جدول پخش برنامه‌های مدرسه تلویزیونی از شبکه آموزش دوشنبه ۱۰ آذر روز پرکار دفاتر ازدواج در آخرین تاریخ رُند قرن + فیلم فواید شگفت انگیز گل کلم برای مقابله با سرطان ماسک يکبار مصرف تا چند ساعت قابل استفاده است؟ آیا کارگرانی که بیمه تامین اجتماعی دارند وام یک میلیونی کرونا دریافت می‌کنند؟ کاهش تعداد مبتلایان و بستری‌های کرونا در خراسان رضوی ثبت‌نام آزمون دکتری ۱۴۰۰ تمدید شد آمار کرونا در ایران ۹ آذر | فوت ۳۸۹ نفر در ۲۴ ساعت گذشته کدام کشور‌ها واکسن کرونا را برای کل جمعیت خود پیش‌خرید کرده‌اند؟ کاردستی | نحوه ساخت زیورآلات روزنامه ای ترتیب بروز علائم کرونا در بدن چگونه است؟ تصاویری از تولد به وقت ۹۹/۹/۹‎ ماجرای کلاهبرداری عجیب یک زن با فروش سهام شرکت اختصاص ۴۶۰۰ تخت مراکز اقامتی به بیماران کرونایی در خراسان رضوی | تاکنون از ظرفیت هیچ مرکزی استفاده نشده است ثبت رکورد ازدواج در آخرین تاریخ رند قرن ۹۹/۹/۹ تست‌ کرونا از روز چندم ابتلا معتبر است؟ بازنشستگان تامین اجتماعی معطل افزایش حقوق هستند درحال حاضر بهترین واکسن کرونا کدام است؟
خبر ویژه
افزایش شهریه با کمترین امکانات برای کلاس‌های مجازی
دانشجویان یکی از مراکز آموزش عالی در مشهد ضمن اعتراض به افزایش شهریه ترم آینده، از کیفیت پایین آموزش و بی‌تناسب‌بودن آن با شهریه پرداختی گفتند.
گروه جامعه شهرآرانیوز | از شیوع و همه‌گیری کرونا در ایران و جهان بیش از ۶ ماه می‌گذرد و یکی از حوزه‌هایی که به‌علت کرونا دست‌خوش تغییرات شد، آموزش عالی در ایران بود.

دانشگاه‌ها که در میانه نیمسال دوم تحصیلی خود گرفتار کرونا شده بودند، برگزاری کلاس‌ها در بستر فضای مجازی و برخی شبکه‌های اجتماعی را آغاز کردند که باتوجه‌به نبود زیرساخت‌های لازم و سرعت پایین اینترنت، نارضایتی‌هایی را برای دانشجویان به‌دنبال داشت. بسیاری از دانشجویان دانشگاه‌های شهریه‌پرداز بر این باور بودند که دریافت شهریه در ازای خدمات دانشجویی و برپایی کلاس‌ها، دست‌کم کلاس‌های عملی است و باتوجه‌به برخط‌شدن آموزش‌ها، پرداخت شهریه به همان نرخ پیش از کرونا دلیلی ندارد.

برخی دانشگاه‌ها و مراکز آموزش عالی در واکنش به اعتراض دانشجویان خود، با دادن تخفیف، قسط‌بندی یا حذف ترم به آنان کمک کردند و برخی دانشگاه‌ها هم این کار را نکردند تا به هر شکل، نیمسال دوم سال تحصیلی گذشته به پایان برسد. حال خبر می‌رسد در آستانه آغاز سال تحصیلی جدید، برخی مراکز آموزشی افزایش ۲۰ درصدی شهریه را در دستورکار خود قرار دادند و برخلاف سال‌های گذشته که دست‌کم یک هفته قبل از فرایند انتخاب واحد این افزایش قیمت به اطلاع دانشجویان می‌رسید، امسال خیلی دیرتر و ۴۸ ساعت قبل از فرایند انتخاب واحد اطلاع‌رسانی شده که سبب اعتراض دانشجویانشان شده است.

آموزش مجازی با ۵۰ دانشجوی برخط

یکی از نمایندگان دانشجویی مؤسسه آموزشی بهار مشهد در گفتگو با شهرآرانیوز با اشاره به آغاز انتخاب واحد ورودی‌های ۹۶ و قبل آن گفت: دانشگاه ما امسال برخلاف همیشه، خیلی دیرتر افزایش شهریه متغیر را اعلام کرده است و دانشجویان از این وضعیت راضی نیستند.

به گفته این فعال دانشجویی، افزایش شهریه امری متداول بوده است و اگر کلاس‌ها به‌صورت حضوری برگزار می‌شد، مشکلی نداشت، اما در شرایطی که دانشجو از امکانات حضوری دانشگاه استفاده نمی‌کند و باید علاوه بر هزینه شهریه، به فکر خرید بسته‌های اینترنتی یا تقویت گوشی تلفن همراه و رایانه خود باشد، این افزایش شهریه غیرمنصفانه است.

نماینده دانشجویان دانشگاه بهار با اشاره به مصاحبه جدید منصور غلامی، وزیر علوم و تحقیقات و فناوری، مبنی بر چگونگی افزایش شهریه امسال خاطرنشان کرد: وزیر علوم اختیار افزایش یا کاهش شهریه را به دانشگاه یا هیئت‌امنای آن مربوط دانسته است و دانشگاه ما به‌جای همکاری با دانشجویان و نگاهی واقع‌بینانه به شرایط آموزشی، نه‌تن‌ها شهریه را افزایش داد، بلکه بسیار دیر اطلاع‌رسانی کرد تا دانشجو چاره‌ای جز پرداخت شهریه نداشته باشد.

وی به مکاتبه و اعتراض رسمی این دانشجویان با وزارت علوم اشاره و تأکید کرد: ما نامه اعتراض خود را همراه با مستندات کیفیت پایین آموزش در ترم گذشته به مراجع رسمی ارائه داده‌ایم و خواهان آن هستیم که به مشکل دانشجویان رسیدگی شود.

این فعال دانشجویی به بی‌تعهدی دانشگاهش در برگزاری کلاس‌های ناتمام ترم گذشته هم اشاره کرد و گفت: ترم گذشته دانشگاه متعهد شد تا کلاس‌های ناتمام را به‌صورت فشرده برگزار کند که این اقدام انجام نشد و ما بدون کلاس امتحان دادیم و شهریه کامل ترم را پرداخت کردیم. ترم گذشته دروس تخصصی در ۲ کد آموزشی برگزار می‌شد که برای ترم جدید، کلاس‌های مجازی با یک کد و ۵۰ دانشجوی برخط برگزار خواهد شد و جدا از سرعت پایین اینترنت، رسیدگی آموزشی به ۵۰ دانشجو به‌صورت مجازی امکان‌پذیر نخواهد بود.
 

