شهرآرانیوز

ریاضی: منتقدان چرا در گذشته سکوت کردند؟ برق را صرفه جویی کنید، به کودکان کار کمک کنید مدیریت شهری تاوان شفافیت را پرداخت مسیر گذشته ادامه دارد مشهد با برنامه‌ریزی مناسب در بهترین وضعیت میان کلان‌شهر‌ها قرار دارد نرخ انواع میوه امروز ۲۰ مرداد در بازار مشهد + نرخنامه خبرنگار حرفه‌ای کارش از یک عضو شورا سخت‌تر است + فیلم حمایت شهرداری مشهد از کادر درمانی فعال در خط مقدم مبارزه با کرونا احداث ۷۳ پارک شهری در مناطق کم برخوردار مشهد هشدار رئیس شورا به احتمال وقوع موج دیگری از کرونا در مشهد رای مثبت شورا به طرح سوال مصوبه شفاف سازی از شهردار | ۸۰ درصد معاملات در سامانه فاش بارگذاری شده است سطح رضایتمندی شهروندان از عملکرد شورای پنجم و شهرداری چقدر است؟ کمبود ۱۹ هزار معلم در آموزش و پرورش خراسان رضوی خدمت بیشتر، سرلوحه اهداف شهرداران مناطق ۳ گام بلند مواسات اشتغال بیش از ۲۵ هزار کارگر از طریق جایگاه‌های سامان‌دهی کارگران در مشهد
خبر ویژه
مشهد/گردشگری
کوچه شاهین فر پیاده راه شد

کوچه شاهین فر پیاده راه شد

مدیرعامل سازمان حمل و نقل و ترافیک شهرداری مشهد از تبدیل کوچه شاهین فر به پیاده راه خبرداد.
احیای نام قدیمی خیابان‌های منتهی به حرم مطهر
در نود و نهمین جلسه علنی شورای اسلامی شهر مشهد تصویب شد

احیای نام قدیمی خیابان‌های منتهی به حرم مطهر

اعضای شورای اسلامی شهر مشهد در نود و نهمین جلسه علنی شورای اسلامی شهر مشهد احیای نام قدیمی خیابان‌های منتهی به حرم مطهر را تصویب کردند.
صعود چند پله‌ای تفرجگاه‌های مشهد با تولد کوه‌پارک

صعود چند پله‌ای تفرجگاه‌های مشهد با تولد کوه‌پارک

کوه پارک که به سینما ماشین مجهز شده و در آینده نیز قرار است جاذبه‌های دیگری، چون مزرعه حیوانات و ... به آن اضافه شود به جاذبه گردشگری منحصر به فردی در مشهد تبدیل شده است.
راه‌اندازی آزمایشی اولین سینما خودرو در «کوه‌پارک» مشهد

راه‌اندازی آزمایشی اولین سینما خودرو در «کوه‌پارک» مشهد

معاون شهردار و رئیس سازمان اجتماعی و فرهنگی شهرداری مشهد از راه اندازی آزمایشی سینما خودرو در کوه پارک مشهد خبر داد.
سرخط خبرها
{*Start Google Analytics Code*} {*End Google Analytics Code*}