آمار کرونا در ایران ۱۵ اسفند| ۸۱ فوتی کرونا در شبانه روز گذشته و شناسایی ۸۳۶۷ بیمار جدید مواد محترقه باعث قطع عضو جوانی شد راه اندازی پویش اهدای خون به نام یک شهید در مشهد برف و باران در جاده‌های ۲۰ استان کشور آزمون دکتری در استان خراسان رضوی آغاز شد چگونه تخم مرغ رنگی سفره هفت‌سین را تزئین کنیم؟ واکسن‌های ایرانی کرونا در چه مرحله‌ای هستند؟ + جزئیات آمار کرونا در ایران ۱۴ اسفند | فوت ۷۸ بیمار جدید کرونایی در شبانه روز گذشته آخرین اخبار از همسان‌سازی حقوق بازنشستگان تامین اجتماعی تصادف مرگبار اتوبوس مسافربری با کامیون در هرمزگان + فیلم و عکس پرواز‌های نوروز ۱۴۰۰ لغو نشده است اظهارات نگران‌کننده درباره حذف یا محدود کردن مشاغل سخت و زیان آور پیک نوروزی و تکالیف برای دانش‌آموزان در نوروز ۱۴۰۰ ممنوع است آخرین آمار کرونا در جهان ۱۴ اسفند ۹۹ پای درد دل و گلایه بازنشستگان تامین اجتماعی از حقوق و همسان‌سازی قرنطینه فرد مبتلا به کرونای انگلیسی به محض ورود به بجستان ادبیات عجیب وزیر بهداشت: از ۷٠ بیمار کرونا، ۳۰ نفر تلف شدند! + فیلم درباره درخت های افسانه‌ای در ایران که نماد سرافرازی ایرانیان بود
خبر ویژه
ماجرای هولناک قتل و سوزاندن جسد مادر توسط فرزندانش در مشهد + تصاویر
دو برادر ۲۵ و ۱۹ که پس از قتل بی رحمانه مادرشان، جسد او را در کوه‌های خلج مشهد سوزانده بودند، راز این جنایت هولناک را فاش کردند.
به گزارش شهرآرانیوز، دو برادر که پس از قتل بی رحمانه مادرشان، جسد او را در کوه‌های خلج مشهد به آتش کشیده بودند، در حالی راز این جنایت هولناک را فاش کردند که در تنگنای بازجویی‌های تخصصی قرار گرفته بودند.

بیست و یکم آبان گذشته، زنی با تسلیم شکوائیه‌ای به پلیس آگاهی خراسان رضوی از گم شدن ناگهانی مادر ۵۱ ساله اش خبر داد و از پلیس کمک خواست. او به کارآگاهان اداره جنایی گفت: مادرم از روز گذشته (۹۹.۸.۲۰) که به منزل برادرم رفته بود گم شده است و دیگر خبری از او نداریم! با اعلام این گزارش، تحقیقات مقدماتی در این باره آغاز شد، اما در بررسی‌های اولیه، سوسوی ضعیفی از وقوع جنایت نیز نمایان شد و به عنوان یکی از فرضیه‌های پلیسی مورد توجه قرار گرفت.

با مطرح شدن فرضیه جنایی، این موضوع به طور غیرمحسوس زیر ذره بین تحقیقات رفت و به این ترتیب پسر ۲۵ ساله طاهره (زن گم شده) با صدور دستور قضایی، به پلیس آگاهی احضار شد، اما او ادعا کرد: مادرم ساعت ۱۴ بیستم آبان به منزل من آمد، ولی حدود ساعت ۱۶ به قصد رفتن به منزل خواهرم از خانه ما خارج شد که دیگر من هم خبری از او ندارم!

