دلنوشته | برای خوشحالی پدران‌مان چه کرده‌ایم؟
  • کد مطالب: ۱۴۱۷۹۸
  • /
  • ۱۳ بهمن‌ماه ۱۴۰۱ / ۱۲:۵۴

دلنوشته | برای خوشحالی پدران‌مان چه کرده‌ایم؟

کودکان و نوجوانان عزیز! امروز می‌خواهیم درباره‌ی کسی با هم صحبت کنیم که ممکن است به هزار و یک دلیل به او به‌خوبی توجه نکرده باشید.

طیبه ثابت  - سلامی به گرمای محبت به همه‌ی خوانندگان خوب و پرانرژی کوله‌پشتی!

امیدواریم در این روزهای سرد آخر آذرماه دلتان با نور شکرگزاری از خدای بزرگ، گرم و روشن باشد و بتوانید با کسب دانش و اخلاق وخوبی‌ها، قدردان زحمات پدر و مادرتان باشید.

کودکان و نوجوانان عزیز! امروز می‌خواهیم درباره‌ی کسی با هم صحبت کنیم که ممکن است به هزار و یک دلیل به او به‌خوبی توجه نکرده باشید. اما نگران نباشید! حالا هم که به فکر او بیفتید و با سلامی و محبتی هرچند کوچک به او نشان دهید قدرش را می‌دانید، جلو افسوس خوردن بیشتر را گرفته‌اید.

با بودن او، هرجا که باشید، احساس تنهایی و دلواپسی و ترس از شکست در برابر سختی‌های زندگی توی قلبتان نمی‌ریزد. همیشه مثل یک کوه پشت سر شما ایستاده است. بله، درست فکر کردید. بی‌شک حالا متوجه شده‌اید که درباره‌ی چه‌کسی حرف می‌زنیم.

بله، پدر، همان یاور قدرتمند و بی‌ادعا که مادر به امید و در کنار او چون خورشیدی به خانواده می‌تابد.

راستی، لابه‌لای این همه تکلیف و درس و مشق و آزمون، آیا شده است غیر از روز پدر، گاهی به او فکر کنیم و بخواهیم با او کمی حرف بزنیم؟ بدون شک همه‌ی پدر‌ها دوست دارند فرزندشان با آن‌ها گاهی حرف‌های خودمانی و پدر و فرزندی بزند.

عید نزدیک است. بیایید برای پدرهایمان یک «شگفتانه» داشته باشیم! شما می‌توانید از کاری که برای خوشحالی پدرتان انجام داده‌اید فیلم بگیرید و برای کوله‌پشتی بفرستید.

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تائید توسط شهرآرانیوز در سایت منتشر خواهد شد.
نظراتی که حاوی توهین و افترا باشد منتشر نخواهد شد.