ویدئو | همسر شهید مدافع حرم «سجاد طاهرنیا» درگذشت | ولایتمداری و حفظ حجاب وصیت تمام شهداست سلبریتی‌های فضای مجازی و نقش هویت‌سازی برای کودکان نسل آلفا برخی مصوبات برای دختران دهه ۶۰ نسبتی با عدالت ندارد سکوی پرتاب منتظران در جهان شناسنامه نوزادان الکترونیکی صادر می‌شود پادکست | مادرانه‌های مامان زری و چشم انتظاری‌هایش پادکست | تولد نخستین زن دندانپزشک ایرانی در مشهد غیر حضوری شدن دروس نظری دانشجویان مادر دارای فرزند کمتر از ۳ سال در دانشگاه فردوسی مشهد درد دل کردن با کودکان ممنوع! ۶۰ درصد ظرفیت شبکه سایبری بسیج را بانوان تشکیل می‌دهند حضور دختران رای اولی در نخستین دورهمی باشگاه حرف آورد خراسان رضوی نگاهی به نقش زنان در مشارکت‌های سیاسی آغاز رویداد رسانه‌ای هم آفرینی دعوت با مشارکت مادران ایرانی در مشهد+ فیلم صندوق ضمانت زنان سرپرست خانوار برای تسهیلات بانکی ایجاد شد  ویدئو | کارشناس حجاب در تلویزیون: درحال حاضر فقط ۸ درصد زنان روسری ندارند نخستین مصاحبه «اسماء محمد» همسر ابوبکر البغدادی با رسانه‌ها | سرکرده گروه تروریستی داعش ۴ زن و ۱۰ کنیز داشت چرا برخی نیرو‌های انقلابی مخالف امر به معروف «حجاب» هستند؟ تشکیل شبکه دختران نوجوان کنشگر فرهنگی در کشور ثبت‌نام و ارزیابی ۳۶ هزار و ۹۵۲ بانو در دومین کنگره ملی بانوان تاثیرگذار
خبر فوری
سوءاستفاده از تصاویر زنان با هوش مصنوعی

سوءاستفاده از تصاویر زنان با هوش مصنوعی

هوش مصنوعی با وجود مزیت‌های هیجان انگیز فراوان، می‌تواند از سوی کلاهبرداران نیز مورد سوءاستفاده قرار بگیرد. در حال حاضر، برنامه‌های تولید کننده تصاویر غیراخلاقی جعلی وجود دارد که استفاده از برخی از آن‌ها رایگان است و این حقیقتی آشکار و ترسناک است.
اندر پیچ و خم زیست دانشجویی دختران

اندر پیچ و خم زیست دانشجویی دختران

برخی مشکلات و آسیب‌ها در دوران دانشجویی بر دختران وارد می شود که آثار آن گاه تا آخر عمر با او همراه است و سبب دور شدن دانشجو از اهدافی است که پیش از این به آن‌ها پایبند بوده است.