در اثنای تحقیقات کارآگاهان، سخن از قولنامه منزل مسکونی زن ۵۱ ساله به میان آمد که اکنون گم شده بود و کسی از آن قولنامه اطلاعی نداشت! همین موضوع احتمال وقوع جنایت با انگیزه مالی را قوت بخشید و این گونه بود که با دستور سرهنگ جواد شفیع زاده (رئیس پلیس آگاهی خراسان رضوی) گروه ورزیده‌ای از کارآگاهان دایره فقدانی‌های پلیس آگاهی ماموریت یافتند تا به طور ویژه، این پرونده را با استفاده از راهنمایی‌های قضایی پیگیری کنند.

ماجرای تحقیقات غیرمحسوس با رصد‌های اطلاعاتی به طور شبانه روزی ادامه داشت تا این که قاضی دکتر زرقانی در سمت قاضی ویژه قتل عمد مشهد، سکان رسیدگی به پرونده‌های جنایی را به عهده گرفت و به مطالعه سطور اوراق پرونده گم شدن زن ۵۱ ساله پرداخت.

این در حالی بود که کارآگاهان به زمینه روشنی از احتمال وقوع قتل دست یافته و منتظر صدور دستوری از سوی مقام قضایی بودند. اسناد و مدارک ارائه شده توسط کارآگاهان کافی بود تا قاضی جدید ویژه قتل عمد، پازل به هم ریخته این پرونده را در کنار یکدیگر قرار دهد و به موشکافی ماجرای گم شدن زن میان سال بپردازد طولی نکشید که قاضی دکتر زرقانی دستور بازداشت دو پسر جوان و عروس زن گم شده را صادر کرد و به این ترتیب آن‌ها روز پنج شنبه گذشته بازداشت شدند و در حالی زیر رگبار سوالات فنی و تخصصی قرار گرفتند که قاضی ویژه قتل عمد به طور مستقیم بر روند تحقیقات نظارت می‌کرد.

هنوز چند ساعت از دستگیری مظنونان این پرونده جنایی، نگذشته بود که سرنخ‌هایی از تناقض گویی و داستان سرایی آنان به دست آمد. به همین دلیل تحقیقات با حضور قاضی ویژه قتل عمد در پلیس آگاهی ادامه یافت تا این که در یک لحظه و زمانی که سوالات پیچیده قضایی، روند گیج کننده‌ای به خود گرفته بود، ناگهان عروس جوان لب به اعتراف گشود و راز قتل «طاهره» را فاش کرد.

او گفت: شوهرم با همدستی برادرش او را در منزل ما به قتل رساندند و...

فرمانده انتظامی خراسان رضوی که با تدابیر ابلاغی برای پیگیری ویژه پرونده‌های جنایی، بر روند فعالیت‌های پلیسی در این خصوص نظارت مستقیمی دارد، روز گذشته پس از کشف بقایای جسد زن میان سال، در گفت وگوی اختصاصی به خراسان گفت: ماجرای گم شدن قولنامه، کارآگاهان را به این نتیجه رساند که احتمالا جنایتی خانوادگی رخ داده است.

به همین دلیل و با دستورات قضایی، اعضای خانواده زن گم شده، زیر ذره بین رصد‌های اطلاعاتی و تحقیقات غیرمحسوس قرار گرفتند. سردار سرتیپ دوم محمد کاظم تقوی افزود: پس از بازداشت فرزندان و عروس این زن، بررسی‌ها با شگرد پلیسی و در حضور مقام قضایی ادامه یافت تا این که در نهایت راز این جنایت هولناک گشوده شد.

سکاندار امنیت سرزمین خورشید با قدردانی از دستورات ویژه و به موقع قاضی زرقانی تصریح کرد: متهمان پس از چند ساعت داستان سرایی و تناقض گویی، قتل مادرشان را فاش کردند که در این میان دو پسر ۲۵ و ۱۹ ساله مقتول اظهار کردند: مادرمان را از روی پله‌ها به پایین پرت کردیم و سپس با کشیدن پلاستیک به سر نیمه جان او، راه تنفس اش را بستیم و بعد هم جسد او را در کوه‌های خلج به آتش کشیدیم!
 