بیشتر بخوانید:
 

 

هزینه‌های آموزش مجازی ترم گذشته از کلاس‌های حضوری بیشتر شد

رئیس مؤسسه آموزش عالی بهار در واکنش به اعتراض دانشجویان این دانشگاه درباره افزایش شهریه و زمان اعلام آن گفت: امسال نه‌تن‌ها دانشگاه ما، بلکه دیگر مؤسسات آموزشی غیرانتفاعی نیز افزایش شهریه را به‌علت شرایط موجود دیرتر تصویب و اعلام کردند.

دکتر سیدمحمدرضا مدرس رضوی با اعلام این خبر ادامه داد: افزایش شهریه در مراکز آموزش عالی غیرانتفاعی براساس نظر وزارت علوم، اتحادیه مؤسسات آموزش غیرانتفاعی و هیئت‌امنای هر مؤسسه می‌باشد و هرسال براساس یک میانگین مشخص، شهریه ثابت ورودی‌های جدید و شهریه متغیر دانشجویان افزایش می‌یابد.
امسال به‌دلیل شرایط موجود و بی‌اطلاعی دقیق از وضعیت پیش رو به‌علت کرونا، بررسی و اعلام شهریه جدید قدری طول کشید و دیرتر اعلام شد.

وی ادامه داد: مؤسسه آموزشی بهار در چند سال گذشته نرخ افزایش شهریه خود را بیش از ۱۵ درصد اعلام نکرد، در حالی که براساس قانون، دانشگاه‌ها می‌توانند بین ۱۵ تا ۲۰ درصد افزایش شهریه بدهند و دانشگاه ما همواره کف افزایش شهریه را اعمال می‌کرد.

وی افزود:، اما امسال و به‌علت افزایش بسیاری از هزینه‌ها، دانشگاه‌ها می‌توانستند بین ۱۵ تا ۲۵ درصد افزایش شهریه داشته باشند که ما ۲۰ درصد افزایش را برگزیدیم. همچنین در راستای حمایت از دانشجویان خود، نزدیک به ۴ سال است که سرانه فرهنگی هر دانشجو را که تقریبا ۳ درصد از کل شهریه می‌شود، حذف کرده‌ایم و دریافت نمی‌کنیم. اما در شرایط کنونی که با کاهش ثبت‌نام دانشجو مواجه هستیم، افزایش شهریه‌ها اجتناب‌ناپذیر است.

مدرس رضوی با اشاره به مشکلات آموزش مجازی ترم گذشته گفت: ترم گذشته زمانی که کرونا شیوع یافت، ما در میانه نیمسال دوم بودیم و تغییر شیوه آموزش و ایجاد زیرساخت‌های مجازی که تاکنون نداشتیم، کار را برای ارائه دروس سخت می‌کرد، اما تمام تلاشمان را کردیم که مشکلات برطرف شود. در آستانه سال جدید تحصیلی نیز زیرساخت‌های ممکن را با کمک شرکت‌های تخصصی در زمینه آموزش‌های مجازی فراهم کردیم تا مشکلات گذشته را به حداقل برسانیم.

وی در واکنش به اعتراض دانشجویان مبنی بر ادغام دروس در یک کد آموزشی تصریح کرد: در کدگذاری برخی دروس، تابع مدل دانشگاه مادر، یعنی دانشگاه فردوسی، هستیم که برخی دروس به‌ویژه دروس عمومی را در یک کد ارائه کرده‌اند. در دروس تخصصی هم مبنای تعریف کد، تعداد دانشجویانی است که آن درس را برداشته باشند و باتوجه‌به کاهش تعداد دانشجویان، برخی درس‌ها را در یک کد ادغام خواهیم کرد.

