خبر فوری

سرآسیایی: ۹۰ دقیقه فحاشی با بلندگو زیبنده فوتبال نیست

  • کد خبر: ۱۵۰۵۷
  • ۲۷ دی ۱۳۹۸ - ۱۷:۵۱
سرآسیایی: ۹۰ دقیقه فحاشی با بلندگو زیبنده فوتبال نیست
سرمربی تیم فوتبال شهر خودرو گفت: متاسفم که ۹۰ دقیقه با بلندگوی دستی فحش دادند. مگر می‌شود این همه فحاشی با بلندگو کرد؟!
به گزارش شهرآرانیوز، مجتبی سرآسیایی بعد از تساوی بدون گل مقابل شاهین شهرداری بوشهر در نشست خبری گفت: بازی از نظر کیفی خوب نبود. آنقدر مسایل حاشیه‌ای در مسایل فنی داخل شد که شرایط تغییر کرد. دو تیم در ۲۰ دقیقه اول خوب بازی کردند. در این مسابقه خلعتبری، صادقی و آقاجانپور را در اختیار نداشتیم و چند بازیکن هم از تیم جدا شدند. دستمان خالی بود.

وی افزود: اتفاقاتی که رخ داد شرایط فنی را آنقدر تحت تاثیر قرار داد که بازی از وضعیت فنی خارج شد. باعث تاسف است که بگویم چنین اتفاقاتی رخ داد. از مردم بوشهر تعریف مثبت زیاد شنیده بودم، اما مسایلی که در این بازی رخ داد، اصلا زیبنده مردم خوب بوشهر نبود.

سرآسیابی با اشاره به داوری بازی گفت: قطعا کارشناسان در مورد اخراج بازیکن شاهین نظر خواهندداد. کارت زرد دوم که به بازیکن شاهین داده شد، درست بود و نمی‌دانم چه شد که این اتفاقات رخ داد و تیم بیرون آمد. این مسایل در لیگ دسته سه هم رخ نمی‌دهد. ما هم شرایط را درک می‌کنیم و شاهین تیم پرهواداری است.

وی افزود: متاسفم که ۹۰ دقیقه با بلندگوی دستی فحش دادند. مگر می‌شود ۹۰ دقیقه این همه فحاشی با بلندگو کرد؟! این برایم علامت سوال بزرگی است.

وی افزود: شاید همه تماشاگران چنین کاری نمی‌کردند، اما این اتفاقات فوتبال را خراب کرد و از نظر فنی به خاطر این اتفاقات تحت تاثیر قرار گرفتیم. شاهین بعد از ۱۰ نفره شدن دفاع محض کرد و کاش حریف ۱۰ نفره نمی‌شد. برای شاهین بوشهر آرزوی موفقیت می‌کنم و امیدوارم این تیم شرایط بهتری پیدا کند. این تیم بازیکنان بدی ندارد. فکر می‌کنم این مسایل باعث شده تیم شاهین مسیر را اشتباه برود.

سرآسیایی گفت: ما هم در این شرایط بوده ایم و امتیاز‌های زیادی از دست داده ایم، اما این رفتار‌ها به جایی نمی‌رسد. فقط مسیر زیبای فوتبال تغییر می‌کند و حاصل دیگری ندارد. ما هم در بازی با نساجی امتیاز از دست دادیم. اگر دقت کرده باشید، اخراج بازیکن شاهین مسیر فوتبال را عوض کرد. کار خوب پیش می‌رفت، اما اخراج بازیکن شاهین شرایط فوتبالی را تحت تاثیر قرار داد. بازیکنان ما شوک شدند از این اتفاقات و مسابقه طراوت خود را از دست داد.

سرمربی تیم شهر خودرو در مورد جدایی گل‌محمدی تصریح کرد: گل محمدی مربی بسیار فنی و دوست داشتنی است و مربی محبوبی در مشهد بود. اتفاقاتی که صحبت کردید، مدیریتی است و مدیران باشگاه باید در موردش صحبت کنند که به اندازه کافی هم صحبت شده است. ما دچار سکته و شکستگی کوچکی شدیم. این تیم خانه گل محمدی است و او هم مردم مشهد را دوست دارد، اما شرایطی که رقم خورد به باشگاه لطمه زد و ما یک بازه زمانی را از دست دادیم و از آن مهم‌تر اینکه خود گل محمدی را از دست دادیم.

وی در مورد بازی‌های آسیایی در پلی آف لیگ قهرمانان آسیا گفت: دو بازی آسیایی داریم از نظر بازیکن شاید دست و بال مان خالی شده است، اما برای دفاع از اعتبار پرچم ایران تلاش می‌کنیم.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تائید توسط شهرآرانیوز در سایت منتشر خواهد شد.
نظراتی که حاوی توهین و افترا باشد منتشر نخواهد شد.
پربازدید
{*Start Google Analytics Code*} {*End Google Analytics Code*}