 
ماجرای قتل فجیع مادر مشهدی توسط فرزندان + تصاویر


سردار تقوی با اشاره به اعترافات یکی از متهمان ادامه داد: یکی از متهمان مدعی است وقتی مادرم به منزل ما آمد، نپرداختن اقساط وام ازدواجم را به رخم کشید که دایی ام ضمانت مرا کرده بود! به همین دلیل من عصبانی شدم و زمانی که او به قصد رفتن از منزل، روی پله‌ها ایستاده بود او را هل دادیم!

او هنوز نبض داشت که پلاستیک را به سرش کشیدیم تا خفه شد. بعد خودرویی را به مبلغ ۱۰۰ هزار تومان اجاره کردیم و جسد او را درون یک چمدان به کوه‌های خلج بردیم و با تینر آتش زدیم. روز بعد هم دوباره به محل رفتیم و جسد سوخته را چند کیلومتری بالاتر بردیم و دوباره آتش زدیم تا اثری باقی نماند.

در حالی که جست وجو‌های شبانه در پنج شنبه گذشته برای یافتن بقایای جسد مقتول بی نتیجه ماند، صبح روز گذشته دوباره کارآگاهان اداره جنایی به فرماندهی سرهنگ علی بهرامزاده (رئیس اداره جنایی) به جست وجو در ارتفاعات خلج ادامه دادند تا این که بالاخره حدود ساعت ۱۵، بقایای جسد سوخته و لنگه کفش مقتول پیدا شد و به این ترتیب سه متهم این پرونده جنایی دوباره زیر رگبار سوالات تخصصی و قضایی قرار گرفتند تا زوایای پنهان دیگر این جنایت وحشتناک نمایان شود.
 
 
ماجرای قتل فجیع مادر مشهدی توسط فرزندان + تصاویر
 

یکی از متهمان به برداشتن قولنامه منزل مادرش، به منظور فروش آن درحالی اعتراف کرد که بقایای جسد، روز گذشته با دستور قاضی ویژه قتل عمد به پزشکی قانونی انتقال یافت. بررسی‌های ویژه در این پرونده جنایی همچنان با دستورات محرمانه قضایی ادامه دارد.
 
منبع: خراسان
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تائید توسط شهرآرانیوز در سایت منتشر خواهد شد.
نظراتی که حاوی توهین و افترا باشد منتشر نخواهد شد.
نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۵
در انتظار بررسی: ۳۹
غیر قابل انتشار: ۲
فری
Iran (Islamic Republic of)
۱۶:۰۶ - ۱۳۹۹/۱۰/۲۷
0
3
وای وای مادری که فرزندش را عاسقانه بدنیا می اورد و بزرگ میکند و بعد از هر سختی از تلاش برای راحتی فرزندش تلاش میکند واقعا اینگونه حقش نیست
ناشناس
Iran (Islamic Republic of)
۱۵:۲۷ - ۱۳۹۹/۱۱/۰۱
0
0
من ایشون رومیشناختم واقعا جای تاسف است چه زن مهربانی بودن
ناشناس
Iran (Islamic Republic of)
۰۹:۲۴ - ۱۳۹۹/۱۱/۱۱
0
0
سلام زهراجان شایدپیامم ب دستت برسه واقعامتاسفم واسه این اتفاق من ازاولش ب داداشت شک داشتم چون یک رو که اومدم جای خونتون داداشت زبونش بنداومده بودترسیده بود. واقعاتسلیت میگم حقش نبودین بلاسرش بیارن
ترانه مهر شکوهیان
Iran (Islamic Republic of)
۰۸:۵۲ - ۱۳۹۹/۱۱/۱۷
0
0
او عقل ش خاخوب باشد 52 ساله مهر بان
مریم
Germany
۰۴:۳۹ - ۱۳۹۹/۱۱/۲۸
0
0
خدایا... قلبهای مارو به محبت خودت شفا بده....
سرخط خبرها
{*Start Google Analytics Code*} {*End Google Analytics Code*}