ماجرای درگیری سرمربی استقلال با آذری جهرمی چه بود؟ + عکس توییت عجیب وزیر جوان و ویدئو پاسخ تند مجیدی مجیدی: شعور آذری جهرمی در همین حد است!| باید بگردم مشکل را پیدا کنم نظر کارشناسان داوری در خصوص داوری دربی: پنالتی استقلال سوخت+ عکس تاکتیک‌های سوخته مجیدی پشت پنالتی سوخته| استقلال به کجا می‌رود؟ صدرنشینی دوباره پرسپولیس در لیگ+ نتایج و جدول لیگ برتر فوتبال صحبت‌های یحیی گل‌محمدی پس از پیروزی مقابل استقلال تهران| دربی ۹۵ فیزیکی بود و سنگین درگیری شدید بازیکنان استقلال و پرسپولیس در انتهای دربی+ ویدئو نتیجه پرسپولیس و استقلال+ ویدئو گل| برد بزرگ یحیی با گل طلایی آل‌کثیر ویدئو گل نخست دربی برای پرسپولیس توسط عیسی آل‌کثیر+ ویدئو تساوی استقلال و پرسپولیس در نیمه نخست شهرآورد ۹۵ صحنه مشکوک پنالتی امیری روی قایدی+عکس سید جلال حسینی رکورد رضا عنایتی را شکست تبلیغات به جای تماشاگران در سکوهای آزادی برای دربی+ ویدئو ترکیب استقلال و پرسپولیس برای شهرآورد حساس سال افزون و سرلک در کنار ارومیه ای ها چرا تا قبل از المپیک نمی‌توان وارد بازار نقل و انتقال بازیکن شد؟ ظریف: پرسپولیس را از بچگی دوست دارم| دخالت در کار آلکنو ممنوع! مشاور فرهاد مجیدی از ایتالیا می‌آید| هموطن استراماچونی در استقلال؟ مخالفت کنفدراسیون فوتبال آسیا با درخواست استقلال و النصر
خبر فوری

محکِ محکم!

  • کد خبر: ۲۱۸۱
  • ۳۰ تير ۱۳۹۸ - ۰۸:۳۱
محکِ محکم!
روایت نگاری از اولین بازی تدارکاتی تیم شهرخودرو در حضور تماشاچیان، که کم از یک بازی رسمی نداشت

مرتضی اخوان  - با نزدیک شدن به زمان نامعلوم آغاز لیگ برتر نوزدهم فوتبال، بازار دیدارهای تدارکاتی تیم‌های لیگ برتری داغ‌ و داغ‌تر می‌شود و در این میان شهرخودرو خراسان هم روز گذشته در دیدار برگشت تدارکاتی مقابل ذوبی‌های اصفهان در ورزشگاه امام رضا(ع) در حالی به میدان رفت که دیدار رفت تدارکاتی 2 تیم، هفته گذشته در اصفهان با تساوی بدون گل به پایان رسیده بود. دیدار دوستانه شهرخودرو خراسان و ذوب‌آهن فارغ از نتیجه که با برتری یک بر صفر اصفهانی‌ها روی ضربه سر ارسلان مطهری به پایان رسید، حاشیه‌های جذابی داشت. حاشیه‌نگاری این دیدار از قبل از سوت آغاز بازی شروع شد و تا خاموشی زودهنگام برق‌های ورزشگاه شیک ادامه داشت.


جایگاه ویژه برای هواداران ویژه
حضور بیش از 2 هزار هوادار شهرخودرو در یک دیدار تدارکاتی جالب توجه بود. هوادارانی که در جایگاه ویژه ورزشگاه نشستند و ورود آن‌ها از درب اصلی مجموعه مؤسسه تربیت‌بدنی آستان قدس رضوی، ازدحام زیادی در پارکینگ به وجود آورده بود.