گفتنی است سال جدید تحصیلی دانشگاه‌ها از نیمه دوم شهریورماه آغاز خواهد شد و پذیرفته‌شدگان کنکور‌های امسال پس از طی مراحل ثبت‌نام و پذیرش، از پاییز امسال وارد دانشگاه‌های کشور خواهند شد.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تائید توسط شهرآرانیوز در سایت منتشر خواهد شد.
نظراتی که حاوی توهین و افترا باشد منتشر نخواهد شد.
نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۷۱
در انتظار بررسی: ۰
غیر قابل انتشار: ۱۲
مریم محمدزاده
United States
۱۴:۴۴ - ۱۳۹۹/۰۶/۰۵
1
13
واقعا بی انصافیه . هم شهریه ثابت رو افزایش دادن و هم متغییر و تازه اطلاع رسانی دقیقا یک روز قبل انتخاب واحد بوده تا هیچ کس نتونه اعتراض کنه. وقتی آموزش مجازیه چرا باید هزینه ی آموزش حضوری حتی بیشتر رو پرداخت کنیم وقتی حتی کیفیت آموزش هم پایینه؟
محمد علی
United Kingdom
۱۴:۵۶ - ۱۳۹۹/۰۶/۰۵
0
14
واقعا تو این کرونا هم رحم ملت نمیکنن #من_ثبت_نام_نمیکنم
a
Romania
۱۴:۵۶ - ۱۳۹۹/۰۶/۰۵
0
14
به وجدان خودتون رجوع کنید چقدر بی عدالتی در حق دانشجو ها کردین وضع افتضاح اموزشم خودتون میدونید لازم نیست بگیم فقط منکر میشین بسه دیگ چقدر دورغ و پیچوندن یکم روراست باشین
mm
Romania
۱۵:۰۶ - ۱۳۹۹/۰۶/۰۵
0
15
در یک جمله دانشگاه پولکی شهریه زورکی
به جای انقدر پول گرفتن یکم به فکر کیفیت اموزشی باشین
استاد خوب و عالی رو که فراری میدین ولی استادای الکیتون پابرجا هستن در دانشگاه
ناشناس
United States
۱۵:۰۸ - ۱۳۹۹/۰۶/۰۵
0
15
این همه حق خوری اخه تا چقددد؟ چرا شهریه ثابت رو افزایش دادن مگه نمیفهمن باید ثابت بمونه تا پایان دوره ی لیسانس هر دانشجو.
سعید
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۱۱ - ۱۳۹۹/۰۶/۰۵
1
17
جناب مدرس رضوی یکم با دانشجو راه بیان ، خواسته زیادی نیست ، سطح کلاسا و اموزش مجازی افتضاحه ، این افزایش شهریه هم واقعا سنگینه ... تو شرایط بد اقتصادی این کار هزینه زیادی روی دست خانواده ها میزاره ، #من_ثبت_نام_نمیکنم
#نه_به_افزایش_شهریه
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۲۲ - ۱۳۹۹/۰۶/۰۵
1
14
در ترم گذشته شهریه تمام و کمال پرداخت شد آموزش درستی هم داده نشد پس تمام شهریه ای که گرفتن سیو شده براشون، الان با نزدیک شدن به ترم مهر شهریه رو افزایش دادن به بهانه این که هزینه اموزش مجازی بیشتر شده براشون. براموش روشن کنن شهریه ترم گذشته کجا رفت؟؟شهریه ترم پیش که برای آموزش خرج نشد.پس حتما اون رو هزینه کردن برای ایجاد زیرساخت و پهنای باند و غیره، این ترم شهریه چرا زیاد بشه؟؟؟چرا با دانشجو کنار نمیان؟دانشگاه غیرانتفاعی بینالود شهریه ثابت رو اول ترم میگیره شهریه متغیر رو قبل از شروع امتحانات دریافت میکنن. موسسه ما چون دنبال پوله فقط همون ابتدا باید هم ثابت و متغیر رو یک جا پرداخت کنیم یا این که شهریه متغیر رو چک بدیم. کلاس هایی که قبلا ۲ تا کد بودن رو الان کردن ۱ کد همین هزینه های موسسه رو خیلی کاهش میده پول یک استاد رو میدن یک کلاس برگزار میکنن ۵۰ نفر دانشجو که استاد میگه من در اموزش مجازی نمیتونم پاسخ گوی این همه دانشجو باشم از موسسه بخواید دو کد کنن شمارو. از طرفی ترم گذشته یک سری دروس معارف که اصلا تدریسی نداشتن امتحانش برگزار شد. در مقابل برخی دروس ناتمام بود ولی بعد ۲ هفته بدون برگزاری هیچ کلاسی امتحانش رو برگزار کردن.اموزش مجازی هزینه کمتری داره حداقل در پرداخت شهریه مراعات دانشجو رو بکنن یا حداقل این همه دانشجو رو در یک کد جا ندن.
مسئولین موسسه هم پاسخ نمیدن.تاریخ انتخاب واحد و هزینه شهریه ها رو ۲ روز قبل از انتخاب واحد منتشر کردن که دانشجو نتونه اعتراض کنه این ها همه سیاست هاییه که مدیران موسسه ما از دولت یادگرفتن و فقط دنبال پولن.
هاتف
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۳۴ - ۱۳۹۹/۰۶/۰۵
0
1
ممنون بابت پوشش خبر . وضعیت دانشگاه اسف بار هست و هیچ اقدامی جهت ارتقا کیفیت آموزشی انجام نشده . بعضی اساتید حتی جواب دانشجو رو نمیدن و بنده تمام مستندات عدم کیفیت آموزش مجازی رو برای دانشگاه فردوسی ارسال کردم . با این کیفیت آموزش مجازی پایین دانشگاه به صورت خودکار باید شهریه رو کم میکرد . علاوه بر اینکه این کار نشد شهریه رو افزایش هم دادند . بنده دو ترمه داخل این دانشگاه درس میخونم و بعضی کلاس ها به زور به ده نفر میرسه... اونوقت دانشگاه داره تو این وضعیت با این شرایط ساخت و ساز میکنه ولی میگه مشکل مالی داره !! ... باید تاسف خورد واسه وزارت علوم که اصلا بازرسی نمیکنه این چیزا رو !
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۳۶ - ۱۳۹۹/۰۶/۰۵
0
13
جالب اینجاست که اگه پنجاه هزار تومن بدهی داشته باشیم نمیذارن ثبت نام کنیم ولی خودشون کلیه ی کلاسای عملی رو مجازی گذاشتن هزینشم پس ندادن!
احمد
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۳۸ - ۱۳۹۹/۰۶/۰۵
0
13
لطفا از دانشگاه بپرسین چجوری کلاسایی که ده نفره تشکیل میشه استاد جواب دانشجوش رو نمیده رو میخوان تو یه کد پنجاه نفره تشکیل بدن؟!
A
United States
۱۵:۴۲ - ۱۳۹۹/۰۶/۰۵
0
13
امیدوارم فقط در حد ی خبر نباشه و پیگیری بشه
ف ط
United States
۱۵:۴۴ - ۱۳۹۹/۰۶/۰۵
0
0
باتوجه به مجازی بودن کلاسها و کیفیت پایین آموزشی و همچنین دروس رو دریک کد قرار دادند افزایش شهریه اصلا منصفانه نیست ماباید هنوز پول اینترنت کلاسهارو بدیم و پول گزاف کتابهاهم بماند که هس..لطفا رسیدگی کنین و شهریه رو کمتر کنین.
غلامی
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۴۶ - ۱۳۹۹/۰۶/۰۵
0
0
جای تاسف داره که بجای همدردی باهمنوع راه تامین معیشتشونو با تحت فشار قرار دادن دانشجو امکان پذیر میکنن
شرایط سخت زندگی این روزهای کرونایی برای همه هست ..
کاش هوای همو داشته باشیم..
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۵۲ - ۱۳۹۹/۰۶/۰۵
0
0
افزایش شهریه به دلیل ارائه خدمات بی کیفیت به دانشجو؟؟ در شرایطی که دانشجو علاوه بر شهریه باید چند برابر هم هزینه اینترنت بده، بجای درک و همدلی اضافه کردن شهریه نهایت بی فکری، بی مسئولیتی و عدم اجرای قانون و عدالته‌. استفاده از بی کیفیت ترین نرم افزار آموزش آنلاین و ارائه تنها یک کد درسی با ۵۰ تا ۶۰ دانشجو !!! آموزش بی کیفیت بود و داره بدتر هم میشه. دانشگاه ها رو هم دارن تبدیل به تجارت میکنن و فقط به فکر منفعت و سود هستن و ذره ای به فکر دانشجو نیستن
.
Iran, Islamic Republic of
۱۹:۱۳ - ۱۳۹۹/۰۶/۰۵
0
0
متاسفیم که در ترم های گذشته دانشجو ها برای هزارتومان بدهی اجازه انتخاب واحد نداشتن و الان وضع اینه!!!
yas
Iran, Islamic Republic of
۱۹:۱۸ - ۱۳۹۹/۰۶/۰۵
0
0
چه دلیل قانع کننده ای هست که شهریه اموزش مجازی باید افزایش پیدا کنه؟؟
همه جا اینه؟؟کی همچین چیزیو ثابت میکنه وقتی ما نام میبریم دانشگاه هایی رو که حتی کاهش شهریه داشتن...!!!
دانشگاه بهار حتی اموزش مجازی درستی نداشته در ترم گذشته و ما عملا خودمون بودیم هرچه که یاد گرفتیم!!
امیدوارم کسی هم به فکر ما باشه...
عماد
Germany
۱۹:۲۱ - ۱۳۹۹/۰۶/۰۵
0
0
سلام
اصلا عادلانه نیست توی این شرایط بخوایم افزایش شهریه داشته باشیم
اونم برای آموزش مجازی ظلم واقعا
s
Romania
۱۹:۳۴ - ۱۳۹۹/۰۶/۰۵
0
0
یکی نیست بگه ایا فزایش میدین خدماتم افزایش میدین؟
اخه این چه وضعیه یک ترمون گذشت هیچی یادنگرفتیم فقط قول وعده
وضع اموزشی ما ارزش یک میلیون شهریه هم نداره بعد افزایش خیلی زوره
اینم یک جور دزدیه فقط سرخودتون کلاه میذارین کهه هزینه هاتون افزایش پیدا کرده
میدونین نکرده و فقط راه سود کردن یادگرفتین
تروخداااا اقای مدرس یکممممم باوجدان باش
zah
Romania
۱۹:۴۰ - ۱۳۹۹/۰۶/۰۵
0
0
مدیریت محترم
میشه یک فاکتور بدین بدونیم چه هزینه هایی کردین؟

