مصوبات هفتادوپنجمین جلسه شورای اسلامی شهر مشهد چند ثانیه ای جالب از هیپنوتیزم کردن تمام حاضرین در کنگره بین‌المللی هیپنوتیزم ۱۰ مقصد اول صادراتی خراسان‌رضوی (میلیون دلار) اعترافات جدید روح الله زم / محمد حسین رستمی اولین همکار داخلی آمدنیوز مروری بر زندگی سردار نورعلی شوشتری در دهمین سالگرد شهادتش استفاده از تاج خروس و گوشت گربه در تولید سوسیس و کالباس رفتار توهین آمیز تماشاچیان بحرینی هنگام پخش سرود ملی ایران واکنش پوتین به اجرای ناشیانه سرود روسیه توسط سعودی‌ها اولین فیلم از دستگیری روح الله زم و اعترافات او چند قدم در دنیای نابینایان حافظ یا اینستاگرام کدام را بیشتر می شناسید؟ فیلم/ جزئيات عمليات ويژه اطلاعات سپاه در دستگيری روح الله زم سومین نشست سوژه با حضور دکتر یونس شکرخواه گزارشی درباره کشف رود، رود مرگ و زندگی اینفوگرافیک | گام‌به‌گام تا اربعین فیلم افشاگری جنجالی فرهاد مجیدی علیه حمید استیلی درباره تیم ملی امید کنترل ورود مواد مخدر از مرزهای خراسان رضوی همراه با ابتکار و‌خلاقیت همکاران همراه است فرار عجیب از صحنه تصادف در خیابان فلسطین مشهد آتش سوزی گسترده انبار رنگ در خیابان پنجتن مشهد مگه میشه سرباز اینقدر حقوق بگیره؟!
خبر ویژه

گرفتار در آتش طبقه‌سوم +ویدئو

  • کد خبر: ۲۰۱۸
  • ۲۶ تير ۱۳۹۸ - ۱۱:۱۹

قرآنی| تقریبا همه همسایه‌ها به کوچه ریخته بودند و از بزرگ تا کوچک سعی می‌کردند تا جلوی به بار آمدن خسارت آتش را بگیرند. از سر و صدا‌ها پیدا بود که چند نفر در طبقه سوم محبوس شده و میان دود و آتش گیر کرده‌اند.

هر‌کس هر کاری از دستش بر می‌آمد انجام می‌داد تا اینکه پای ده‌ها آتش‌نشان به محل حادثه باز شد. مأموران در همان دقایق ابتدایی بلافاصله وارد عمل شدند و ظرف کمترین زمان پنج‌نفری را که بین آتش و دود گیر افتاده بودند از طریق خودروی نردبانی به کوچه منتقل کردند.

در مقابل اما آتش در حال پیشروی بود که آن هم با اقدام به‌موقع آتش‌نشانان فرو نشانده شد. این حادثه که در یکی از خیابان‌های بولوار هنرستان مشهد رخ داد خوشبختانه خسارت جانی نداشت و کارشناسان آتش‌‌نشانی در حال بررسی علت آن هستند.

 

 

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* captcha:
* نظر:
{*Start Google Analytics Code*} {*End Google Analytics Code*}