واردات گندم توسط بخش خصوصی آزاد شد (۴ خرداد ۱۴۰۱) امشب برای چه کسانی یارانه کمک معیشتی واریز می‌شود؟ (۴ خرداد ۱۴۰۱) + فیلم ویدئو | رئیس کل سازمان توسعه تجارت: واردات آیفون دو برابر قبل شده است حذف سمند و تیبا از فهرست تمدید اعتبار سازمان ملی استاندارد شرکت پشتیبانی امور دام، خرید تضمینی تخم مرغ را آغاز کند یارانه کمک معیشتی خردادماه ۱۴۰۱ چه زمانی قابل برداشت است؟ اجرای دستورالعمل جدید بانکی از 7 خردادماه| برداشت از سایر حساب‌ها درصورت موجودی نداشتن چک احراز هویت مشتریان بانکی آنلاین شد+ جزئیات قیمت دلار، قیمت سکه، قیمت طلا و قیمت ارز امروز چهارشنبه (۴ خردادماه ۱۴۰۱) زمان قرعه‌کشی اولین دوره ثبت‌نام خودرو در سامانه یکپارچه فروش خودرو مشخص شد + جزئیات بخشنامه کاهش سود بازرگانی اقلام وارداتی ابلاغ شد اقساط وام ۱۰۰ میلیونی ودیعه مسکن چقدر است؟ نرخ رسمی ۲۲ ارز افزایشی شد   کف و سقف قیمت واردات خودروی خارجی: از ۷ تا ۲۰ هزار دلار چه خودرو‌هایی وارد ایران می‌شوند؟ + لیست خودرو‌ها فرزندان خانواده‌ها می‌توانند یارانه خود را جدا کنند مبلغ وام ودیعه مسکن افزایش یافت (۳ خرداد ۱۴۰۱) + جزئیات نان، روغن، مرغ و تخم مرغ در صدر تخلفات واحدهای صنفی مشهد دومینوی خرابی آسانسور چیست؟ نکات مهم در خرید آسانسور
خبر فوری
افزایش ۷۷ درصدی پرواز‌های عبوری از آسمان کشور|
در بررسی پرواز‌های عبوری از فراز کشور در اسفندماه سال جاری ۷۷ درصد نسبت به ماه مشابه سال گذشته افزایش دیده شده است.

به گزارش شهرآرانیوز، بر اساس گزارش منتشر شده توسط مرکز اطلاعات و آمار شرکت فرودگاه‌ها و ناوبری هوایی ایران، پرترددترین مسیر در پرواز‌های داخلی در اسفند ماه سال ۱۴۰۰ مسیر مهرآباد- تهران با تعداد ۶۸۴ پرواز بوده و بیشترین نشست و برخاست داخلی در اسفند ماه سال ۱۴۰۰ در پنج فرودگاه مهرآباد، مشهد، کیش، شیراز، اهواز انجام شده است.

 بالاترین نشست و برخاست با افزایش ۳۱/۴۴ درصدی متعلق به فرودگاه بین‌المللی مهرآباد تهران و پس از آن مشهد با ۱۴/۱۳، کیش ۸/۷۹ و شیراز با ۷/۲۵ و اهواز ۴/۷۳ درصد است. در این زمینه کمترین نشست و برخاست متعلق به فرودگاه‌های بهرگان، لامرد، رامسر، سبزوار، گچساران  و زابل با ۰۹/ ۰درصد بوده است.

براساس این گزارش کل پرواز‌های فرودگاه‌های تحت مالکیت شرکت فرودگاه‌ها در اسفند ماه ۱۴۰۰ نسبت به ماه مشابه سال گذشته درنشست برخاست ۵ درصد کاهش، در اعزام و پذیرش مسافر ۴۰ درصد و در ارسال و پذیرش بار ۴۵ درصد افزایش را نشان می‌دهد.

همچنین بر اساس آمار پرواز‌های داخلی فرودگاه‌های تحت مالکیت این شرکت در اسفند ماه ۱۴۰۰ نسبت به ماه مشابه سال گذشته در نشست و برخاست ۱۰ درصد کاهش، در اعزام و پذیرش مسافر۳۱ درصد و در ارسال و پذیرش بار و پست۳۱ درصد افزایش وجود داشته است.

