خبر ویژه
رفع موانع  از مسیر تولید سرمایه‌گذاران در خراسان رضوی
استاندار خراسان رضوی گفت: تلاش می‌کنیم با رفع موانع تولید، مشکلات سرمایه‌گذاران را به حداقل برسانیم تا اقدامات مثبتی را در استان شاهد باشیم.

به گزارش شهرآرانیوز، علیرضا رزم‌حسینی افزود: در سال جهش تولید حداکثر تلاش خود را برای حل مشکلات سرمایه‌گذاران انجام خواهیم داد.

 

وی در جلسه کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید ویژه بررسی مشکلات پروژه‌های اولویت‌دار ذیل الگوی مثلث توسعه اقتصادی فرهنگی، که در محل دفتر استاندار برگزار شد، اظهار کرد: برای تسهیل و رفع موانع تولید، در سال جهش تولید حداکثر تلاش خود را برای حل مشکلات سرمایه‌گذاران انجام خواهیم داد.

 

 رزم‌حسینی با اشاره به همکاری بسیار خوب مدیران استان برای حل مشکلات پیش روی سرمایه‌گذاران، گفت: سرمایه‌گذاران هم در برابر گره‌گشایی‌هایی که در جلسات کارگروه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید اتفاق می‌افتد باید به تعهدات خود عمل کنند.

 

یک هزار و ۱۹۳ پروژه در حال اجراست

معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری خراسان رضوی نیز در حاشیه این جلسه با اشاره به اینکه یک هزار و ۱۹۳ پروژه در حال اجرای استان گفت: از این تعداد مشکلات پروژه‌های بالای ۵۰ میلیارد تومان یا بالای ۱۰۰ نفر اشتغال به صورت ویژه بررسی و طرح‌های دیگر نیز در قالب ستاد تسهیل بررسی و تعیین تکلیف شده و خواهند شد.

 

علی رسولیان افزود: جلسات بررسی طرح‌های ویژه سرمایه‌گذاری استان ادامه پیدا خواهد کرد تا پروژه‌های بالای ۵۰ میلیارد تومان تعیین تکلیف شوند.

 

گفتنی است در این جلسه مشکلات مربوط به پروژه‌های سرزمین موج‌های آبی، هتل بیمارستان آلتون زندگی، مرکز خرید و سرگرمی سیتی استار یا ستاره شهر مشهد، مرکز خرید آفتاب، هتل گل‌سا و شرکت تک‌سامه ایرانیان مطرح و تعیین تکلیف شد.


حجم سرمایه‌گذاری پروژه‌های مطرح شده در جلسه امروز ۴ هزار و ۴۳۲ میلیارد تومان برآورد می‌شود.

منبع: استانداری

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* captcha:
* نظر:
توجه : نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمیشود.
سرخط خبرها

{*Start Google Analytics Code*} {*End Google Analytics Code*}