شهرآرانیوز

کتاب «جان پدر کجاستی؟» منتشر شد من بدون خواهرم به مکتب نمی‌روم | اعتراض مجازی به بسته بودن درب مدرسه به روی دختران افغان + عکس موضع طالبان درباره بازگشت به تحصیل دانش‌آموزان دختر دانش آموزان دختر، بزرگترین غایب سال تحصیلی جدید در افغانستان حسیبا ابراهیمی بازیگر «لوتریا» شد عکس‌های یک عکاس ایرانی از افغانستان | کابل ۲۰ سال قبل + عکس یونیسف: ۱۰ میلیون کودک در افغانستان نیازمند کمک بشردوستانه هستند افزایش ۵ تا ۱۰ درصدی دانش‌آموزان اتباع خارجی در سال تحصیلی جدید بلاتکلیفی دانش‌آموزان دختر در افغانستان سلیمه مزاری: در آمریکا هستم | روایت خروج از افغانستان بورسیه شهریه دانشگاه علم و فرهنگ به دانشجویان افغانستانی ملی پوشان زن فوتبال افغانستان به پاکستان رفتند عکسی از هواپیمای ماهان در فرودگاه کابل | اولین پرواز بعد از سقوط ماجرای پوشش متفاوت دختر افغان در جلسه زنان حامی طالبان + عکس جزئیات اعزام مهاجران افغانستانی به پیاده‌روی اربعین + جزئیات مهاجران افغانستانی غیرقانونی در مشهد واکسینه می‌شوند بیمه سلامت برای مهاجران افغانستانی آسیب پذیر سفر کمیسیونر امور پناهندگان سازمان ملل به افغانستان خطیب‌زاده: ما براساس عملکرد و رفتار طالبان درباره دعوت آنها تصمیم‌گیری می‌کنیم روایت آریانا سعید خواننده زن افغان از ماجرای فرار از کابل
خبر فوری
کتاب «جان پدر کجاستی؟» منتشر شد عمومی

کتاب «جان پدر کجاستی؟» منتشر شد

کتاب «جان پدر کجاستی؟» گزیده‌ای از شعرهایی است که برای واقعۀ تروریستی آبان ۱۳۹۹ دانشگاه کابل سروده شد. واقعه‌ای که عبارت «جان پدر کجاستی؟» آن برجسته شد و واکنش‌های عاطفی بسیاری در بین شاعران فارسی‌زبان آفرید.
همه چیز درباره واکسیناسیون اتباع خارجی | واکسن کرونا حتی برای اتباع غیرمجاز سلامت و پزشکی

همه چیز درباره واکسیناسیون اتباع خارجی | واکسن کرونا حتی برای اتباع غیرمجاز

به همت دانشگاه علوم پزشکی مشهد مهاجران افغانستانی که کارت آمایش یا مدارک اقامتی ندارند، در کنار سایر مهاجران قانونی در پایگاه‌های واکسیناسیون حاشیه شهر مشهد، واکسن کرونا دریافت می‌کنند.
حامد کرزی: طالبان به‌ وعده‌هایش عمل نکرد | مردم باید بدون ترس و شاد زندگی کنند

حامد کرزی: طالبان به‌ وعده‌هایش عمل نکرد | مردم باید بدون ترس و شاد زندگی کنند

رئیس‌جمهور پیشین افغانستان با اشاره به کابینه طالبان گفت: ما به افغانستانی نیاز داریم که متعلق به همه مردم این کشور، مردان و زنان و همه قوم‌ها باشد و تنها راه پیش رو، دولت فراگیر است. آن‌چه طالبان اعلام کرده‌اند، چنین نیست.
حسیبا ابراهیمی بازیگر «لوتریا» شد

حسیبا ابراهیمی بازیگر «لوتریا» شد

حسیبا ابراهیمی در فیلم سینمایی «لوتریا» به کارگردانی علی عطشانی که در مکزیک ساخته می‌شود، ایفای نقش می‌کند. این بازیگر افغانستانی با بازی در فیلم سینمایی «چند متر مکعب عشق» به شهرت رسیده بود.
بلاتکلیفی دانش‌آموزان دختر در افغانستان

بلاتکلیفی دانش‌آموزان دختر در افغانستان

طالبان از دانش‌آموزان پسر و معلمان مقاطع مختلف تحصیلی در افغانستان خواست تا از روز شنبه ۲۷ شهریور (سنبله) به مدارس بازگشته و درس را از سر بگیرند. در این بیانیه اما اشاره‌ای به وضعیت دانش‌آموزان دختر نشده است.
یادداشت بیشتر
چندرسانه ای افغانستان بیشتر
پیشخوان شهرآرا
کیوسک
سرخط خبرها
پربازدید
{*Start Google Analytics Code*} {*End Google Analytics Code*}