شهرآرانیوز

برنامه حرکت قطار و هواپیما با توجه به بارش برف مشهد اولین برف پاییزی در مشهد بیست و نهمین جشنواره تئاتر استانی خراسان رضوی برندگان خود را شناخت کاهش چشمگیر دما و مه‌گرفتگی در خراسان رضوی برگزاری هفتمین آزمون استخدامی دولت در خراسان رضوی قیمت خودرو‌های داخلی و خارجی در آخرین روز آبان رونق بازار کتاب در خراسان‌رضوی برقراری اتصال اینترنت در برخی مناطق کشور پیام شورای اسلامی شهر مشهد در پی اتفاقات ناشی از افزایش قیمت بنزین قوچان‌نژاد ناجی ویلموتس می‌شود؟ مردم به شایعات و جریانسازی سرویسهای اطلاعاتی صهیونیسم، آمریکا و غرب توجه نکنند کاهش آلودگی هوای مشهد سطح جاده‌های خراسان رضوی لغزنده است پیام به گرد سایپا نرسید مثلث شوم سرقت  در خیابان‌های خلوت تهدید ۴۰۰ میلیاردی پروژه ۵۰۰۰ میلیاردی برترین‌های تئاتر استان در راه فجر سی‌و‌هشتم اجرای ۱۲ هزارو ۵۰۰ برنامه در هفته بسیج فرهنگ عذرخواهی و استعفا باید در استان راه بیفتد سیمای «سردار» در پایان راه
خبر ویژه

بازدید شهرآرایی‌ها از کنسولگری پاکستان

روز گذشته جمعی از خبرنگاران و عکاسان روزنامه شهرآرا از ساختمان و باغ کنسولگری پاکستان که اولین ساختمان دوطبقه مشهد نیز در آن قرار دارد، بازدید کردند. این بازدید به دعوت سرکنسول پاکستان در مشهد و به واسطه انتشار گزارش این روزنامه با عنوان «پاکستان سبز در محله ارگ» در سوم مهرماه امسال تدارک دیده شده بود.
به گزارش شهرآرا، عرفان محمود بخاری، سرکنسول پاکستان در مشهد، ضمن خوشامد به خبرنگاران این روزنامه، خواستار انعکاس بیشتر مسئله کشمیر در رسانه‌ها شد. کشمیر منطقه مورد مناقشه هند و پاکستان است که حدود 7دهه درگیر جنگ است و در 2ماه اخیر با شدت گرفتن تنش‌ها،بسیاری از مسلمانان کشته شده‌اند. بازدید از موزه کنسولگری که نمایشگاهی است از اشیای قدیمی به‌جامانده از زمان قرار گرفتن کنسولگری بریتانیا در این باغ تا به امروز و همچنین تالار فرهنگ و کلبه بازسازی‌شده محل زندگی و فوت «محمدعلی جناح»، بنیان‌گذار این کشور، از دیگر برنامه‌های این گشت رسانه‌ای بود. باغ کنسولگری پاکستان در مشهد، با 5هکتار وسعت، یکی از بزرگ‌ترین ساختمان‌های دیپلماتیک این کشور در دنیا به حساب می‌آید.

سرخط خبرها
{*Start Google Analytics Code*} {*End Google Analytics Code*}