وزارت ورزش: AFC میزبانی دور برگشت در ایران را بدون پیش‌شرط پذیرفت سایت اسکای اسپورت: جیانی دبیاسی نزدیک نیمکت تیم ملی ایران زمان بازی شهرخودرو و الرفاع بحرین محمد دادکان: کدام پیروزی، AFC برایتان تره هم خرد نمی‌کند رفتار عجیب و زشت یکی از کارکنان فرودگاه مهرآباد با شیخ دیاباته+ویدئو تیم شهرخودرو راهی امارات شد برنامه بازی‌های این هفته لیگ برتر+جدول لیگ برتر فوتبال استقلال به دنبال ویزا امارات هافبک پرسپولیس غایب بزرگ بازی با تراکتور قیمت بلیت بازی پرسپولیس-تراکتور اعلام شد لیست بازیکنان تیم ملی فوتسال اعلام شد بازگشت میزبانی به نمایندگان ایران در آسیا بازماندن از صعود در آخرین لحظات روز سرنوشت عضله‌سازی، بدون نیاز به وزنه پیروزی، تنها گزینه برای بانوان فوتسالیست‌ خراسانی ساعت بازی پرسپولیس تراکتور تغییر کرد کنار کشیدن باشگاه‌ها از لیگ قهرمانان آسیا اشتباه است آشنایی با رشته ورزشی بولس شادی عجیب کشتی گیر آفریقایی در مسابقات کشتی بجنورد+ویدئو
خبر ویژه
بردیم و حذف شدیم؛

برد تلخ ایران مقابل چین + ویدیو گل بازی

  • کد خبر: ۱۴۹۱۵
  • ۲۵ دی ۱۳۹۸ - ۱۵:۳۷
تیم امید ایران با گلزنی امید نورافکن در دقیقه ۸۷ از حریف خود پیش افتاده، ولی باز هم با این نتیجه تیم ایران به مرحله بعدی نخواهد رسید.
fi تیم المپیک ایران در حالی پا به مصاف تیم چین گذاشته است که برای رسیدن به مرحله بعدی نیاز به سه امتیاز این بازی دارد و از طرف دیگر باید منتظر نتیجه بازی تیم‌های کره جنوبی و ازبکستان و امیدوار به پیروزی کره ای‌ها باشد.

چهارشنبه ۲۵ دی ماه ۱۳۹۸
مرحله گروهی رقابت‌های قهرمانی زیر ۲۳ سال آسیا/ ورزشگاه تینسولالون سونگلا تایلند
داور: هانا هاتاب


ترکیب ایران


حبیب فرعباسى

عارف آقاسى

مجتبى نجاریان

متین کریم زاده

شاهین طاهرخانى

رضا دهقانى

مهدى مهدى خانى

امید نورافکن

جعفر سلمانی (۵۷- مهدی قائدی)

على شجاعى

اللهیار صیادمنش (۶۵- رضا جبیره)
سرمربی: حمید استیلی


ترکیب چین

چن وی

ژو چن جی

فنگ بوژوان

وی ژن

ماولانیاز

هوانگ ژنگ یو

هوانگ کونگ

هو جینگ هانگ

تیانگ جین

ژو جون چن

چن پو


شرح گل:
ایران ۱ چین ۰: در دقیقه ۸۵ ارسال از سمت راست خط هجومی ایران به قائدی رسید که داور اعلام خطای پنالتی کرد. پنالتی توسط نورافکن به گل تبدیل شد تا ایران با نتیجه یک بر صفر پیش بیافتد.

شرح نیمه اول:
ایران در نیمه اول هشت کرنر روی دروازه چین ارسال کرده است که نشان از تسلط شاگردان استیلی در نیمه اول داشت. امید‌های ایران چند موقعیت بسیار خوب گلزنی داشتند که این فرصت‌های گلزنی توسط مهدی خانی، صیادمنش و علی شجاعی از دست رفت تا بازی با تساوی در نیمه اول خاتمه یابد. در دیدار همزمان دو تیم ازبکستان و کره جنوبی هم به تساوی یک بر یک رسیدند تا با این نتایج شاگردان استیلی از صعود به مرحله یک چهارم نهایی باز مانده باشند.دقایق حساسدقیقه ۲: جعفر سلمانی فرصت باز کردن دروازه حریف را داشت که در ازدحام محوطه جریمه این فرصت از دست رفت.

دقیقه ۱۱: ارسال ضربه ایستگاهی برای ایران با اختلاف کمی از کنار دروازه چین راهی اوت شد.

دقیقه ۱۲: ارسال زیبای متین کریم زاده با ضربه سر صیادمنش همراه شد، ولی دروازه بان چین جایگیری بسیار خوبی داشت تا این موقعیت ویژه از بین برود.

دقیقه ۱۶: ضربه صیادمنش باز هم روی ارسال کریم زاده زده شد که با واکنش دروازه بان چین راهی کرنر شد.