مازیر بار حرف زور نمیریم افزایش در قبال چه چیزی اخه
این روزها داریم برای کسی عزاداری میکنیم که حرف زور رو نپذیرفت و درس بزرگی به بشر داد
اگر واقعا ارادتمند به ایشون باشیم نباید زیر بار حرف زور بریم
ناشناس
France
۱۹:۴۴ - ۱۳۹۹/۰۶/۰۵
0
0
واقعا چرا باید شهریه ها افزايش پیدا کنه در صورتی که هیچ گونه ارتقای کیفیتی در اموزش ها صورت نگرفته... با این شرایط به جای اینکه به فکر دانشجوها باشن به فکر جیب خودشونن!!!!
مریم
Romania
۱۹:۴۵ - ۱۳۹۹/۰۶/۰۵
0
0
اخه واقعا چرا
همش حق الناس اموزش بی کیفیت
افزایش جمعیت کلاسا ۵۰ نفری شدن
استادی رو برای یک درس تخصصی میذارین که هیچگونه تخصصی نداره
هرچی میگیم گوش نمیکنیددحتی تو یک مورد جزئی همراهی کنید
واقعا ادم زورش میاد بهتون پول بده
چون اصلا به فکر دانشجو نیستین
فقط کاری میکنید که به نفع خودتونه
عاشورا با ما این درسو داد در قبال حرف زور ایستادگی کنید
#ما ثبت نام میکنیم
محمد
Romania
۱۹:۵۰ - ۱۳۹۹/۰۶/۰۵
0
0
دورغه کلاسا همش یک کده ترم میشم همین تعداد بودیم ولی دوتا کد
حتی باتوجه به شناختی که به یک استاد داریم که توانایی درس دادن این واحد نداره همینو برام عوض نمیکنید
Nm
Iran, Islamic Republic of
۱۹:۵۱ - ۱۳۹۹/۰۶/۰۵
0
0
وقتی پول اب و برق و. گاز هم شامل شهریه بوده پس چرا الان که اب و برق وگاز مصرف نمیکنیم باید شهریه ی قبلوبدیم؟؟؟ حداقل قبوض اب و برق و گازو کم کنن. هزینه ی ثابتو کم. کنن چون ثابت مال همین قبوضه دیگه
محسن انفرادی
United States
۱۹:۵۳ - ۱۳۹۹/۰۶/۰۵
0
0
باسلام واقعا چرا باید ما هزینه کلاس حضوری پرداخت کنیم در موسسه بهار مشهد با این اوضاع بد اقتصادی در کرونا بعد خدمات مجازی داغون و همراه کیفیت خیلی بد ببینیم بعد مجددا برای ترم جدید باز افزایش شهریه داشته باشن برای چه کاری وقتی دانشجویی اونجا حضور نداره نه پول ابی نه برقی نه خدماتی واقعا چرا وزرات علوم نرخ مشخص نمبکنه برای موسسات غیرانتفاعی چرا مسئولین موسسه باهرمبلغی که میخان هزینه هارو حساب میکنن وصدای ما به هیجا نمیرسه
یسنا
Iran, Islamic Republic of
۱۹:۵۴ - ۱۳۹۹/۰۶/۰۵
0
0
بی انصافیه
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۱۹:۵۵ - ۱۳۹۹/۰۶/۰۵
0
0
با این اموزش ضعیف واقعا چرا باید شهریه اینقد افزایش پیدا کنه مخارج دانشگاه از کلاسای حضوری ک کمتر شده ولی با این حال شهریه زیاد شدع این عدالت نیس
ُمحدثه
Iran, Islamic Republic of
۱۹:۵۶ - ۱۳۹۹/۰۶/۰۵
0
0
واقعا نیاز است که شهریه; متناسب با آموزش مجازی محاسبه شود ‌چون در صورت مجازی خیلی از هزینه ها از دوش دانشگاه برداشته میشود و این انصاف نیست که هیچ کمکی به دانشجو نشود.واقعا فکر نمیکنید که در این شرایط اقتصادی فشار زیادی به دانشجو و خانواده اش میاد؟ درک میکنین اصلا یا فقط پولو میشناسین؟
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۲۰:۱۰ - ۱۳۹۹/۰۶/۰۵
0
0
در ترم قبل تمام پول هارو گرفته بودن و هیچ راهی برای اعتراض نبود تمام قول هایی که دادن هیچ ترم قبل باکلی کنسلی کلاس وبرگزار نکردن کلاس وگزاشتن فایل در گروه های تلگرام ترم رو تموم کردن این ترم بجایی که خدمات بهتری ارائه بشه راهی پیدا کردن تا حاشیه سود رو ببرن بالا با کمترین خدمات سود بیشتر کلاس ۵۰نفر میزارن کلاس هایی که ترم قبل از کرونا دو کدبود تا۳کد بود الان شده یک کد اونم ۵۰ نفر اونم سقف کلاس ۵۰نفر نیس تا هرچقد که بشه ثبت نام کنن وبریزن تو یک کد کلاس این شده خدمات بهتر این بود قول هایی که دادن به هربازرس که اطلاع میدیم از دانشگاه فردوسی مشهد به علت روابط اقای مدرس رضوی چون خودشون یه زمانی اونجا بودن هیچ جوابی بما نمیدن ما به کی بگیم دردمونو الان تواین اوضاع از کجا پرداخت کنیم این شهریه رو چرا نباید هزینه بصورت مجازی حساب نشه
screen
United States
۲۰:۲۱ - ۱۳۹۹/۰۶/۰۵
0
0
میدونیم به مرگ گرفتی که به تب راضی شن
اما نه ...قیمت قبلی نه کاهش قیمت
