معرفی بازی | دنیای «عمو نوروز»
  • کد مطالب: ۱۵۰۵۰۲
  • /
  • ۰۶ فروردين‌ماه ۱۴۰۲ / ۰۰:۲۱

معرفی بازی | دنیای «عمو نوروز»

فصل بهار از راه رسید. پس برای بازی می‌خواهیم سراغ «عمو نوروز» برویم، یک بازی که در بخش‌های مختلفش حال و هوای عید نوروز را حس می‌کنید و می‌توانید در این روزهای تعطیلی عید با آن سرگرم شوید.

علیرضا وفایی نیا - فصل بهار از راه رسید. پس برای بازی می‌خواهیم سراغ «عمو نوروز» برویم، یک بازی که در بخش‌های مختلفش حال و هوای عید نوروز را حس می‌کنید و می‌توانید در این روزهای تعطیلی عید با آن سرگرم شوید.

در واقع، در «عمو نوروز» با یک بازی طرف نیستید و قرار است در دل تجربه‌های مختلف با حال و هوای عید همراه شوید. یکی از بخش‌های این بازی، خانه‌تکانی است.

اینجا شما می‌توانید سفره‌ی هفت‌سینتان را آن‌طور که دوست دارید بچینید و در کنار آن، خانه‌ای را که در بازی دارید مرتب کنید؛ صندلی و میز و بقیه‌ی وسایل خانه را جابه‌جا کنید و حتی دیوارها را رنگ بزنید.

در آخر این بخش هم می‌توانید از خانه‌تان عکس بگیرید و آن را برای دوستان خود بفرستید.

یکی دیگر از بخش‌های این بازی، عمو نوروز و هفت‌سین است. اینجا با هرکدام از نمادهایی که سر سفره‌ی هفت‌سین قرار دارند آشنا می‌شوید و داستان قرار گرفتن آن‌ها در سفره سال نو را از زبان عمو نوروز خواهید شنید.

در کنار این‌ها، شما کوچولوهای عزیز می‌توانید در بخش دیگری از این برنامه، اعداد، شکل‌ها، صداهای حیوانات مختلف و خیلی چیزهای دیگر را هم یاد بگیرید و شعرهای مختلفی را با صدای عمو نوروز گوش کنید.

با این بازی همراه با عمو نوروز، سال جدید را جشن بگیرید!

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تائید توسط شهرآرانیوز در سایت منتشر خواهد شد.
نظراتی که حاوی توهین و افترا باشد منتشر نخواهد شد.