بازداشت یک نامزد شورای شهر بندر امام خمینی حقوق بازنشستگان تأمین اجتماعی پس از همسان‌سازی چقدر می‌شود؟ آمار کرونا در ایران ۲۸ خرداد | فوت ۱۲۷ بیمار کرونایی و شناسایی ۱۰۱۰۰ بیمار جدید تردد شبانه امشب هم آزاد است | نگران پیامک‌های ارسالی جریمه نباشید اصلاحات جدید دفترچه راهنمای ثبت‌نام آزمون استخدامی دانشگاه‌ها در سال ۱۴۰۰ «کودک‌آزاری»، رتبه اول تماس با اورژانس اجتماعی است ژاپن اولین ماسک خوراکی کرونا را تولید کرد + عکس آخرین آمار کرونا در جهان ۲۸ خرداد ۱۴۰۰ چرا نباید میوه را به عنوان دسر پس از غذا مصرف کنیم؟ ۴ کشته و ۲ مجروح در پی واژگونی پژو ۴۰۵ در ورودی مشهد + عکس و فیلم دانش‌آموزان ایرانی واکسن انستیتو پاستور می‌زنند نشانه‌های کمبود کلسیم در بدن را بشناسید کارگران ساختمانی توانایی پرداخت حق بیمه بیش از ۷ درصد را ندارند آمار کرونا در ایران ۲۷ خرداد | فوت ۱۳۹ بیمار کرونایی جدید در ۲۴ ساعت گذشته حزب رستاخیز؛ پایان راه مشروطه در ایران اعتراف تکان دهنده متهم قتل عام خانواده زاهدانی + فیلم ماجرای دهقان فداکار ایرانی در ژاپن + فیلم مرگ دردناک پلنگ ایرانی در آتش‌سوزی کوه حاتم زاگرس + عکس تازه‌ترین رنگ‌بندی کرونایی در کشور از شنبه ۲۹ خرداد | اسامی شهرهای قرمز از بیماری هپاتیتE چه می‌دانید؟
خبر فوری

فرزندکشی؛ این‌بار در تبریز | قتل یاشار به دست مادرش

  • کد خبر: ۶۹۰۰۰
  • ۱۰ خرداد ۱۴۰۰ - ۰۸:۰۱
فرزندکشی؛ این‌بار در تبریز | قتل یاشار به دست مادرش
مادر یاشار: جگرگوشه ام را کشتم، اما دیگر خیالم راحت است که عروس و نوه ام در آرامش زندگی خواهند کرد.

به گزارش شهرآرانیوز، تنها ۱۲ روز از مرگ تاسف بار بابک خرمدین، کارگردان سینمای ایران، به دست پدر و مادرش گذشته است که این بار شاهد قتل فرزندی دیگر در تبریز به دست مادرش هستیم.

صبح روز جمعه بود که با گزارش قتلی به پلیس ۱۱۰، تیم ویژه‌ای برای بررسی صحنه جرم به محل حادثه اعزام شدند و موقع ورود به منزل، با پیکر بی جان پسری جوان مواجه شدند که مادرش بر سر جنازه اش نشسته و اشک می‌ریزد.

پرونده قتل این پسر جوان، "یاشار"، هم اکنون در شعبه ۶ ویژه قتل دادسرای عموم و انقلاب تبریز، توسط "یوسف ضیامهر"، بازپرس ویژه قتل، در حال رسیدگی است.

برای شنیدن اظهار نظر‌های متهم به قتل این پرونده دلخراش، با هماهنگی "یوسف ضیامهر" مصاحبه‌ای با "مینا"، مادر یاشار، انجام دادیم:

اعتیاد تیشه به ریشه زندگی ام زد

وقتی ۲۰ ساله بودم، با همسرم آشنا شدم، همدیگر را دوست داشتیم و قصدمان هم ازدواج بود؛ با وجود مخالفت‌های سرسختانه برادرم با ازدواجمان، با همدیگر ازدواج کردیم و زندگی مشترکمان آغاز شد. اما اندکی از ازدواجمان نگذشته بود که متوجه شدم همسرم تریاک می‌کشد؛ نه تنها همسرم، بلکه خانواده وی نیز اعتیاد داشتند.

با این که رفتار همسرم با من عاشقانه بود، اما اعتیاد تیشه به ریشه زندگی ام زد؛ بعد از چند سال، اعتیاد همسرم از تریاک به هروئین کشیده شد.

بعد از گذشت ۱۵ سال از زندگی مشترکمان، اعتیاد به هروئین برای همیشه همسرم را از من گرفت و من ماندم و پسرم یاشار. کل جوانی ام را به پایش ریختم. با کارگری و کار کردن‌های شبانه روزی یاشار را بزرگ کردم، به امید آن که بزرگ شود و همدمم شود. یاشار تنها فرزندم بود و همه امیدم به زندگی. عاشقانه دوستش داشتم و با عشق تمام بزرگش می‌کردم.

 

اعتیاد همسرم، پسرم را هم نابود کرد

با این که یاشار، وقتی نوجوان بود، همیشه تاکید می‌کرد که اصلا نمی‌خواهم معتاد شوم و سمت اعتیاد نخواهم رفت، اما چه کنم از روزی که چشمش را باز کرده بود دایم با صحنه خماری و مصرف مواد پدرش مواجه بود.
تا این که بزرگ شد و به سن ۲۰ سالگی رسید، در سن ۲۰ سالگی نشانه‌هایی از مصرف مشروبات را در پسرم دیدم و زندگی بر سرم خراب شد. گفت: " من با یک دختر آشنا شدم و می‌خواهم ازدواج کنم". با ازدواجش موافقت کردیم و عروسم را به خانه آوردیم. بعد از ازدواج، سرش گرم زندگی شد و شبانه روز کار می‌کرد تا خرج زندگی را تامین نماید.

