شهرآرانیوز

گفتگو با سیدکاظم موسوی خطاط خوش‌نویس و کاتب ۵ نسخه قرآن حمید فخار، نام‌آشنای هنرمندان حوزه گرافیک، کار و تعهد به آرمان‌ها را در کنار هم قرار داده است گفتگو با ماندانا افشار‌ها، هنرمندی که مغلوب بیماری نشد ۲۱ المان هنری در بهار کرونایی به منطقه یک رنگ شادی زد گفتگو با نسل دهم شیخ حر عاملی که راه جد خود را ادامه می‌دهد قالی‌بافی شغلی که هنر است گپ و گفت با محمد صادق‌زاده مجری طنزپرداز و چاشنی‌پرداز برنامه تلویزیونی «شب شرقی» گفتگو با برادران رویگر محله امام هادی (ع) گفتگو با فرزانه مهدوی، هنرمند پتینه باف مشهدی گپ و گفتی با بقال محله مقدم یک عمر منصفانه کار کرد گزارش از المان «ساعت»‌های مهم در باغ ملی مشهد گفتگو با «محمدرضا بیک» که قرار است بزودی در لیگ والیبال پرتغال توپ بزند گرمابه قدیمی مصلی نفس های آخرش را می کشد عکاس قدیمی محله طبرسی از آداب ثبت زیارت می‌گوید دالانی سبز از روستای پاژ تا آرامگاه فردوسی گفتگو با جانباز سید امیرفرخ فرحمند، نویسنده کتاب «هزار روز اسارات» گفتگو با علیرضا علیزاده نقاش هنرمند مشهدی | هیچ خط و رنگی بی‌معنا نیست مجروحیت موسی محمدی جانباز محله ایثارگران با امضای قطعنامه ۵۹۸ همراه شد
خبر فوری
گزارش از المان «ساعت»‌های مهم در باغ ملی مشهد شهرآرامحله

گزارش از المان «ساعت»‌های مهم در باغ ملی مشهد

در دو سال گذشته که کرونا مهمان ناخوانده‌مان شده باز هم شهرداری المان‌های نوروزی‌اش را برای تغییر روحیه و نشاط‌بخشی به شهروندان در آستانه بهار جانمایی کرده است. به سراغ هنرمندان و شهروندان رفتیم تا نظر آن‌ها را درباره المان‌های بهاری بدانیم.
گفتگو با سید طاهر موسوی، نقاش و هنرمند مشهدی | قصه‌های دیو و پری روی بوم

گفتگو با سید طاهر موسوی، نقاش و هنرمند مشهدی | قصه‌های دیو و پری روی بوم

او هنرمند اصیل خراسانی است. شاهنامه و اوسنه‌های مشهدی اساس نقاشی‌ها و تصویرسازی‌های سید طاهر موسوی است. او به‌سختی راهش را باز کرده و بدون راهنمایی و مشاوره، پله‌های ترقی را طی کرده و در حال حاضر معلم و استاد دانشگاه است.
گپ و گفتی با بقال محله مقدم یک عمر منصفانه کار کرد

گپ و گفتی با بقال محله مقدم یک عمر منصفانه کار کرد

مغازه «سیداسدا... سیدزاده» هویت قدیمش را حفظ کرده و این پیرمرد ۹۰ ساله همچنان با عشق و علاقه کارش را ادامه می‌دهد. می‌توان او را یکی از قدیمی‌ترین کاسب‌های محله مقدم معرفی کرد که بیش از ۷ دهه در این مکان به کسب مشغول است.
حکایتی از نوروز‌های گذشته از زبان قدیمی‌ها

حکایتی از نوروز‌های گذشته از زبان قدیمی‌ها

نوروز دیگر نوروز‌های گذشته نیست. در ۲ سال گذشته هم که در آستانه بهار کرونا روی حال‌وهوای شهر سایه انداخته است. در این گزارش برخی چهره‌های مشهدی از حال‌وهوای نوروز‌های قدیم می‌گویند.
سرخط خبرها
{*Start Google Analytics Code*} {*End Google Analytics Code*}