شهرآرانیوز

خبر ویژه
رونمایی از نسل جدید بی ام و M 3 و M 4 خودرو

رونمایی از نسل جدید بی ام و M 3 و M 4

مدل‌های دودر و چهاردر از خودرو‌های اسپرت بی‌ام‌و M3 و M4 با تغییر ظاهری و فنی نسبت به نمونه‌های قبلی در سال ۲۰۲۱ تولید خواهند شد. این محصولات ۵۰۰ اسب‌بخار قدرت دارند.

رنو آرکانا ۲۰۲۱ رونمایی شد

کراس‌اور اقتصادی رنو وارد فاز تولید برای اروپا شده است. این خودرو فراتر از نسخه ساخت روسیه، دارای ظاهر بهتر، امکانات بیشتر و پیشرانه قدرتمندتر خواهد بود.
خط و نشان بانک مرکزی برای صرافی‌ها | ایجاد جو روانی نامطلوب و التهاب در بازار ارز جرم محسوب می‌شود بازار مالی

خط و نشان بانک مرکزی برای صرافی‌ها | ایجاد جو روانی نامطلوب و التهاب در بازار ارز جرم محسوب می‌شود

⁩بانک مرکزی دربخشنامه ای به شرکت‌های صرافی‌ تاکید کرد که خرید و فروش ارز (اسکناس و حواله) صرفاً در چارچوب مقررات اعلامی بانک مرکزی وتوسط صرافی های مجاز باید انجام شود.
دریافت وام ۵۰ میلیون تومانی چه مدارکی لازم دارد؟ بازار مالی

دریافت وام ۵۰ میلیون تومانی چه مدارکی لازم دارد؟

 این روز‌ها بانک‌ها تسهیلاتی تا سقف ۵۰ میلیون تومان برای خرید کالا می‌دهند. البته گرفتن این وام با شرایطی که شبکه بانکی برای آن تعریف کرده، شکستن گردن رستم است، ولی حتی اگر در نهایت موفق به دریافت این وام هم شوید با توجه به قیمت فعلی کالا‌های بادوام قادر به خرید کالا‌های خارجی که نیستید هیچ، دستتان برای خرید کالا‌های داخلی هم باز نیست.
رصد عملکرد دستگاه‌های نظارتی بر تولید و عرضه لاستیک و سیمان تجارت و بازرگانی

رصد عملکرد دستگاه‌های نظارتی بر تولید و عرضه لاستیک و سیمان

سازمان حمایت مصرف‌کنندگان و تولیدکنندگان اعلام کرد: عملکرد دستگاههای نظارتی در روند تولید تا مصرف سیمان و لاستیک مورد رصد قرار گرفته و دستگاه‌هایی که در این حوزه کوچکترین اغماضی داشته باشند به حوزه های قضایی معرفی خواهند شد.
ماجرای وارد کردن گلابی از آمریکا و چین در روزگار بسته بودن مرزها و کمبود دارو تجارت و بازرگانی

ماجرای وارد کردن گلابی از آمریکا و چین در روزگار بسته بودن مرزها و کمبود دارو

این خبر ابتدا با یک تکذیب شروع شده که طبق آن رئیس اتحادیه صادرکنندگان میوه وتره بار کشور گفته است: «واردات رسمی گلابی از آمریکا، آفریقا و چین را تکذیب می‌کنیم.» اما خبر کمی بیشتر از این یک جمله است، او در ادامه گفته است: «اما گلابی از این کشور‌ها به طور قاچاق وارد کشور می‎ شود».
یادداشت بیشتر
چند رسانه ای بیشتر
سرخط خبرها

{*Start Google Analytics Code*} {*End Google Analytics Code*}