خبر ویژه
مسابقه هفته دوم لیگ برتر بین تیم های شهر خودرو خراسان و شاهین بوشهر در حالی برگزار می‌شود که بلیت فروشی این بازی از روز سه‌شنبه پنجم شهریورماه آغاز شده است.

نجمه سرباز - شهر آرانیوز، جواد طاری بخش سخنگوی باشگاه شهر خودرو درباره نحوه دریافت بلیت این بازی می گوید: طبق قوانین جدید فدراسیون فوتبال بلیت فروش تمامی بازیهای لیگ برتر به صورت الکترونیکی خواهد بود.
در همین خصوص گیت های الکترونیکی در ورزشگاه امام رضا علیه السلام نصب می شود.
وی افزود: تماشاگرانی که می خواهند این بازی را تماشا کنند برای تهیه بلیت می توانند از دو طریق اقدام کنند، بر این اساس علاقه مندان می‌توانند با ورود به سایت ، fc.shahrkhodro.com بلیت بازی را تهیه کنند و یا از طریق کد دستوری #8080*6655* از طریق تلفن همراه و با در دست داشتن رمز دوم کارت بانکی، بلیت خود را دریافت کنند.
طاری بخش خاطرنشان کرد: تماشاگران ملزم به این نیستند که کارت ملی خود را روزبازی همراه خود بیاورند فقط کافیست کیو آر کد ارائه شده از سوی درگاه اینترنتی را همراه خود داشته باشند.
بر اساس برنامه سازمان لیگ تیم های شهر خودرو خراسان و شاهین بوشهر در هفته دوم لیگ برتر از ساعت ۱۸ و ۳۰ دقیقه روز پنجشنبه هفتم شهریور ماه در ورزشگاه امام رضا علیه السلام به مصاف یکدیگر می‌روند. ‏

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* captcha:
* نظر:
سرخط خبرها
شهرآرامحله 13980826010208

{*Start Google Analytics Code*} {*End Google Analytics Code*}