شهرآرانیوز

هزینه تست خصوصی کرونا اعلام شد | ۲۹ تا ۳۰ هزار تومان تست اولیه و ۵۸۶ هزار و ۵۰۰ تومان تست اصلی زمان احتمالی قرعه کشی پیش فروش ایران خودرو ویژه تیرماه ۹۹ سقف انتقال کارت به کارت به ۶ میلیون تومان افزایش یافت شاخص بورس امروز ۲۲ تیر ۹۹|شاخص وارد کانال یک میلیون و ۸۰۰ هزار واحدی شد آغاز پیش فروش محصولات سایپا از ۲۳ تیر | شاهین، کوییک- اس و ساینا- اس در طرح جدید پیش فروش سایپا آمار رسمی کرونا در ایران تا ۲۲ تیر | جانباختگان به ۱۹۴ تن رسید و حال ۳۳۵۹ بیمار وخیم است استفاده‌ مقام معظم رهبری از ماسک تولید داخل + عکس امسال نمایشگاه کتاب تهران نداریم حقوق بازنشستگان تامین اجتماعی پس از همسان‌سازی اعلام شد | حداقل حقوق ۲ میلیون و ۷۵۰ هزارتومان اجرای عباس رثایی در مرحله دوم عصرجدید + فیلم توقف شهر خودرو با بازی محتاطانه مقابل سایپا | مزد ترس! روایت کمک نجات‌یافتگان از اعتیاد به کارتن‌خواب‌ها | خرج تَرک با ایثار جمع‌آوری موتورپمپ‌های کشف‌رود در یک ماه آینده سهام عدالت دارید، بخوانید وضعیت طرقبه شاندیز هم قرمز شد نتایج هفته بیست و چهارم + جدول لیگ برتر| یکی برای همه؛ همه برای پرسپولیس نتیجه دیدار شهرخودرو و سایپا| توقف مشهدی‌ها بدون سرآسیایی انتشار تصاویر رسمی و مشخصات K132 فوت راننده سواری پژو زیر اتاق کامیون حمل شن عرضه اولیه رافزا این هفته به بورس می‌آید
خبر ویژه
چرا علی کریمی شرکت در برنامه دورهمی را رد کرد؟

نه جادوگر به نمایش «مدیری»!

محمدناصر حق‌خواه/ شهرآرانیوز - بعضی‌ها همیشه در اوج‌اند. وقتی میانه میدان و اوج کار حرفه‌ای‌شان است، بهترین نوع خود هستند. وقتی به حاشیه می‌روند، غلیظ‌ترین حواشی را می‌سازند. وقتی دعوا می‌کنند، جنگی‌ترین هستند و وقتی دنبال عدالت‌اند، منصف‌ترین. در میان این «بعضی‌ها»، بعضی‌ها هستند که حتی وقتی از دور خارج می‌شوند و نیستند و طبق اصول کنار گود بودن نباید دیده شوند، آن‌قدر سایه سنگینی دارند که باز هم دیده می‌شوند؛ پررنــگ‌تر و جــذاب‌تـر از آدم‌های میانه گود. بعضی‌ها این شکلی‌اند؛ مثل علی کریمی.
حالا خبری آمده که علـی کریمی دعــوت مهران‌مدیری را برای حضور در برنامه دورهمی رد کرده است. اول اینکه تنظیم این خبر کمی با شیطنت همراه بوده، چون دعوت مستقیم و رسمی وجود نداشته است و طبق معمول دورهمی وقتی نام کسی می‌آید، مدیری او را دعوت می‌کند و ماجرای دعوت علی کریمی هم همین بوده است؛ اما تیتر «کریمی دعوت مدیری برای حضور در دورهمی را رد کرد» از یک سو برای بعضی رسانه‌ها جذابیتی دارد که به توضیح اصل ماجرا نمی‌ارزد و از سوی دیگر کریمی هم که اصول مصاحبه را خوب بلد است و بموقع حرف زدنش را هم زیبا انجام می‌دهد، در ادامه اضافه کرده است که شنیده‌ام دورهمی سانسور می‌شود و خود آقای مدیری هم این را گفته‌اند و اگر دورهمی زنده باشد، من در یک برنامه زنده روبه‌روی مردم حاضر می‌شوم. اشاره کریمی به بخشی از استندآپ مهران مدیری در یکی از برنامه‌هاست که گفته بود دورهمی به علل مختلفی سانسور می‌شود و مثال‌هایی که آورد، اتفاقاتی درباره پوشش تماشاچیان برنامه بود، نه حرف‌های میهمانان برنامه که سانسور می‌شود.
علی کریمی با دست گذاشتن روی این موضوع، هم به ماجرای سانسورهای دورهمی واکنش نشان داده و هم با اعلام اینکه اگر این برنامه زنده باشد در دورهمی حاضر خواهد شد، فشار افکار عمومی و طرف‌دارانش را از روی خود برداشته است.
آخرین حضور علی کریمی در تلویزیون 2سال قبل اتفاق افتاد که جادوگر با حضور در برنامه نود و مناظره با ساکت، یکی از اعضای فدراسیون فوتبال، از او، تاج، کفاشیان، فدراسیون فوتبال ایران و مدیریت ورزشی آن به‌شدت انتقاد کرد و یکی از داغ‌ترین و عجیب‌ترین برنامه‌های نود را ساخت. برنامه‌ای که با جملات عجیب کریمی ماندگار شد؛ به‌خصوص این جمله که «تا شماها در این فوتبال هستید، این فوتبال روی خوش نخواهد دید.»
در ادامه این 2سال و با گذر زمان، دیدیم که واقعا اتفاقات عجیبی افتاد و فوتبال ملی ما، چه در انتخاب سرمربی تیم ملی و چه در حواشی ریاست فدراسیون و چه فشارهای بین‌المللی، روز خوش ندید.
مِن‌مِن کردن و شکل لباس پوشیدن کریمی در برابر تسلط مدیرمآبانه ساکت و کلام و آرامش ظاهری او دست‌مایه بعضی مخالفان برای تمسخر کریمی شد، اما آخرین حضور کریمی پیروزی او در این مناظره
بود. علی کریمی خلاف علی دایی که گفته دیگر در تلویزیون حاضر نخواهد شد، تاکنون چنین چیزی را نگفته، اما سوگیری‌های او در شبکه‌های اجتماعی و مصاحبه‌هایش با دیگر رسانه‌ها نشان داده است که حضورش در تلویزیون آن‌قدرها هم کم‌حاشیه نخواهد بود. پس شاید نظر تلویزیون درباره او این باشد: «یا برنامه ضبطی یا هرگز!»

سرخط خبرها

{*Start Google Analytics Code*} {*End Google Analytics Code*}