فاطمه
Iran, Islamic Republic of
۲۰:۲۷ - ۱۳۹۹/۰۶/۰۵
1
8
واقعا این خیلی بی انصافیه با این تدریسای بی کیفیتشون نه تنها کم نکردن بلکه بیشترم کردن الان من دانشجوی تربیت بدنی دانشگاه بینالودم برداشتن دروس عملی مارو برگذار کردن استاد یا کنسل میکنه یا میاد به ما میگه ارائه بدین اونم تو نرم افزاری که اصلا به درد نمیخوره هیچ حرکتیم نمیزنه فقط پول میگیره و تازه منتم سر دانشجو میذاره این چه عدالتیه واقعا ما به چه اساسی باید پول سالنی که نمیریم و بدیم یکم وجدان داشته باشین تو این وضعیت شاید یکی نداشته باشه بعد شما انقدر به شهریه اضافه میکنین واقعا باید تاسف خورد امیدوارم که پیگیری بشه و فقط در حد یه خبر نباشه
ناشناس
Romania
۰۱:۱۹ - ۱۳۹۹/۰۶/۰۷
قسمت معماری هم همینطور برگزار میشه واقعا سطح دانشگاه بینالود پایینه
Mahdi
Germany
۲۰:۲۹ - ۱۳۹۹/۰۶/۰۵
0
9
واقعا خیلی دارن در حد ما دانشجوها ظلم میکنن انگار ما فقط باید پول شهریه رو بدیم و هیچ چیزی هم در عوض نخوایم. وضعیت اموزش مجازی به شدت افتضاحه و هیچ اهمیتی برای دانشجوها قائل نیستند و شهریه رو هم حتی با وجود این شرایط افزایش دادن. انصاف نیست بخدا
..
Norway
۲۰:۴۱ - ۱۳۹۹/۰۶/۰۵
0
9
فقط بلدن پول بگیرن اما هیچ امکاناتی دراختیار ماقرار نمیدن نت استاد قطع میشه مانیم ساعت بایدمنتطرباسیم بیان وقتی ی دیقه نت دانشجوقطع میشه استادکلی دعوامی کنه که چرا نیستین واینکه اساتیدهیچ تسلطی بر کلاس مجازی نداره ومیاددرس میده وتوقع دارن که مابفهمیم تدریسشون درحدصفره اما امتحانای ب شدت سختی می گیرن واینکه یک میلیون وهفتصدبدیم برای هیچی واقعا تاسف باره حتی هزینه نت وتلفن همراه روهم بایدخودمون بدیم ب جای اینکه دانشجورو توی این شرایط درک کنن وهزینه روکمترکنن بیشتر کردن واین واقعاظلم درحق دانشجوهستش
a
Netherlands
۲۱:۰۷ - ۱۳۹۹/۰۶/۰۶
ما بازیادشدن شهریه می تونیم کناربیایم اما با امکانات ضعیف شون اصلا نمیشه کناراومددرسته که بقیه دانشگاه برای تدریس ازنرم افزار ادوب کانکت استفاده کردندامابرای امتحان سایت طراحی کردن تادانشجوامتحان بده توساعت مشخصی اما دانشگاه ما بایدخودمون جواب ومی نوشتیم وایمیل می کردیم واگه چنددقیقه ایمیلمون ب خاطر نت قطع می شد ودیر فرستاده می شد قبول نمی کردن پاسخنامه رو از مون واینکه استاد ها هیچ درسی ندادن فقط یک پی دی اف فرستادن که مابخونیم بدون هیچ توضیح اضافه ای اما سخت ترین سوالات روبازمان کم دراختیارماقرار دادن ودوستانمون تونرم افزار ادوب کانکت چون باتلفن همراه می اومدن نمی تونستن درلحظه سوالات امتحان رو ببینین وکسی که سرپرست بودازطرف دانشگاه کلی بادانشجوبحث می کردکه چرا باگوشی وصل شدین حتما باید باسیستم وصل شین ب جای اینکه ما اعتراض کنیم اونا ازما اعتراض کردن ..... #بی عدالتی تاکجاااااا
s
United States
۲۰:۵۲ - ۱۳۹۹/۰۶/۰۵
1
7
سلام. این دانشگاه افتضاحه. کارکنانش و مخصوصا رییس موسسه آدمای پول پرست و بی‌توجهین. استاد خوب نداریم. توی هر رشته شاید نهایتش یه استاد خیلی خوب داشته باشیم. بقیه رو معلوم نیست از کجا میارن. کیفیت درسی که بهمون میدن افتضاحه. استادی داریم که از ترم بهمن فقط دوجلسه حضوری دیدیمش و دیگه ازش هیــچ خبری نداشتیم تا دو هفته قبل که اومدن وقرار شد چهار جلسه کلاس آنلاین برگزار کنن. اونم واسه یه درس تخصصی. دوجلسه برگزار کردن و کلا به جای ۱۶مورد ۳ مورد بهمون درس دادن و گفتن امتحان نمیگرن و غیره. آیا مسئولین دانشگاه نباید از افتضاح بودن استادایی که برای دانشجو ها گذاشتن خبر داشته باشن؟. وجدان کاری چیه دقیقا؟! . خسته شدیم که همیشه واسه انتخاب واحد و امتحانا کلی باید دردسر داشته باشیم.
این موضوع ناراضی بودن ما از دانشگاه فقط واسه شهریه‌ی زیاد نیست. قبلا هم کلی اعتراض داشتیم. اما در حقیقت هیچ توجهی که بتونه ما رو راضی کنه نداشتن. انگار دانشجو براشون فقط یه حجم پول زیاده...