افزایش اعزام و پذیرش مسافر و ارسال و پذیرش بار و پست در چهار فرودگاه اختصاصی

طبق آمار، کل پرواز‌های فرودگاه‌های تحت مالکیت در اسفند۱۴۰۰نسبت به ماه گذشته در نشست و برخاست بدون تغییر، در اعزام و پذیرش مسافر یک درصد افزایش و در ارسال و پذیرش بار و پست ۳درصد کاهش وجود داشته است.

پرواز‌های داخلی فرودگاه‌های تحت مالکیت در اسفند ماه ۱۴۰۰ نسبت به ماه گذشته در نشست و برخاست یک درصد، در اعزام و پذیرش مسافریک درصد  ودر ارسال بار و پست ۷ درصد کاهش وجود داشته است.

در پرواز‌های داخلی فرودگاه‌های تحت مالکیت شرکت در سال ۱۴۰۰ نسبت به مدت مشابه سال گذشته در نشست و برخاست۱۷ درصد، در اعزام و پذیرش مسافر۲۴ درصد ودر ارسال و پذیرش بار۳۴ درصد افزایش وجود داشته است.

در کل پرواز‌های چهار فرودگاه اختصاصی (کیش، قشم، چابهار، ماکو) در اسفند ۱۴۰۰ نسبت به ماه مشابه سال گذشته در نشست و برخاست۴ درصد کاهش، در اعزام و پذیرش مسافر۲۷ درصد و ارسال و پذیرش بار و پست ۲۹درصد افزایش وجود داشته است.

طبق گزارش منتشر شده درکل پرواز‌های چهار فرودگاه اختصاصی (کیش، قشم، چابهار، ماکو)  درسال ۱۴۰۰ نسبت به مدت مشابه سال قبل در نشست و برخاست ۲۳ درصد، اعزام و پذیرش مسافر۲۸ درصد ودر ارسال و پذیرش بار و پست ۳۲ درصد افزایش وجود داشته است.

همچنین کل پرواز‌های فرودگاه‌های تحت مالکیت در ۱۴۰۰ نسبت به مدت مشابه سال گذشته در نشست و برخاست ۲۱ درصد و در اعزام و پذیرش مسافر۳۰ درصد و در ارسال و پذیرش بار و پست ۴۴ درصد افزایش وجود داشته است.

طبق آمار دردوازدهمین ماه سال ۱۴۰۰ در کل پرواز‌های تجمیعی فرودگاه‌های تحت مالکیت و چهار فرودگاه اختصاصی (کیش، قشم، چابهار، ماکو)  در اسفند ماه ۱۴۰۰ حداقل ۸۰ درصد نشست و برخاست پرواز‌های داخلی به ترتیب پرواز‌ها در ۹ فرودگاه مهرآباد، مشهد، کیش، شیراز، اهواز، اصفهان، بندرعباس، تبریز و قشم انجام پذیرفته شده است.

در آخرین ماه سال ۱۴۰۰ مسیر مهرآباد- مشهد  با تعداد۶۸۴ پرواز، پرترددترین مسیر در پرواز‌های داخلی و بیشترین مسافر نیز در این مسیر گزارش شده است.

طبق آمار منتشر شده، پرواز‌های داخلی ۹۳ درصد از کل نشست و برخاست پرواز‌های مسافری را به خود اختصاص داده اند که حدود ۹۳ درصد اعزام و پذیرش مسافرو ۸۵ درصد ارسال و پذیرش بار و پست را شامل می‌شود.

در بررسی تراکم مسافر در هر پرواز دراسفند ماه  ۱۴۰۰ فرودگاه کرمان با متوسط ۱۷۶ مسافر در هر پرواز و فرودگاه جهرم با متوسط ۳۳ مسافر در هر پرواز بیشترین و کمترین تراکم مسافر را شامل می‌شوند.

در بررسی پرواز‌های عبوری از فراز کشور در اسفند ماه سال جاری ۷۷ درصد نسبت به ماه مشابه سال گذشته افزایش دیده شده است.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تائید توسط شهرآرانیوز در سایت منتشر خواهد شد.
نظراتی که حاوی توهین و افترا باشد منتشر نخواهد شد.
پربازدید
{*Start Google Analytics Code*} {*End Google Analytics Code*}