احوال‌پرسی خلعتبری با مشهدی‌ها
خلعتبری و یوسف بهزادی، 2 بازیکن سابق شهرخودرو، پیش از شروع دیدار و وقتی بازیکنان 2 تیم گرم می‌کردند، به دفعات در اطراف نیمکت شهرخودرو دیده شدند. خوش‌وبش‌های آن‌ها با رفقای سابق در کانون توجه هوادارانی بود که حرکات آن‌ها را زیر نظر داشتند.


صحبت حمیداوی با علی‌منصور!
پیش از شروع دیدار فرهاد حمیداوی، مالک شهرخودرو خراسان و علیرضا منصوریان، سرمربی ذوب‌آهن، درباره وضعیت آسیایی 2 تیم گفت‌وگو کردند. حمیداوی که برای خیر مقدم و خوشامد کنار نیمکت ذوبی‌ها رفته بود، با منصوریان درباره اینکه چه حریفی بهتر است در دور پلی‌آف به شهرخودرو بخورد، صحبت کرد و منصوریان به او گفت که حریفان هندی و جنوب‌شرقی آسیا در مسیر رسیدن به دور گروهی آسیا می‌توانند حریفان بهتری برای تیم مشهد باشند.


خبری از شعارهای شهرخودروی نبود
از دقیقه یک بازی هواداران شهرخودرو با شعار «حمله حمله» تیم خود را حمایت می‌کردند، اما خبری از شعارهای اختصاصی برای تیم محبوبشان نبود. گویا اسم «شهرخودرو» که به دشواری در شعارها قابل استفاده است، هنوز برای هواداران و ساختن اشعار، بیگانه است.


جنگنده‌ای برای جانشینی ریگی
شماره 88 شهرخودرو با دوندگی‌های پیاپی و توپ خراب‌کردن‌هایش در میانه زمین توجهات را به خود جلب کرد. علی نبی‌زاده که از تیم‌های پایه شهرخودرو به عنوان یک بازیکن بومی این فصل به جمع بزرگ‌سالان پیوسته است، در ترکیب ابتدایی گل‌محمدی تنها غریبه‌ای است که به چشم می‌خورد. نبی‌زاده در پُست هافبک تازه جداشده شهرخودرو، مسعود ریگی، بازی می‌کند؛ به همان اندازه جنگنده و به همان اندازه امیدوارکننده.


سریع و خشن؛ مثل دیدار رسمی!
زد و خورد میانه زمین آن‌قدر بالا گرفت که دیگر بازی هیچ بوی دوستانه‌بودن نداشت. سعید صادقی روی پای حدادی‌فر رفت و کاپیتان اصفهانی‌ها نقش بر زمین شد. علیرضا منصوریان از کنار زمین اعتراض کرد و مستقیما با صادقی به بگو و مگو پرداخت. مشاجره‌ای که یحیی را از کنار نیمکت شهرخودرو به سمت نیمکت حریف کشاند و 2 مربی لحظاتی با هم صحبت کردند.


مسئله رضا و ناراحتی یحیی
دغدغه اصلی گل‌محمدی شاید جناح چپ باشد؛ جایی که رضا ناصحی پا به سن گذاشته، دیگر توان حفظ آن منطقه از نفوذهای بی‌رحمانه حریفان را ندارد. ناصحی به دفعات مرتکب اشتباه شد و هر بار صدای یحیی درمی‌آمد. گل‌محمدی از ابتدای نیمه دوم ناصحی را از زمین بیرون کشید. او شاید حالا بیشتر به این مسئله فکر کند که اگر تیمش نتواند یک مدافع چپ شش‌دانگ را جذب کند، در مسیر 3 جام پر تلاطم پیش رو چه خواهد کرد؟


رهبری به نام رحمتی
سیدمهدی رحمتی از عقب مدام با مدافعان و بازیکنانش صحبت می‌کرد. صحبت‌هایی که گاه به جوان‌ترها روحیه می‌دهد و گاه روی اعصاب است. کاپیتان سابق استقلالی‌های پایتخت حالا به دنبال ایفای نقش بزرگ‌تری در شهرخودرو خراسان است؛ نقشی که به نظر بتواند از پسش برآید.