امیدوارم الان اتفاقی بیفته. حیف دوران کارشناسیم که انقدر افتضاح داره میگذره.
yas
Iran, Islamic Republic of
۲۰:۵۲ - ۱۳۹۹/۰۶/۰۵
0
6
ما درخواست بررسی جدی داریم...!!
واقعا انصاف هست که با اون شیوه اموزش که هیچ تاثیر و نتیجه ای نداره این مبلغ شهریه گرفته بشه؟؟
yas
Iran, Islamic Republic of
۲۰:۵۷ - ۱۳۹۹/۰۶/۰۵
0
7
لطفا کمی به فکر یادگیری ما هم باشید...
بعضی اساتید حتی یک جلسه اموزش هم نداشتن!!!
حتی با دانشجو ها در رابطه با اموزش درس مربوطه صحبتی نکردن!!
بعضی اساتید برخلاف اخلاق و اموزشِ کمی که داده بودن توقع یادگیری بیش از حد داشتن و در آخر دادن نمره ای که حق نبود!!
چرا هیچ پیگیری اتفاق نیافتاد در این مورد ها؟؟
چرا فقط دانشگاه باید به فکر پول باشه!!
جای تاسف داره برای همچین مقامی...!
yas
Iran, Islamic Republic of
۲۰:۵۹ - ۱۳۹۹/۰۶/۰۵
0
6
لطفا کمی به صدای ما هم گوش کنین
تا کجا باید حرف غیرمنطقی رو به ما تحمیل کنین
کاش فکر اموزش بهتر باشیم تا پول بیشتر!!!
عماد
Canada
۲۱:۴۱ - ۱۳۹۹/۰۶/۰۵
0
6
هنوز نمرات دروس ترم پیش تایید نشده ولی انتخاب واحد شروع شده و پولشم میخوان بگیرن!!
فاطمه
Canada
۲۱:۴۵ - ۱۳۹۹/۰۶/۰۵
0
6
ما به جای اینکه درگیر درس خوندن باشیم باید درگیر این باشیم که به دانشگاه بفهمونیم تو این وضعیت کرونا و اینکه میگن وضعیت اقتصادی خوب نیست نباید انقدر فشار به دانشجو ها بیارین!
صدف رضائی
United States
۲۱:۵۰ - ۱۳۹۹/۰۶/۰۵
0
6
با سلام بنده دانشجوی مقطع لیسانس موسسه اموزش عالی بینالود اعتراض و شکایت خود را نسبت به افزایش مبلغ علل الحساب شهریه ( در ورودی بنده از 800 هزارتومان به 900 هزار تومان ) و همچین افزایش اصل شهریه آن هم باتوجه به دایرنبودن کلاس ها به صورت حضوری، استفاده نکردن از امکانات محیط موسسه .کیفیت پایین تدریس اساتید از طریق فضای مجازی، پرداخت هزینه اینترنت به صورت شخصی و بسیاری از موارد این چنینی را اعلام میدارم . لطفا در این امر ما دانشجویان را همراهی فرمایید. با کمال تشکر .
M
United States
۲۱:۵۷ - ۱۳۹۹/۰۶/۰۵
0
7
موسسه بهار ن تنها افزایش کیفیت نداشته و اموزش مجازیش در حد صفره امسال با وجود همه کم و کاستی ها شهریه را افزایش داده است و مدیریت موسسه اصلا ب نظرات و اعتراضات دانشجویان توجه نمیکنه و برعکس همه موسسات کل شهریه اول گرفته میشه .پول حرف اول و تو این موسسه میزنه با اینکه خدمات خوبی نداره
موحده
Iran, Islamic Republic of
۲۱:۵۹ - ۱۳۹۹/۰۶/۰۵
1
7
با سلام و احترام و عرض ادب
وقت شما بخیر
بر اساس نظرات و اعتراضات واحد دانشجویان در این امر خود را موظف می دانیم از زمان آغاز تعطیلات تا کنون، عملکرد موسسه را مورد انتقاد قرار داده و مشکلات را به استحضار برسانیم.
از قضا به روند آموزش مجازی و تعیین شهریه موسسه در این دوران، نقد بسیار وارد است و بر اساس نظر سنجی انجام شده‌، دانشجویان هیچ رضایتی از عملکرد موسسه، شهریه، اساتید، تدریس ها و آموزش ها ندارند و خدمات خاطرنشان شده از طرف دانشگاه، مطلوب و مورد قبول دانشجویان نیست! لذا اعتراضات زیادی در این خصوص وارد می باشد.
در ذیل به شرحی مختصر از مشکلات حاکم می پردازیم:
حائز اهمیت ترین نکته در این باره، کیفیت پایین آموزش های مجازی می باشد که معلومات شایان و چندانی عاید دانشجو نشده! و البته که باتوجه به لغو کلاس های حضوری و برگزاری مجازی کلاس ها با وجود این که ما از هیچ یک از خدمات دانشگاه استفاده نمی کنیم و ازقضا مشمول پرداخت هزینه اینترنت جهت دانلود ویدیو ها و فایل های اساتید هم هستیم و کل آموزش ما محدود به چند ویس و فایل فاقد کیفیت می باشد، هیچ تغییری در شهریه لحاظ نشده و ما به اجبار هزینه کلاس های حضوری را می پردازیم!
دانشجویان از هیچ یک از خدمات دانشگاه استفاده نکرده و خدمات نظیر، آب، برق، نظافت، و غیره در زمره بهره گیری دانشجو واقع نشده است. لذا احتساب شهریه حضوری، درصورتی که ترم مجازی برگزار شده، به هیچ وجه معقول نمی باشد و بایستی شهریه بر اساس آموزش های مجازی حساب شود. با فاکتور گیری از عدم وجود کیفیت لازم آموزش های مجازی و مشکلات فراوان اتصال اینترنت، حق دانشجویی که امکان استفاده از همین امکانات بدیهی و دچار فقدان کیفیت را نداشته، بایستی پرداخت شهریه مطابق با چیزی که دریافت می کند می باشد نه فراتر از آن !!!