اما بعد از مدتی، کارش را از دست داد و دوباره رفتارش عوض شد؛ دایم در حال مصرف مشروبات الکلی بود و با چاقو و قمه، نه تنها ما را بلکه همسایه‌ها را تهدید و عربده کشی می‌کرد.

 

از ترس یاشار مثل بید میلرزیدیم

هیچ وقت از دست یاشار آسایش نداشتیم؛ نه من و نه عروس و نوه چهار ساله ام، آیهان. دیگر تا آن اندازه از دست یاشار خون به جگر شده بودیم که هر روز ساعت شش عصر از ترس آمدنش مثل بید بر خود می‌لرزیدیم و نمی‌دانستیم به کجا و چه کسی پناه ببریم؛ وقتی به خانه می‌آمد، رویمان چاقو می‌کشید و تهدید می‌کرد.
شش ماه پیش، از دست آزار و اذیت‌های یاشار، پدر و دایی عروسم آمدند و عروس و نوه ام را با خود بردند. من ماندم و یاشار که هرروز رفتارش بدتر از دیروز می‌شد.

حتی روزی از روز‌ها که در خانه تنها بودم، سر و کله اش پیدا شد، خیلی مست بود؛ نمی‌دانستم چیکار کنم. روی هر کدام از مبل‌ها که می‌نشستم، با چاقو کنار همان قسمت از مبل را پاره می‌کرد. به بهانه رفتن به دستشویی، بدون مانتو از خانه فرار کردم و به منزل همسایه یمان پناه بردم.

تمام روزم با ترس می‌گذشت

تمام روزم با ترس و نگرانی می‌گذشت، حتی به خاطر ترس از یاشار برای مدتی کوتاه خانه ام را عوض کردم و در گوشه‌ای از این کلانشهر ساکن شدم، اما به دلیل بیماری سرطان و شیمی درمانی و نیازمند مراقبت، با پیشنهاد خواهرم (که به غیر از یاشار در این دنیا تنها کسم بود، چرا که پدر و مادر و برادرم را سال‌ها پیش از دست داده بودم)، به همان خانه قبلی که نزدیک منزل خواهرم بود، برگشتم؛ تا وی بتواند از من مراقبت نماید.

دوباره روز‌های تلخ من شروع شد. اما تلخ‌ترین و زهرترین روز من، روزی بود که با دستان خودم یاشار را کشتم. در این روز‌های اخیر رفتار یاشار خیلی بدتر از قبل شده بود، تا آن جا که بر اساس توهم‌ها و رفتار‌های عجیبی که داشت، احساس می‌کردم "گل" مصرف می‌کند.

 

یاشار را خفه کردم

صبح جمعه بود. دلشوره بدی داشتم و به شدت نگران پسرم بودم که نکند وی هم مانند پدرش در دام اعتیاد به مواد مخدر گرفتار و به سرنوشت وی دچار شود. ساعت ۱۰ صبح تصمیم گرفتم به منزل پسرم بروم تا از حال و روزش خبردار شوم، با آن که خیلی اذیتم می‌کرد، اما هیچ وقت نمی‌خواستم به سرنوشت پدرش دچار شود.

وقتی در را به رویم باز کرد و وارد منزل شدم، به حدی مست و بدحال بود که هزاران برابر ترس‌هایی که همیشه داشتم به جانم افتادند. سعی کردم رفتار بسیار آرامی با وی داشته باشم. اما یاشار در وضعیت طبیعی خود نبود، دوباره چاقو را برداشت و به سمتم حمله کرد. سخنان بسیار فجیعی نثارم می‌کرد. خیلی ترسیده بودم. کمد را باز کردم و چشمم افتاد به شال عروسم. آن را برداشتم و یاشار را خفه کردم. بعد از خفه کردن یاشار، با پلیس تماس گرفتم تا به جرم خود اعتراف نمایم.

به اینجا که رسید نتوانست ادامه دهد، مدام اشک می‌ریخت و می‌گفت با این که یاشار، جگرگوشه ام را کشتم، اما دیگر خیالم راحت است که عروس و نوه ام در آرامش زندگی خواهند کرد.‌ای کاش یاشار با مرگ طبیعی می‌مرد.


این گزارش حاکی است این مادر متهم به قتل فرزند خود، هم اکنون در اختیار قانون قرار دارد و منتظر اجرای قانون است.

منبع: پایگاه‌خبری‌نصر

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تائید توسط شهرآرانیوز در سایت منتشر خواهد شد.
نظراتی که حاوی توهین و افترا باشد منتشر نخواهد شد.
پربازدید
پیشخوان شهرآرا
نظرسنجی
به چه کسی رای می دهید؟
سعید جلیلی
محسن رضایی
سید ابراهیم رئیسی
علیرضا زاکانی
سید امیرحسین قاضی زاده هاشمی
محسن مهرعلیزاده
عبدالناصر همتی
تصمیم دیگر
کیوسک
{*Start Google Analytics Code*} {*End Google Analytics Code*}