شهرآرانیوز

تمدید مهلت ثبت نام و پرداخت تسهیلات ویژه کرونایی پیش فروش سایپا در تابستان ۹۹ آغاز شد + جزئیات، قیمت و شرایط قیمت طلا به بالای یک میلیون تومان رسید گرفتن چک و سفته از کارگر به‌عنوان ضمانت از سوی کارفرما غیرقانونی است شاخص کل بورس امروز ۲۵ تیر | بالاخره نماگر اصلی بازار ریخت سود سهام شرکت فرابورس از طریق سجام از اول مرداد پرداخت می‌شود قیمت طلا، قیمت دلار، قیمت سکه و قیمت ارز امروز ۲۵ تیر ۹۹ تمام نمایشگاه‌ها طبق تقویم نمایشگاهی برگزار می‌شوند نحوه ثبت‌نام در سامانه سجام + مراحل و هزینه کارگزاری‌ها در بورس ضمانت‌نامه‌های قوی و محکمی دارند، مردم نگران پول خود نباشند سهام عدالت و جزئیات عرضه ۵ شرکت غیربورسی سهام عدالت در بورس عرضه اولیه «غزر» دوباره لغو شد کدام مستاجران مشمول دریافت وام ودیعه مسکن هستند؟ کاهش ۶/۳درصد‌ی نرخ بیکاری استان و ۱/۳درصدی نرخ بیکاری روستایی در خراسان رضوی خودرو ارزان ایران خودرو وارد بازار می‌شود پیشنهاد انتشار اوراق ودیعه ۲ ساله بانک مرکزی خراسان رضوی؛ رتبه دوم سطح کشت گلخانه‌ای در کشور ۶۰ درصد از تالار‌ها و باغ‌تالار‌ها در حال ورشکستگی هستند | ۳۷ مورد تخلف باغسرا‌ها دراطراف مشهد
خبر ویژه
بررسی عملکرد بانک‌ها در پرداخت تسهیلات کرونایی کسب و کار
در جلسه مدیران بانک‌های تجارت، ملت و صادرات با معاون وزیر اقتصاد صورت گرفت:

بررسی عملکرد بانک‌ها در پرداخت تسهیلات کرونایی

در حالی که بسیاری از هنرمندان حوزه صنایع دستی و صنعت گردشگری حتی امکان ثبت‌نام در سامانه «کارا» را نداشته‌اند، پرونده عملکرد بانک‌های عامل روی میز معاون وزیر اقتصاد قرار گرفت.
گزارشی درباره پشت پرده موافقت ایران‌ خودرو با افزایش قیمت قطعات صنعت و معدن

گزارشی درباره پشت پرده موافقت ایران‌ خودرو با افزایش قیمت قطعات

شرکت‌های قطعه‌ساز همیشه خود را در آستانه ورشکستگی نشان می‌دهند و خودروسازان هم طبق معمول از پرداخت تعهداتشان به‌راحتی سر باز می‌زنند. اگر برایتان سوال شده است که چرا این جنگ پرسروصدا هیچ‌وقت به نتیجه نمی‌رسد، این گزارش را بخوانید.
سیستم اتوهلد (AUTO HOLD) ترمز اتوماتیک چیست؟ صنعت و معدن

سیستم اتوهلد (AUTO HOLD) ترمز اتوماتیک چیست؟

سیستم اتو هلد در واقع ارتقا یافته سیستم اتو پارک می‌باشد، بدین گونه که در مواقع ترافیکی به کمک این سیستم دیگر نیازی به فشردن پدال ترمز و یا تعویض دنده نمی‌باشد، سیستم اتوهلد در خودرو‌های مجهز به جعبه دنده اتوماتیک مشاهده می‌گردد.
نسخه خوفناک لامبورگینی اورکان با نام زایروس LP1200 صنعت و معدن

نسخه خوفناک لامبورگینی اورکان با نام زایروس LP1200

لامبورگینی اورکان و حتی مدل پرفورمنته بدون شک یکی از بهترین‌های گاو خشمگین هستند، اما اگر به هر دلیلی این دو مدل پسند واقع نشود باید به سراغ یک تیونر کار حرفه‌ای رفت تا با هنر خود یک سوپر اسپرت پیست محور را تحویل بگیرید.
دعوت سایپا از اعضای فرهنگستان زبان و ادب فارسی به روستای کوییک صنعت و معدن

دعوت سایپا از اعضای فرهنگستان زبان و ادب فارسی به روستای کوییک

گروه خودروسازی سایپا ضمن قدردانی و تجلیل از دغدغه‌مندی مجدد اعضای فرهیخته و محترم فرهنگستان زبان و ادب فارسی با انتشار یک جوابیه در ۶ بند به انتقاد مجدد فرهنگستان زبان و ادب فارسی از نامگذاری کوییک پس از چهار سال، واکنش نشان داد.
یادداشت بیشتر
چند رسانه ای بیشتر
سرخط خبرها

{*Start Google Analytics Code*} {*End Google Analytics Code*}