خبر ویژه
سخنگوی مرکز اورژانس استان اصفهان از واژگونی یک دستگاه اتوبوس مسافربری در ورودی سپاهانشهر کشته شدن ۹ نفر و مصدومیت ۱۸ نفر در این حادثه خبر داد.

به گزارش شهرآرانیوز، عباس عابدی در خصوص حادثه واژگونی اتوبوس مسافربری تهران - شیراز در اصفهان اظهار کرد: این حادثه ساعت ۴ و ۳۹ دقیقه بامداد امروز و در ورودی سپاهان شهر به مرکز اورژانس استان اصفهان گزارش شد.

وی با بیان اینکه این اتوبوس حدود ۴۰ مسافر داشته است، افزود: از این تعداد ۹ نفر کشته ۱۸ نفر مصدوم شدند.

سخنگوی مرکز اورژانس استان اصفهان گفت: برای امدادرسانی به این حادثه ۱۲ دستگاه آمبولانس و یک دستگاه اتوبوس آمبولانس اعزام شده است.

وی ادامه داد: مصدومان این حادثه به بیمارستان‌های شریعتی، کاشانی و الزهرا منتقل شدند.

 

خواب آلودگی راننده علت حادثه

 

همچنین سرهنگ محمد رضا محمدی، رئیس پلیس راهور استان اصفهان علت این حادثه را تا این لحظه خواب آلودگی راننده اعلام کرد و گفت: بررسی نهایی این حادثه در دستور کار است.

وی تعداد مسافران این اتوبوس را ۲۵ نفر اعلام کرد و افزود: تعداد سرنشینان این اتوبوس با راننده و کمک رانندگان ۲۸ نفر بوده است.

رئیس پلیس راهور استان اصفهان ادامه داد: در این حادثه ۹ نفر در محل حادثه جان باختند، سه نفر آسیبی ندیدند و مابقی مسافران نیز مصدوم و در بیمارستان‌های اصفهان بستری شدند.

متاسفانه طی آخرین خبرها یک مرد ۶۰ ساله نیز در بیمارستان فوت کرد که آمار فوتی‌های این تصادف به ۱۰ نفر رسید.


 واژگونی اتوبوس تهران - شیراز در اصفهان/ خواب آلودگی راننده علت حادثه بود


اسامی مصدومان این حادثه از سوی اورژانس اصفهان به این شرح اعلام شده است: فرهاد ملک‌زاده

مینا استواری، ایمان اسداللهی، محمد رشیدی، مسعود رشیدی، فاطمه استخری، ملیکا رشیدی، هومن صلاحی، ساناز معبودی، سعید قره‌چاهی، سید بهروز بهشتی، خدیجه قانع، محمد رحیمی، سید محمد موسوی، حسین اهل عالم، علی کلاهی، سجاد استخری، یک نفر هم آقای ناشناس.
 واژگونی اتوبوس تهران - شیراز در اصفهان/ خواب آلودگی راننده علت حادثه بود 

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* captcha:
* نظر:
سرخط خبرها
{*Start Google Analytics Code*} {*End Google Analytics Code*}