موارد فوق، اظهار واحد تمامی ما دانشجویان است و ما مطلقا به عملکرد موسسه معترض هستیم.
انشالله که درصدد توجه و اهتمام ورزیدن جهت حل مشکلات دانشجویی برآیید.
با سپاس
فاطمه
Germany
۲۲:۰۳ - ۱۳۹۹/۰۶/۰۵
0
5
خیلی بی انصافیه...ن امکانات اموزش حضوری رو دریافت میکنیم،نه از کیفیت مناسب اموزش مجازی برخورداریم...بجای اینکه شهریه رو کم کنن اضافش کردن..واقعا پول زوره
سعید
Iran, Islamic Republic of
۲۲:۰۷ - ۱۳۹۹/۰۶/۰۵
0
4
بد نیست واقعا یکم تو این اوضاع با دانشجو راه بیان کفیت تدریس مجازیی که واقعا صفرر این شهریه این ترم که مجازیی هم هستش از ترم های قبل که بیشتر شده نکنه دانشگاه میخواد پول اینترنت استاد رو هم از ما بگیره !!!!
Mr
Iran, Islamic Republic of
۲۲:۲۳ - ۱۳۹۹/۰۶/۰۵
0
4
تنها چیزی که تو این موسسه اهمیت داره پول
همه چیز افتضاح از کیفیت آموزش بگیر تا جزئی ترین مسائل
هیچ کاری که نمیکنن فقط حرف میزنن
انگار کرونا برای ایناس انگار نه انگار که توی این شرایط اقتصادی این همه پول از کجا باید بیاریم
یه بار فقط متحد باشیم شهریه ندیم
Navid
United States
۲۲:۳۲ - ۱۳۹۹/۰۶/۰۵
0
6
اين دانشگاه فقط محلي شده براي پولسازي اقايون!!با شهريه ثابت بالا براي ترمي كه مجازيه و فقط دانشجو و استاد بايد هزينه كنه براي اينترنت و كلاس مجازي!دانشگاه فقط مثل يك دلال بوده اين ترم!
R
Iran, Islamic Republic of
۲۲:۴۷ - ۱۳۹۹/۰۶/۰۵
0
5
واقعا خیلی بی انصافیه توی این وضع شهریه رو افزایش دادن.کیفیت اموزشم که پایینه چرااینقدر پول باید پرداخت کنیم ؟یکم بادانشجو راه بیان بدنیست
Fate.meh
United Kingdom
۲۳:۱۳ - ۱۳۹۹/۰۶/۰۵
0
5
بی عدالتی تا کی سکوت تا کی، مازیر بار حرف زور نمیریم امروز ایستاده ایم تا فردایمان عدالت باقی بماند
#نه_به_شهریه_زور
N
United Kingdom
۲۳:۲۵ - ۱۳۹۹/۰۶/۰۵
0
7
لطفا خودتون موقعیت رو در نظر بگیرین و‌تصمیم بگیرین.دانشگا های دیگه فقط شهریه متغیر ‌و پرداخت کردن و شهریه ثابت حذف شده.وقتی کلاسا مجازیه و کیفیت چندانی هم نداره چرا باید افزایش قیمت داشته باشیم لطفا و خواهشا شرایط رو در نظر داشته باشید
امیرحسین
Netherlands
۲۳:۳۵ - ۱۳۹۹/۰۶/۰۵
0
7
با سلام
واقعا اوج بی انصافی موج میزنه
Ftn
Romania
۲۳:۴۴ - ۱۳۹۹/۰۶/۰۵
0
6
پوله زوره واقعن .بدون دادن هیچ خدماتی باید تمام پول پرداخت بشه تازه افزایش شهریه هم میزنن!!!! این چه سیسمته اموزشیههه
کاظم
Iran, Islamic Republic of
۲۳:۵۹ - ۱۳۹۹/۰۶/۰۵
0
6
اصلا در نظر نمیگیرند ک چقدر کرونا روی زندگی ما اثرات مخرب داشته. و ما هم ک واقعا از کلاس حضوری استفاده نکردیم. کلی هم پول اینترنت دادیم. گوشی و لبتاب تهیه کردیم. درسی هم یاد نگرفتیم. هر کی چاقوش دستشه و مشغول بریدن گوشت اون یکی. خدایا نجاتمون بده
سیده محمدی
Iran, Islamic Republic of
۰۱:۱۲ - ۱۳۹۹/۰۶/۰۶
0
0
خداییش سخته
Bn
Iran, Islamic Republic of
۰۱:۱۲ - ۱۳۹۹/۰۶/۰۶
0
0
واقعا شهریه ها زیاد ما ک راضی نیسیم خدا لعنتشون کنه
خاهر و مادرشو ....
M
Iran, Islamic Republic of
۰۱:۱۵ - ۱۳۹۹/۰۶/۰۶
0
0
بی انصافی و برابر نبودن سطح آموزشی که دانشجو دریافت میکنه دربرابر شهریه ای که میگیرن دیگه انگیزه ای نمیزاره واسه ثبت نام ترم جدید
Mhdi
Iran, Islamic Republic of
۰۲:۰۶ - ۱۳۹۹/۰۶/۰۶
0
0
وضعیت اموزش مجازی شدیدا مشکل داره
دانشگاه به دانشجوها گوش نمیده
تو این شرایط بد کرونا کاری میکنن که دانشجوها برن دانشگاه
از همه اینا بدتر شهریه اموزش مجازی از اموزش حضوری بیشتره
ترم قبل هم شهریه به طور کامل گرفته شد
کسی ما دانشجوهارو ندید
لطفا پیگیری کنین
امیر‌نفریه
Romania
۰۳:۵۳ - ۱۳۹۹/۰۶/۰۶
0
0
دانشجورو به چشمه کیسه پول‌ میبینید؟! تو این وضع شهریرو زیاد میکنین بدون اینکه کیفیت کلاسارو بالا ببرین؟! مگه اموزش‌ مجازی نیس مگه نباید‌هزینه ها پایین بیاد چرا شهریرو افزایش میدین؟!
Farid
Germany
۰۷:۴۷ - ۱۳۹۹/۰۶/۰۶
0
0
جدا از سطح آموزشی که ترم به ترم میاد پایین ، اساتید خوب که از دانشگاه میرن و افراد بی سواد جایگزینشون میشن ، اضافه کردن شهریه اونم وقتی آموزش ها مجازی شده نهایت بی انصافیه.کاش یکم از فکر جیبشون بیان بیرون
اعظم
Iran, Islamic Republic of
۰۸:۵۰ - ۱۳۹۹/۰۶/۰۶
0
0
قربون خدا که بلا می فرسته تا بخودمون بیاییم ورحم داشته باشیم نه اینکه برای همدیگه دردسرساز باشیم .آموزش مجازی از نظرما دانشجویان بازدهی صفر داشته است.
