شهرآرانیوز

معرفی مدرس خیابانی به عنوان وزیر پیشنهادی صمت | رزم حسینی در دقیقه ۹۰ حذف شد راه کامیون‌های ایران به افغانستان باز شد اختصاص اینترنت رایگان برای عزاداری‌های محرم ویدئو | انقلاب مشروطه، نقطه عطفی در تاریخ معاصر ایران | امضا در کاخ صاحبقرانیه تشخیص کرونا در کمتر از ۲۰ ثانیه با دستگاه ایرانی گران فروشی اپراتور‌ها تخلف محض است + ویدئو نبرد خبرنگاران زن در افغانستان برای نمایش چهره واقعی کشورشان ابلاغ پروتکل بهداشتی کنکور مهاجم سابق پرسپولیس در لیگ هند! کرونا ۸۰ نفر از کارکنان بیمارستان اطفال مشهد را درگیر خود کرده است دلایل تاخیر در واریز وجه فروشندگان سهام عدالت چیست؟ اعطای وام به سربازان ابلاغ دستورالعمل وزارت بهداشت برای محرم + متن ابلاغیه کوتاه درباره حسین پناهی به مناسبت شانزدهمین سالگرد درگذشتش بخشیدن قاتل پس از ۶ سال انتظار دلیل گرانی ماسک چیست؟ بازار پریشان کارگاه های تولیدی کفش مشهد نیش زنبور عسل مانع ویروس کرونا است؟ انفجار در کارخانه تبرک یک نفر را کشت اتصال برق کولر علت حادثه کلینیک سینا اطهر است
خبر ویژه
RSS چیست؟

مخفف Rich Site Summary به معنی " چکیده سایت " یا " مختصر و مفید سایت " است و به شما امکان می‌دهد تا از آخرین خبرها و عناوین سایت و یا وبلاگهای مورد علاقه خود با خبر باشید، بدون آنکه نیازی داشته باشید به آنها سر بزنید.

کاربردهای اصلی RSS دو مورد زیر هستند: - نمایش تازه‌ترین عناوین وب‌سایت‌های دیگر در وب‌سایت خود و یا بالعکس ( اشتراک مطالب جدید) - دریافت جدیدترین مطالب سایت‌های مورد علاقه با استفاده از نرم‌افزارهای ویژه ( وبگردی با کارآیی بیشتر)

بدون وجود RSS شما باید هر روز سایت های مورد علاقه خود را را چک کنید تا بتوانید از تازه های آنها با خبر شوید. اما با این تکنولوژی ، شما ، RSS چندین سایت را در یک برنامه RSS aggregator یا (RSS خوان) در کنار هم می بینیند و تایتل نوشته های اخیر سایت ها را بدون مراجعه به آنها مشاهده میکنید.

RSS Reader چیست؟ RSS Reader یک نرم‌افزار RSSخوان الکترونیکی است. اکنون نرم‌افزارهای بسیاری در این زمینه وجود دارند که می‌توان با دانلود آنها RSS خواند. اما به تازگی مرورگرهای اینترنتی نیز به سیستم RSSخوانی الکترونیکی مجهز شده‌اند. از نرم افزار های RSS خوان میتوان به Thunderbird و Google Reader اشاره کرد.

منبع: ویکیپدیا

{*Start Google Analytics Code*} {*End Google Analytics Code*}