شهرآرانیوز

اعمال روز مباهله چیست؟ آیا آلبوم شخصی ناصرالدین‌شاه پیدا شد؟ اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی: سهیلی برای ساخت گشت ارشاد۳ در مشهد تقاضای مجوز نکرده است از افتتاح کتابخانه در قطارشهری تهران تا جمع‌آوری ایستگاه‌های مطالعه قطارشهری مشهد گلایه سعید سهیلی: دوباره پشت دستم را داغ کردم که در شهر خودم فیلم نسازم آیا محمدرضا حیاتی از ایران مهاجرت کرده است؟ + فیلم مهران مدیری درباره نحوه برگزاری موزه «دورهمی» و فصل پنجم برنامه توضیح داد اجرایی با حال و هوای ترانه‌های دهه ۵۰ در «عصر جدید» + ویدئو آیا عصر نویسندگی در کافه‌ها به پایان رسیده است؟ گفتگو با هادی معصوم دوست، نویسنده رمان «عیار ناتمام» نگاهی به جشنواره هنر مقاومت به بهانه روز مقاومت اسلامی نقدی بر فیلم «هفت و نیم» ساخته برادران محمودی درباره رضا صادقی و بیماری‌ای که از آن جان سالم به‌در برد صفحه نخست روزنامه‌های کشور - پنجشنبه ۲۳ مرداد ۱۳۹۹ خاموشی ساز مکتب بخشی‌های کرمانج افزایش یارانه کتاب‌فروشی‌های خراسان رضوی در طرح تابستانه کتاب ۹۹
خبر ویژه
از افتتاح کتابخانه در قطارشهری تهران تا جمع‌آوری ایستگاه‌های مطالعه قطارشهری مشهد ادبیات

از افتتاح کتابخانه در قطارشهری تهران تا جمع‌آوری ایستگاه‌های مطالعه قطارشهری مشهد

افتتاح اولین کتابخانه عمومی در قطارشهری تهران در ۲۲ مردادماه، این سؤال را در ذهن ایجاد می‌کند که چرا قطارشهری مشهد از چنین امکاناتی بهره‌مند نیست. امکاناتی که می‌تواند زمان حضور مسافران در قطارشهری را به زمانی مفید بدل کند.
‌روایت آزادگی از زبان سومین رکورد دار اسارت در زندان‌های عراق ایثار و شهادت

‌روایت آزادگی از زبان سومین رکورد دار اسارت در زندان‌های عراق

امیر جوان وقتی به عشق وطنش رفت که در ارتش ثبت‌نام کند، فقط ۱۷ سالش بود. ۲ سال بعد خود را وسط جنگی نابرابر دید. او از ۲ هفته پیش‌تر از شروع رسمی جنگ با دست‌های خالی پشت توپخانه‌اش نشسته بود تا با همه عشقی که داشت از خاک میهنش دفاع کند. ۴ روز بعد از شروع رسمی جنگ اسیر شد و ۱۰ سال از بهترین روز‌های جوانی‌اش را در زندان‌های عراق گذراند.
آیا عصر نویسندگی در کافه‌ها به پایان رسیده است؟ ادبیات

آیا عصر نویسندگی در کافه‌ها به پایان رسیده است؟

آیا عصر نویسندگی در کافه‌ها به پایان رسیده است؟ نویسنده این مقاله فرد مناسبی برای پاسخ گویی به این پرسش نیست، زیرا تقریبا کل اولین رمان خود را در تختخوابش نوشته است. در واقع، همین مقاله را نیز درون تختخواب خود نوشته است.
گفتگو با هادی معصوم دوست، نویسنده رمان «عیار ناتمام» ادبیات

گفتگو با هادی معصوم دوست، نویسنده رمان «عیار ناتمام»

«عیار ناتمام» (انتشارات نیلوفر) بعد از «نُه مرگ» (انتشارات چرخ) و «چین خوردگی» (انتشارات هیلا) سومین رمان هادی معصوم دوست، نویسنده و مستندساز مشهدی، است. او همچنین ساخت مستندهایی، چون «خوان بی‌خان»، «سربازخانه»، «روزی که رفت» و ... را در کارنامه هنری خود دارد.
روایت تصویری «احمد منصوب»، نقاش مشهدی از مردانی که با خون از خاک دفاع کردند ایثار و شهادت

روایت تصویری «احمد منصوب»، نقاش مشهدی از مردانی که با خون از خاک دفاع کردند

احمد منصوری‌نژاد، معروف به «منصوب»، یکی از نقاشان بنام مشهدی، از سال ۷۵ با همراهی دوستش کشیدن نقاشی‌دیواری شهدا و تصاویر دفاع مقدسی را شروع کرده است و تاکنون بیش از ۲ هزار اثر در این حوزه خلق کرده است.
یادداشت بیشتر
چند رسانه ای بیشتر
دیگر رسانه ها
سرخط خبرها
{*Start Google Analytics Code*} {*End Google Analytics Code*}