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۲۱ - ۱۳۹۹/۰۶/۰۶
0
2
این مبلغ از شهریه با این سطح بی کیفیت اموزش واقعا بی انصافیه
Faezeh
Iran, Islamic Republic of
۱۶:۱۱ - ۱۳۹۹/۰۶/۰۶
1
1
واقعا خیلی بی انصافیه که هم سطح اموزش مجازی و کیفیتش اینقدر پایینه و هم شهریه هارو کامل میگیرن. این ترم هم ۱۰۰هزار تومن به شهریه ثابت اضافه شده. لطفا پیگیری کنید چه وضعشه اخه
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۲۲:۲۰ - ۱۳۹۹/۰۶/۰۶
0
1
واقعا بی عدالتی و خودخواهی محض هست، افزایش غیر منطقی در این شرایط، به علاوه پرداخت هزینه اینترنت!!! گذاشتن بار مضاعف روی دوش خمیده دانشجو ... تاسف برانگیزه
yas
Iran, Islamic Republic of
۲۲:۲۵ - ۱۳۹۹/۰۶/۰۶
0
2
لطفا منطقی برخورد کنید...تو این شرایط به جای کمتر شدن هزینه چرا باید افزایش شهریه داشته باشیم؟
در مقابل چی؟ اموزش بی کیفیت دانشگاه؟
لطفا کمی خودتون رو جای ما بذارین اقای مدرس!!
ناشناس
Romania
۰۱:۱۴ - ۱۳۹۹/۰۶/۰۷
0
0
موسسه بینالود واقعا نه خدماتی میده نه اجازه ورود به لینک کلاس هارو میده واقعا سطح آموزش پایینه و بشدت پرسنل طلبکار هستند از دانشجویان و مبلغ دویست هزار تومان به مبلغ شهریه در مقطع کارشناسی ارشد اضافی کردن ما اعتراض کردیم اما کسی پاسخگو نیست لطفاً صدای ما باشید
ناشناس
Romania
۰۱:۱۴ - ۱۳۹۹/۰۶/۰۷
0
0
موسسه بینالود واقعا نه خدماتی میده نه اجازه ورود به لینک کلاس هارو میده واقعا سطح آموزش پایینه و بشدت پرسنل طلبکار هستند از دانشجویان و مبلغ دویست هزار تومان به مبلغ شهریه در مقطع کارشناسی ارشد اضافی کردن ما اعتراض کردیم اما کسی پاسخگو نیست لطفاً صدای ما باشید
ناشناس
United States
۰۱:۲۳ - ۱۳۹۹/۰۶/۰۷
0
0
سلام دانشگاه بينالود كارشناسي ارشد معماري داخلي علي الحساب براي انتخاب واحدو ٣٠٠ تومن افزايش دادن و تهديد كردن اگه تا ١٥ مهر كل شهريه پرداخت نشه نميزارن وارد كلاس بشين ! لطفا رسيدگي كنين با اين وضع كلاساي مجازي براي بچه هاي معماري داخلي كه تمام درساشون عمليه خيلي درحقشون ظلم ميشه
m
Iran, Islamic Republic of
۰۱:۰۸ - ۱۳۹۹/۰۶/۰۸
0
0
سلام پدر من کارگرع چجوری حقوق ی کارگر اضافه نمیشه اونوقت افزایش شهریه من داشته باشم ؟چجوری کیفیت میاد پایین شهریع میره بالا توروخدا عدالت برپا کنید
ناشناس
Germany
۰۹:۳۲ - ۱۳۹۹/۰۶/۰۸
0
0
واقعا خیلی ظلمه تو این اوضاع بذ اقتصادی که برای هر 100 هزارتومن باید همه خونواده صبح تا شب بدوین بخایم 900 تومن پول شهربه ثابت بدیم که هیچ استفاده از دانشگااه نمیکنیم و باید حدااقل هفته ای 30 تومن پول اینترنت بدیم تا بتونیم از کلاس های مجازی بی کیفیت استفاذه کنیم و هیچ چیزیم متوجه نمیشیم اینقد که کلاسشون بی کیفیته همش قط میشه و..........
زهرا
Iran, Islamic Republic of
۰۲:۱۷ - ۱۳۹۹/۰۶/۰۹
0
0
سلام
اصلا موسسه به فکر دانشجو نیست اولا که استاد های خوب از دست این موسسه فرار میکنن میرن و یه عده کمی موندن، از طرفی که خود موسسه میگه که وزارت اجازه داده افزایش شهریه باشه ولی هیچ وقت فکر نمیکنه ترم پیش که اصلا اموزشی خوبی در کار نبود ۴یا ۵ تا جلسه انلاین تو ادوب کانکت که صدای استاد قطع میشد بود و یا چند تا فایل که صدای استاد رو پاور اینا دقیقا چه هزیته ای داشت:/ شهریه رو هم که کامل گرفتن چیکارش کردن این ترم هم به بهانه ارتقا اموزش شهریه رو بیشتر کردن ولی از ترم پیش کلی از پول ما تو جیبشون رفته اونا رو چیکار کردن. تو این کشور باید یک ارگانی باشه که روی حساب کتاب های این ها مدیریت داشته باشه چهارتا فاکتور که سند حساب نمیشه
شهلا
Iran, Islamic Republic of
۰۱:۰۵ - ۱۳۹۹/۰۶/۱۴
0
0
الان با این کارتون شهریه دانشگاه آزاد و غیر انتفاعی یکی شده.خیلی بی انصافیه.تو این کرونا و شرایط بد اقتصادی که اموزش مجازی شده حداقل شهریه باید نصف بشه.کلاس خصوصی بریم اینقد پول نمیگیرن که مسئولین اینقداز ما میگیرن.من دانشجوی ارشد هستم و استاد بنده فقط به مدت یک ماه اونم هرجلسه با تاخیر انلاین میشدن.الان ترم تموم شده نه خبری ازشون هست نه سوال های مارو جواب میدن کلا غیب شدن.بعد با این طرز اموزش افزایش شهریه هم کردن
سرخط خبرها
{*Start Google Analytics Code*} {*End Google Analytics Code*}