شهرآرانیوز

اعلام برنامه‌های حرم مطهر رضوی به مناسبت اربعین حسینی پخش بیش از ۲۷۰ برنامه حرم مطهر رضوی در شبکه‌های تلویزیونی و رادیویی ارائه خدمت آستان قدس به زائران اربعین در مسیر بازگشت از مرز‌های زمینی فرهنگ دفاع مقدس به عنوان یک جریان انسان ساز به دانش آموزان آموخته شود مرکز واکسیناسیون حرم مطهر رضوی راه‌اندازی شد امام جمعه مشهدمقدس: بزرگداشت سالگرد دفاع مقدس تجدید حیات یک فرهنگ است درخواست «زیارت نیابتی» حرم مطهر امام رضا (ع) سال ۱۴۰۰ + لینک زیارت جزئیات برگزاری مراسم دهه آخر صفر در مشهد | صادر نشدن مجوز برای کاروان‌ های پیاده امام جمعه مشهد: دنیای شرق در مقابل غرب به سراغ ما آمده و در برابر ما خضوع می‌کند بازخوانی کتیبه‌های ادبی حرم مطهر رضوی در آستانه «روز ملی شعر و ادب فارسی» تولیت آستان قدس‌رضوی: لزوم شناساندن دانشمندان و علما به عنوان الگو تولیت آستان قدس رضوی: علما و طلاب از حضور در میان مردم غافل نشوند امام جمعه مشهد: مدیریت انقلابی یعنی جهادی عمل کردن بازخوانی تاریخ آیین عزاداری ماه صفر در حرم مطهر رضوی | ماه عزای رضا(ع) استراحتگاه‌های آستان قدس، مرهم درد همراهان بیماران بیمارستان‌های قائم (عج) و امام رضا (ع) امام جمعه مشهد: قرارگاه مواسات استان برکات بسیارزیادی داشته است مدیرکل اوقاف خراسان رضوی: اجرای ۱۱۴۸ مراسم در دهه اول محرم آیت‌ا... علم الهدی: سرلشکر فیروزآبادی شخصیتی عظیم و مجاهد بود ویژه برنامه‌های حرم مطهر رضوی در دهه سوم ماه محرم اعلام شد
خبر فوری
درخواست امام جمعه مشهد از مردم برای استقبال از واکسیناسیون

درخواست امام جمعه مشهد از مردم برای استقبال از واکسیناسیون

نماینده، ولی فقیه و امام جمعه مشهد مقدس گفت: یک تفکر متحجرانه افرادی که ناآگاه و نادانند و بر ناآگاهی خود اصرار می‌کنند که واکسن ضرر دارد. تفکر دوم افراد غرب زده‌ای که چشم به دروازه غرب دارند و تبلیغات سوء و سمپاشی‌های آنان در جریان واکسیناسیون مردم را وادار می‌کند واکسن نزنند اگر واکسیناسیون در کشور همگانی نشود، این بیماری ریشه کن نخواهد شد.
روایتی از دانش‌آموزان نیازمند در آستانه ماه مهر

روایتی از دانش‌آموزان نیازمند در آستانه ماه مهر

هر سال نزدیک مهر و چند هفته مهلت ثبت نام مدارس، برای من و مدیران مدارس مناطق محروم سخت می‌گذرد. گاهی با خودم فکر می‌کنم مدیران مدارس دیگر مناطق مشهد این روز‌ها چه می‌کنند؛ مدارسی که با هزینه چندمیلیونی شهریه شان می‌توان چند دست لباس فرم و کیف برای بچه‌ها خرید.
امام جمعه مشهد: دنیای شرق در مقابل غرب به سراغ ما آمده و در برابر ما خضوع می‌کند

امام جمعه مشهد: دنیای شرق در مقابل غرب به سراغ ما آمده و در برابر ما خضوع می‌کند

آیت الله علم‌الهدی با اشاره به شرکت ایران در اجلاس شانگ‌های گفت: امروز بعد از ۴۳ سال از پیروزی انقلاب، ما در دنیا به عنوان یک قدرت رقیب آمریکا شناخته می‌شویم، دنیای شرق در برابر غرب به سراغ ما آمده و در برابر ما خضوع می‌کند. اقتدار ما به چنین نقطه‌ای رسیده است.
بازخوانی کتیبه‌های ادبی حرم مطهر رضوی در آستانه «روز ملی شعر و ادب فارسی»

بازخوانی کتیبه‌های ادبی حرم مطهر رضوی در آستانه «روز ملی شعر و ادب فارسی»

نزدیک‌شدن به ایام عزاداری حضرت‌رضا (ع) در روز‌های پایانی ماه صفر و نیز «روز ملی شعر و ادب فارسی» سبب شد تا در سطر‌های پیش رو نقبی بزنیم به تاریخ کتیبه نگاری در حرم مطهر رضوی و از کتیبه‌هایی بگوییم که وصف عشق و ارادت به ائمه اطهار (ع) به نظم درآمده و با نام کتیبه‌های ادبی ماندگار شده اند.
بازخوانی تاریخ آیین عزاداری ماه صفر در حرم مطهر رضوی | ماه عزای رضا(ع)

بازخوانی تاریخ آیین عزاداری ماه صفر در حرم مطهر رضوی | ماه عزای رضا(ع)

هر ساله آغاز ماه صفر، آغاز سیاه پوشان کوچه به کوچه مشهد است که زیر سایه شهید عزیزی ادامه پیدا می‌کند. این هم جواری ۱۲۰۰ ساله با مرقد مطهر خورشید هشتم، سبب شکل گیری خُرده فرهنگ‌ها و آیین‌هایی شده که جلوه برخی از آن‌ها را تنها در این دیار و در این بخش از جغرافیای ایران می‌توان مشاهده کرد.
یادداشت بیشتر
چندرسانه ای بیشتر
پیشخوان شهرآرا
کیوسک
پربازدید
{*Start Google Analytics Code*} {*End Google Analytics Code*}