خبر ویژه
چهارمین جلسه شورای هماهنگی مدیران زیرمجموعه اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی برگزار شد
چهارمین جلسه شورای هماهنگی مدیران زیر مجموعه اداره تعاون، کار ورفاه اجتماعی خراسان رضوی هم‌زمان با چهلمین سال تأسیس سازمان بهزیستی کشور در محل اداره کل بهزیستی خراسان رضوی برگزار شد.
به گزارش شهرآرانیوز، حمیدرضا پوریوسف، مدیرکل بهزیستی خراسان رضوی، در این نشست اظهار کرد: باوجود تمام مشکلات و سختی‌ها همیشه در بهزیستی تلاش شده کمترین اثر را در بین مددجویان و معلولان بگذارد. در بحث مناسب‌سازی در ایام کرونا تلاش‌های زیادی در بهزیستی صورت گرفته است.

وی افزود: مشکلات معیشتی زیادی گریبان‌گیر مددجویان بهزیستی است، از جمله اجاره مسکن که در حال افزایش است و در سازمان در این راستا در هفته بهزیستی برای خانواده‌هایی که ۲معلول دارند و زنان سرپرست خانوار در سطح کشور بیش از ۲۰۰۰واحد مسکونی کلید خورد که در خراسان رضوی نیز ۱۴۸ واحد مسکونی در هفته بهزیستی به جامعه هدف واگذار شد.

محمد سنجری، مدیرکل کار، تعاون و رفاه اجتماعی خراسان رضوی، نیز اظهار کرد: وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی باتوجه‌به رسالت‌هایی که در سطح ملی دارد و بسیار اثرگذار است، در حوزه مدیریت منابع انسانی، در این روز‌ها در بحث کرونا بسیار درگیر است و بحث صیانت از کار را برعهده دارد و نظارت بر اجرای پروتکل‌های بهداشتی و نظارت و رصد بر کار نیروی انسانی و نیاز‌های معیشتی که باتوجه‌به بحث کرونا پیش آمده است، با تمام محدودیت‌های دولت‌ها بحث سبد معیشت را نیز در شرایط فعلی مدیریت می‌کند.

سنجری تصریح کرد: وزارت رفاه به‌عنوان نهادی اجتماعی همیشه باتوجه‌به رسالتی که دارد، در تمام شرایط سخت کشور به مردم خدمت‌رسانی کرده است. باوجود محدودیت‌ها باید بتوانیم خدمات را به مردم ارائه دهیم.
 
تعامل و پاسخ‌گویی شفاف و صریح می‌تواند به مردم کمک کند. بهزیستی باتوجه‌به خانواده گسترده‌ای که در استان دارد، به لحاظ مالی و اجتماعی و در مراکز نگهداری مباحث اخلاقی و انسانی رسالت بهزیستی را بسیار سنگین می‌کند و خدارا شاکریم که در مراکز نگهداری بهزیستی شیوع فراگیر ویروس کرونا را نداشتیم و در بهزیستی به‌صورت شبانه‌روزی مدیریت شد و از شرایط سخت عبور کردیم و ادامه این مسیر نیاز به همکاری و همیاری دارد.

مدیرکل کار، تعاون و رفاه اجتماعی خراسان رضوی خاطرنشان کرد: تمام دستگاه‌های زیرمجموعه وزارت رفاه و کار و تعاون اجتماعی باید هم‌پوشانی داشته باشند و در این شرایط سخت کرونا از هم حمایت کنند.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تائید توسط شهرآرانیوز در سایت منتشر خواهد شد.
نظراتی که حاوی توهین و افترا باشد منتشر نخواهد شد.
سرخط خبرها

{*Start Google Analytics Code*} {*End Google Analytics Code*}