خاطره کنار زمینی داش‌علی
هواداران شهرخودرو به‌شدت علی منصوریان را تشویق می‌کردند. شعار «داش‌علی منصوریان» در فضای ورزشگاه پیچید و مربی جوان سرخوش از این حجم از محبوبیت نزد هواداران حریف، نزدیک عکاسان و خبرنگاران کنار زمین آمد و درحالی‌که بازی جریان داشت، تصویر تک‌به‌تک رحمتی را از قاب دوربین عکاس نگاه کرد. منصوریان گفت: «دوربین‌ها عجب پیشرفت کرده ! باید جعفر تبریزی با یاشیکاش اینجا می‌بود و این عکس رو می‌دید.» آقای سرمربی با خنده به جریان بازی برمی‌گردد.


از داستان رحمتی - منصوریان تا دست‌بوسی بهزادی!
در ابتدای بازی همه بازیکنان و کادر فنی 2 تیم، به خوش‌وبش با هم پرداختند اما رحمتی تنها غایب دیده‌بوسی با علیرضا منصوریان بود. گویی هر 2 جوری پازل قدم‌هایشان در ورزشگاه را چیده بودند که هیچ‌گاه به هم برخورد نکنند و سوژه رسانه‌ها نشوند؛ اما در این بین یوسف بهزادی، سنگربان ذوب‌آهن که فصل گذشته در شهرخودرو حضور داشت، برای ورود به زمین نزد داوود فنایی، مربی گلرهای شهرخودرو، رفت و بعد از خوش‌وبش با او سعی کرد دست او را ببوسد که فنایی دستش را پس کشید.


درگوشی‌های خلعتبری
محمدرضا خلعتبری برای لحظاتی، درحالی‌که بازی در سمت دیگر زمین جریان داشت، کنار دروازه شهرخودروی‌ها رفت و با سیدمهدی رحمتی درگوشی صحبت کرد؛ اتفاقی که البته دقایقی بعد کنار نیمکت شهرخودرو هم تکرار شد.


محبوبیت عجیب چوچو
چوچو، بازیکن نیکاراگوئه‌ای شهرخودرو، که به‌تازگی بعد از مراسم ازدواجش به تمرینات شهرخودرو ملحق شده است، اواسط نیمه دوم با صلاحدید یحیی گل‌محمدی وارد زمین شد. چوچو که شماره 10 را بر تن داشت، میان هواداران از محبوبیت بالایی برخودار بود.


یک ورزشگاه آتوسا؛ واقعیت ویکتور
بازیکن سیه‌چرده شهرخودرو که در کنار زمین مشغول گرم کردن بود، به بازی ‌آمد. هواداران او را با «نیوندا آتوسا»، بازیکنی که چند روز پیش برای انجام تست‌های پزشکی به ایران آمده بود، اشتباه گرفته بودند یک‌صدا او را «آتوسا» صدا می‌زدند؛ درحالی‌که این بازیکن «ویکتور»، مهاجم نیجریه‌ای جدید شهرخودرو است که به‌تازگی به این تیم ملحق شده و «نیوندا آتوسا» ظاهرا ایران را ترک کرده است و شهرخودروی‌ها او را نخواسته‌اند. 

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تائید توسط شهرآرانیوز در سایت منتشر خواهد شد.
نظراتی که حاوی توهین و افترا باشد منتشر نخواهد شد.
پربازدید
پیشخوان شهرآرا
نظرسنجی
در سال پیش رو در کدام بازار سرمایه گذاری خواهید کرد؟
بازار بورس ایران
بازار رمز ارزها
طلا یا دلار
خودرو یا مسکن
کیوسک
{*Start Google Analytics Code*} {*End Google Analytics Code*}