند.

پیشنهاد ما برای شما کتابستان کودک و نوجوان بـــه نشـــــانی اینتــــرنتی iranb4c.com است.

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تائید توسط شهرآرانیوز در سایت منتشر خواهد شد.
نظراتی که حاوی توهین و افترا باشد منتشر نخواهد شد.