دلنوشته | روز دانش‌آموز مبارک!
  • کد مطالب: ۱۳۲۷۷۸
  • /
  • ۱۲ آبان‌ماه ۱۴۰۱ / ۱۲:۰۵

دلنوشته | روز دانش‌آموز مبارک!

فردا، ۱۳ آبان، سالروز گرفتن لانه جاسوسی آمریکا و مصادف با روز پرافتخار دانش‌آموز است.

طیبه ثابت  - پس از یاد و نام خدای بزرگ و مهربان، سلام می‌گوییم به شما دوستان خوب کوله‌پشتی. امیدواریم در ماه زیبای آبان لبتان خندان و دلتان از هر غصه‌ای دور باشد.

اگر به تقویم نگاهی بیندازید، خواهید دید فردا، ۱۳ آبان، سالروز گرفتن لانه جاسوسی آمریکا و مصادف با روز پرافتخار دانش‌آموز است.

این روز را به همه شما تبریک می‌گوییم و از خدا می‌خواهیم در مسیر ساختن ایرانی سربلند و آباد، همه تلاش‌هایتان نتیجه عالی بدهد و بتوانید برای کشورمان در همه زمینه‌های علم و دانش و اندیشه افتخارآفرین باشید.

زمان هرقدر هم پیر شود، ذهن تاریخ هرگز نام و یاد نوجوانانی که پرچم ایران را برافراشتند فراموش نخواهد کرد.

سال‌ها پیش، زمانی که ارتش متجاوز صدام به ایران حمله کرد، بسیاری از نوجوانان ما که هنوز مشغول تحصیل بودند برای حفاظت از خاک سرزمین خود به جبهه‌ها رفتند و شجاعانه با دشمن جنگیدند و برخی جانشان را برای وطنشان فدا کردند.

اکنون پس از گذشت سال‌ها، هنوز جای‌جای ایران پر است از دانش‌آموزانی امیدوار و سخت‌کوش که هرگز در سختی‌ها خسته نمی‌شوند و برای رسیدن به موفقیت، لحظه‌ای از تلاش دست برنمی‌دارند؛ دانش‌آموزانی که قدر مهربانی پدر و مادر و معلم خود را می‌دانند، بچه‌هایی که برای هرچه دارند، همواره از خدا تشکر می‌کنند و قدردان امنیت کشورشان هستند.

 

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تائید توسط شهرآرانیوز در سایت منتشر خواهد شد.
نظراتی که حاوی توهین و افترا باشد منتشر نخواهد شد.