شهرآرانیوز

AFC رسما ایران را محروم کرد افزایش ۴۸ درصدی مراجعه به مراکز معاینه فنی در مشهد قیمت طلا، قیمت سکه، قیمت دلار و ارز امروز در مشهد ۹۸/۱۰/۲۹ مادر مشهدی که به دلیل بی‌پولی به کودک شیرخواره‌اش مخلوط آب و آرد می‌دهد بهار ۹۹؛ بهره‌برداری از باغ ویژه بانوان دربوستان وکیل‌آباد احراز صلاحیت ۴۷ درصد از داوطلبان نمایندگی مجلس در خراسان رضوی/ اعتراض ۳۸۷ داوطلب به رد صلاحیت امیرعلی و فاطمه فراوان‌ترین نام انتخابی متولدین ۱۳۹۸ احتمال نزدیک شدن گونه‌های جانوری به مناطق مسکونی در پی برودت هوا اهدای اعضای پرستار تربت جامی، جان ۶ نفر را نجات داد وجود سم افلاتوکسین در شیرخام صحت ندارد قیمت خودرو‌های داخلی و خارجی در بازار امروز ۹۸/۱۰/۲۹ +جدول آزادی یک محکوم به قصاص پس از ۲۲ سال برانکو سرمربی تیم ملی عمان شد+عکس بازی ایران - بحرین در زمین بی‌طرف جاده‌های استان خراسان رضوی برفی شد ثبت هوای آلوده برای مشهد در روز ملی هوای پاک قیمت روز گوشی موبایل در بازار امروز ۹۸/۱۰/۲۹+جدول کسب اولین مدال‌های تاریخ پاراوزنه‌برداری بانوان مشهد مجلس در عصر سوم مشروطه احتمال افزایش بودجه سد شوریجه
خبر ویژه
رئیس شورای هماهنگی اصلاح طلبان استان:

اصلاح طلبان احتمالا لیستی ارائه نمی دهند

یکشنبه گذشـــته نتایـــج تأیید صلاحیت نامزدهای انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی مشخص شد و فقط صلاحیت 49درصد داوطلبانی که از مشهد برای این رویداد سیاسی ثبت نام کرده بودند، از سوی هیئت نظارت بر انتخابات استان تأیید شد. این موضوع واکنش های زیادی را از سوی برخی فعالان سیاسی به همراه داشته، تا جایی که رئیس شورای هماهنگی اصلاح طلبان خراسان رضوی به ایسنا گفته است: کسی از اصلاح طلبان را باقی نگذاشتند و با همین اطمینان می گویم که همه را رد کردند.
ناصر آملی افزود: شورای هماهنگی باید درباره ارائه لیست تصمیم بگیرد، اما احتمال اینکه اعلام کنند کاندیدایی نداریم، زیاد است. کسی را باقی نگذاشتند، حتی تعداد زیادی از نمایندگان مجلس را رد کردند و در استان نیز به همین سیاق کاندیدای اصلاح طلبی نمانده است. وی ادامه داد: حتی بی تفاوت ترین افرادی را که متفاوت با آن ها فکر می کردند نپذیرفتند و افرادی را ردصلاحیت کردند که باورم نمی شود. گفته می شود در تربت جام حتی یک نفر از اهل سنت را تأیید نکرده اند. رئیس شورای هماهنگی اصلاح طلبان خراسان رضوی گفت: شورای هماهنگی باید تصمیم بگیرد. جلسه شورای هماهنگی به زودی تشکیل می شود و درباره ارائه لیست یا کاندیدا، تصمیم گیری خواهند کرد. با این حال احتمال اینکه اعلام کنند اصلاح طلبان در انتخابات کاندیدایی ندارند، زیاد است. وی درباره افراد شاخص اصلاح طلب ردصلاحیت شده در مشهد نیز اظهار کرد: محمدصادق جوادی حصار، مهدی شریفی، عظیمی، قلی زاده و سایر افراد با بندهای مختلفی ردصلاحیت شدند که بیشتر آن ها به علت عدم التزام به اسلام و ولایت فقیه بوده است.

سرخط خبرها
{*Start Google Analytics Code*} {*End Google Analytics Code*}