دقیقه ۱۸: ارسال زیبای مهدی خانی فاصله‌ای نداشت تا با ضربه سر شجاعی به گل تبدیل شود، ولی با اختلاف کمی این توپ از بالای سر او رد شد.

دقیقه ۲۱: ضربه بازیکن چین با اختلاف بسیار کمی از کنار دروازه فرعباسی راهی اوت شد.

دقیقه ۲۷: ضربه علی شجاعی با واکنش بسیار کمی از بالای دروازه راهی اوت شد.

دقیقه ۲۹: در شرایطی که بازیکن کره جنوبی روی زمین افتاده بود، بازیکنان امید ایران به کار ادامه دادند و شجاعی به دروازه چین شوت زد که دروازه بان توپ را برگشت داد و در ریباند هم ضربه طاهرخانی با فاصله زیادی راهی اوت شد.

دقیقه ۳۰: ارسال دقیق نورافکن روی ضربه ایستگاهی روی سر شاهین طاهرخانی فرود آمد، ولی ضربه او باز هم از بالای دروازه راهی اوت شد.

دقیقه ۳۴: ضربه مهاجم چین با اختلاف از کنار دروازه راهی اوت شد.

دقیقه ۴۴: کار تکنیکی مهدی خانی در محوطه جریمه او را در موقعیت شوتزنی قرار داد، ولی ضربه اش بی دقت بود از بالای دروازه راهی اوت شد.

دقیقه ۴۵: ارسال زیبای رضا دهقانی موقعیت بسیار خوبی برای مهدی خانی در دهانه دروازه ایجاد کرد، ولی ضربه او با اختلاف کمی از تیرک اول راهی اوت شد.

دقیقه ۴۹: ضربه بازیکن تیم فوتبال امید چین با فاصله زیادی از کنار دروازه راهی اوت شد.

دقیقه ۵۷: یک موقعیت خوب دیگر برای بازیکنان ایران با بی دقتی از دست رفت تا همچنان تساوی بر بازی حاکم باشد.

دقیقه ۵۹: ضربه مهدی قائدی پس از برخورد به بازیکنان تیم چین به کرنر رفت تا یک کرنر دیگر به کرنر‌های پرشمار ایران اضافه شود.

دقیقه ۶۶: شوت مهاجم تیم چین بسیار خطرناک بود و پس از برخورد به تیرک افقی به زمین بازگشت.

دقیقه ۷۰: ارسال علی شجاعی و ضربه مهدی قائدی یک موقعیت بسیار خوب دیگر برای امید‌های ایران ایجاد کرد، ولی باز هم درواه بان ضربه مهاجم ایران را دفع کرد.

دقیقه ۸۹: ضربه امیرحسین حسین زاده با اختلاف زیادی راهی اوت شد

درحاشیه* تیم امید ایران در شرایطی به مصاف هفته سوم برابر چین رسیده که برای صعود باید در این مسابقه پیروز باشد و در سوی دیگر امیدوار باشد که ازبکستان مغلوب کره جنوبی شود.
* نکته جالب توجه اینکه در دقایق ابتدایی کره جنوبی به ازبکستان گل زده و این گل می‌تواند شروعی برای امید‌های ایران باشد که در رقابت‌ها باقی بمانند.
* مربی هر دو تیم ایران و کره جنوبی بومی هستند.
* چین از دو بازی قبلی خود دو شکست در کارنامه دارد و شاگردان استیلی یک تساوی و یک شکست در کارنامه اشان دارند.
* با توجه به تساوی ایران و ازبکستان در هفته اول، در صورتی که ازبکستان مقابل کره جنوبی مغلوب شود و ایران مقابل چین به برتری برسد، کار صعود تیم دوم به گل شماری خواهد کشید.

* امید نورافکن در این مسابقه بر خلاف دو بازی پیشین در پست هافبک دفاعی توسط استیلی به کار گرفته شده و شاهین طاهرخانی به ترکیب اصلی رسیده تا در کنار آقاسی زوج قلب خط دفاعی تیم باشد.

* در دقیقه ۲۱ در بازی همزمان تیم فوتبال ازبکستان بازی را به تساوی کشانده است و در صورت باقی ماندن این نتیجه، شاگردان استیلی با هر نتیجه‌ای قادر به صعود نخواهند بود.

* در دقیقه ۶۸ داور مسابقه در یک برخورد میان مهدی خانی و مدافع کره جنوبی، از کمک داوران ویدئویی استفاده کرد که در نهایت رای به ادامه بازی داد.

* تیم ملی کره جنوبی با نتیجه ۲ بر ۱ از ازبکستان پیش افتاده و حالا شاگردان استیلی که از این نتیجه مطلع شده اند، فقط ۱۵ دقیقه برای زدن حداقل ۲ گل فاصله دارند.
 
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* captcha:
* نظر:
سرخط خبرها
{*Start Google Analytics Code*} {*End Google Analytics Code*}