شهرآرانیوز

کشف یک عضو جدید در بدن انسان تولید کفی‌ طبی نانو با یک‌چهارم قیمت مشابه خارجی چای کیسه ای نشتی ایستگاه فضایی را کشف کرد ثبت نام اساتید دانشگاه برای دریافت اینترنت رایگان ۱۰ روز دیگر تمدید شد تلویزیون لوله شونده به بازار آمد بانداژی که سرطان پوست را از بین می‌برد جست‌وجو در گوگل پیشرفته می‌شود سایت‌های جعلی سامانه سجام مسدود شدند نوکیا اینترنت را به ماه می‌برد تهدید فضایی زمین برگزاری دوره آموزشی برای توسعه اینترنت اشیا نوجوان ۱۴ ساله مولکولی برای مقابله با کرونا ساخت رصد بارش شهابی جباری در ۲۹ و ۳۰ مهرماه اولین نتایج بنچمارک خانواده آیفون ۱۲ منتشر شد فراخوان ایرانسل برای حضور ایده‌های استارتاپی در شتاب‌دهنده کهکشان انتشار تصویر طرح اولیه کریتوس در بازی God of War: Ragnarok تامین ۸۰درصد نیاز کشور به اقلام کرونایی توسط پارک‌های علم و فناوری قابلیت های ۴نسخه آیفون ۱۲با فناوری 5G استارتاپ‌های کاهنده مصرف انرژی ساختمان فعال می‌شوند تولید گوشی با قابلیت درک احساسات انسان
خبر ویژه
«اسپای‌فال»، یک بازی مافیایی با ریتم تند و سؤال‌وجواب فراوان بازی و سرگرمی

«اسپای‌فال»، یک بازی مافیایی با ریتم تند و سؤال‌وجواب فراوان

بردگیم «اسپای‌فال» (spyfall) حس‌وحال مافیا را دارد؛ با دردسر کمتر، سرعت بیشتر و مچ‌گیری از جنس سؤال‌وجواب‌های کوتاه. این بازی برای آن‌هایی که بازی‌هایی با موضوع مافیا را دوست دارند، ولی از مافیای کلاسیک خسته شده‌اند، یک هدیه بی‌نظیر است.
آیا ماهواره‌ها زندگی‌مان را ساده‌تر کرده‌اند؟ فناوری

آیا ماهواره‌ها زندگی‌مان را ساده‌تر کرده‌اند؟

همیشه وقتی از ارسال یک ماهواره فضایی جدید بحث می‌شود، این سؤال پیش می‎آید که این همه ماهواره فرستادیم بیرون از جو، آخرش چه شد؟ اصلا ارسال ماهواره چه فایده‎ای دارد؟ این وسیله چه کاربرد‌هایی می‎تواند برای کشور‌ها داشته باشد و آیا نمی‎شود همه‎ این کار‌ها را تنها با ارسال یک ماهواره انجام داد؟
یادداشت بیشتر
چند رسانه ای بیشتر
سرخط خبرها
{*Start Google Analytics Code*} {*End Google Analytics Code*}