شهرآرانیوز

واریز اولین مرحله اعتبار سوخت تاکسی‌های اینترنتی تا ۴ آذر مردم پای آرمان‌های انقلاب و نظام ایستاده‌اند زمان شارژ سهمیه بنزین آذرماه اعلام شد توضیحات جدید آذری جهرمی درباره قطع اینترنت/ ابلاغ ویژه به اپراتور‌ها مشهدی‌ها با ولایت تجدید میثاق کردند آماده باش شهرداری مشهد برای جلوگیری از آبگرفتگی معابر برنامه حرکت قطار و هواپیما با توجه به بارش برف مشهد اولین برف پاییزی در مشهد بیست و نهمین جشنواره تئاتر استانی خراسان رضوی برندگان خود را شناخت کاهش چشمگیر دما و مه‌گرفتگی در خراسان رضوی برگزاری هفتمین آزمون استخدامی دولت در خراسان رضوی قیمت خودرو‌های داخلی و خارجی در آخرین روز آبان رونق بازار کتاب در خراسان‌رضوی برقراری اتصال اینترنت در برخی مناطق کشور پیام شورای اسلامی شهر مشهد در پی اتفاقات ناشی از افزایش قیمت بنزین قوچان‌نژاد ناجی ویلموتس می‌شود؟ مردم به شایعات و جریانسازی سرویسهای اطلاعاتی صهیونیسم، آمریکا و غرب توجه نکنند کاهش آلودگی هوای مشهد سطح جاده‌های خراسان رضوی لغزنده است پیام به گرد سایپا نرسید
خبر ویژه

دیگه چه خبر؟

محمدحسین ودیعی، عضو هیئت‌رئیسه شورای اسلامی شهر مشهد: با رشد درآمد منطقه4، اجرای پروژه‌های شهری و طرح‌های عمرانی در این منطقه افزایش خواهد یافت و به دنبال آن رفاه و آسایش و رضایت شهروندان نیز ارتقا می‌یابد.

مجتبی بهاروند، رئیس کمیسیون عمران، حمل‌ونقل و ترافیک شورای شهر مشهد: ایجاد شرایط مطلوب در سفرهای درون‌شهری را حق همه شهروندان می‌دانیم و بر همین اساس مقرر شد برای 2خط 43 و 41 اتوبوس‌رانی تا تمهیدات ویژه‌ای اندیشیده شود.

شهریار آل‌شیخ، معاون برنامه‌ریزی و توسعه سرمایه انسانی شهرداری مشهد: منطقه۵ به عنوان یکی از مناطق محروم به‌عنوان پایلوت اجرای «شهر دوستدار کودک» انتخاب شده است.

سیدابراهیم علوی، مدیرعامل شرکت آب‌وفاضلاب استان: این مجموعه در قالب برنامه‌های مدیریت و صرفه‌جویی مصرف آب شهروندان، عملیات تجهیز انشعابات پرمصرف آب را به «کنتورهای هوشمند اخطاردهنده» آغاز کرده است.

غلامحسین حقدادی، معاون امور اجتماعی اداره‌کل بهزیستی استان: هم‌اکنون در ۲۰شهر خراسان‌رضوی، مرکز اورژانس اجتماعی فعالیت دارد و از طریق تماس با شماره تلفن۱۲۳ روزانه 5مورد کودک‌آزاری گزارش می‌شود.

قاسمعلی خدابنده، مدیرکل آموزش‌وپرورش استان: بر خلاف کمبودهایی که وجود دارد، تاکنون فضا و نیروهای انسانی در خراسان‌رضوی مدیریت شده و کمبود معلم در برخی ساعات آموزشی نیز تا پایان هفته آینده به‌صورت کامل رفع خواهد شد.

حسن خیراندیش، سخن‌گوی شرکت گاز استان: فرایند حذف قبض‌های گاز در خراسان‌رضوی از ابتدای آذرماه98 آغاز می‌شود و مشارکت مردم در اجرای موفق این طرح لازم و ضروری است.

آزمون ورود به حرفه مهندسی در روزهای پنجشنبه و جمعه، ۱۸ و ۱۹مهرماه، به‌طور هم‌زمان در سراسر کشور در مشهد برگزار می‌شود.

سرخط خبرها
{*Start Google Analytics Code*} {*End Google Analytics Code*}