شهرآرانیوز

امسال ۵۸ هزار دانش‌آموز ‌خارجی در مدارس خراسان رضوی ثبت نام کرده‌اند زینک ماده موثر در درمان کرونا و سرماخوردگی «شمسیه» دختری که نفر اول کنکور افغانستان شد پذیرش زنان در رشته «فوریت های پزشکی» برای اولین بار در ایران + جزئیات توزیع واکسن آنفلوانزا در کشور آغاز شد | اولویت دریافت واکسن با چه کسانی است؟ +ویدئو زمان آغاز برنامه عادل فردوسی‌پور مشخص شد چه کسانی یارانه جدید دریافت می‌کنند؟ ماجرای وارد کردن گلابی از آمریکا و چین در روزگار بسته بودن مرزها و کمبود دارو کل‌کل کنکوری‌ها به بازداشت ختم شد صعود درخشان استقلال به جمع ۱۶ تیم برتر آسیا پس از بمباران الاهلی دریافت وام ۵۰ میلیون تومانی چه مدارکی لازم دارد؟ درازنای شب | روایت مردی که ۳۸ سال است نخوابیده فرانسه بر سر فعال کردن مکانیسم ماشه سازش نخواهد کرد آیا واکسن آنفلوانزا تحت پوشش بیمه قرار دارد؟ ماجرای وارد کردن ۷۰۰ پورشه توسط پیرزن روستایی از زبان رئیس اتاق بازرگانی ایران و چین + ویدئو رکورد شکنی کرونا در موج سوم | افزایش موارد ابتلا و فوت در ۲ هفته آینده آغاز انتخاب رشته کنکور ۹۹ از امروز، ۲ مهرماه نمایشگاه آثار هنری دفاع مقدس | تلفیقی از هنر، فرهنگ و دفاع فعال‌شدن مکانیسم ماشه چه تأثیری بر اقتصاد کشور دارد؟ آتش سوزی گسترده در کارخانه میهن اسلامشهر تهران + فیلم
خبر ویژه
درباره ما

شهر مشهد به لطف حضور مضجع شریف امام رضا (ع) و موقعیت خاص جغرافیایی و سیاسی آن یکی از اثرگذارترین شهر‌های کشور و منطقه است. ظرفیت‌های رسانه‌ای و خبری دومین کلان‌شهر کشور بیانگر ضرورت ایجاد یک پایگاه اطلاع‌رسانه‌ای جامع است.   مجموعه «شهرآرا» نتیجه تلاش همدلانه نیروی انسانی جوان، اما با تجربه‌ای است که تلاش می‌کنند با استفاده از ظرفیت‌های بومی و ملی، جایگاه شهر مقدس مشهد را تثبیت و در همین راستا رویداد‌های محلی، کشوری و بین‌المللی را در ارتباطی دوسویه انعکاس دهند.

 

 

شهرآرا از هفته‌نامه تا روزنامه

«شهرآرا» نخستین بار در دی‌ماه ۱۳۷۲ با دستور عباس امیری‌پور، شهردار وقت مشهد به‌عنوان نشریه شهرداری مشهد در ۸ صفحه منتشر شد. از اردیبهشت سال ۱۳۷۵ شهرآرا به‌صورت هفته‌نامه  و پنجشنبه‌ها در مشهد منتشر می‌شد. انتشار شهرآرا از سوم خرداد ۱۳۸۸ به‌صورت روزنامه، به صاحب‌امتیازی شهرداری مشهد مقدس ادامه پیدا کرد و از آن زمان تاکنون «روزنامه مردم مشهد» بوده است.

 

تولد شهرآرانیوز، پاسخی به نیاز رسانه‌ای شهر

با گسترش فناوری و اقبال مردم به رسانه‌های نوین ارتباطی ایجاد یک وب‌سایت خبری – تحلیلی با رویکرد رفع سریع، دقیق و جامع نیاز‌های رسانه‌ای مردم مشهد در مجموعه شهرآرا احساس می‌شد. برای پاسخ به این مطالبه هم‌زمان با آئین گرامیداشت سومین سالروز انتشار روزنامه شهرآرا در خرداد ۱۳۹۲، وب‌سایت شهرآرا آنلاین آغاز به کار کرد و بعد از ۵ سال در خرداد ۱۳۹۸ با تغییر در سیاست‌های کاری خود با عنوان و ماموریت جدید در قالب شهرآرانیوز به مسیر خود ادامه داد.

شهرآرانیوز به‌عنوان دریچه‌ای نوین برای مخاطبان شهر مشهد،  علاوه بر انتشار نسخه الکترونیک روزنامه، به‌طور ویژه اخبار و گزارش‌های شهری و کشوری را در حوزه‌های سیاسی، اجتماعی، فرهنگی، ورزشی  و اقتصادی را پوشش می‌دهد. شهرآرانیوز در کنار یک وب‌سایت جامع، برای اطلاع‌رسانی سریع‌تر و تعامل بیشتر با مخاطب از بازو‌های رسانه‌ای خود در شبکه‌های اجتماعی نیز بهره می‌گیرد.

 

منشور حرفه‌ای  و اخلاقی شهرآرا

شهرآرانیوز تلاش می‌کند با نگاهی منصفانه و مستقل، نخست رویداد‌ها و چالش‌های دومین کلان‌شهر مذهبی جهان را بازتاب دهد و نیاز‌های رسانه‌ای شهروندان را در حوزه‌های مختلف به‌طور کامل پوشش دهد. اعضای تحریریه شهرآرانیوز همواره خود را ملزم به صداقت در انتشار محتوا و حفاظت از حقوق شهروندان می‌دانند و برای دستیابی به این مهم متعهد می‌شوند میثاق نامه اخلاق حرفه‌ای شهرآرا را به‌طور کامل اجرا کنند.   


صاحب امتیاز:   شهرداری مشهد مقدس

مدیرمسئول: سید هادی فیاضی


راه های ارتباطی:

تلفن دفتر مرکزی : (۵ خط ) ۵- ۳۷۲۸۸۸۸۱ - ۰۵۱

نمابر: ۳۷۲۳۸۳۱۰ - ۰۵۱

روابط عمومی  : ۳۷۲۴۳۱۱۰-۰۵۱

آگهی (نمابر) : ۳۷۱۲۳۹۴۱-۰۵۱  - ۳۷۱۲۳۹۴۲-۰۵۱

 -------------------------------------------------

آدرس ایمیل :  info@shahraraNews.ir

-------------------------------------------------

شماره پیامک : ۳۰۰۰۷۲۸۹

-------------------------------------------------

نشانی : مشهد / خیابان دانشگاه / نبش دانشگاه یک

سرخط خبرها
{*Start Google Analytics Code*} {*End Google Analytics Code*}