خبر ویژه
هنگام پور: نمی‌توانم بپذیرم تیمم دفاع نکند و ببازد|برایانت خیلی اضافه وزن دارد!
تیم بسکتبال شهرداری بندرعباس در ادامه رقابت‌های لیگ برتر با نتیجه ۱۰۰ بر ۹۱ مقابل کوچین آمل شکست خورد.
گروه ورزش/شهرآرانیوز، رضا هنگام پور سرمربی تیم بسکتبال شهرداری بندرعباس درباره شکست مقابل کوچین آمل گفت: من برای اولین بار بود می‌دیدم تیمم به این ضعیفی دفاع می‌کند. ما چند هفته روی دفاع کار کردیم، اما در بازی یادمان رفت چیکار کنیم! توپ زیر حلقه را گل نکردیم، من هنوز آمار را نگاه نکردم، ولی پنالتی خیلی از دست دادیم. عدم تمرکز داشتیم و در هر صورت باخت برای من است، ولی هر تیمی این مدلی دفاع بازی کند می‌بازد. ما جلوی هر بازی اینجوری دفاع کنیم می‌بازیم.
او در ادامه گفت: ما یا خیلی عجولانه یا خیلی کند بازی می‌کنیم، شما تمرین ما را نگاه کنید ۱۰۰ هزار برابر کیفیت بهتری از بازی داریم. من نمی‌دانم چرا وقتی وارد مسابقه می‌شویم یادمان می‌رود که یک تیم هستیم، اما روبروی هم که در تمرینات قرار می‌گیریم سخت می‌جنگیم، نه اینجا که مسابقه است باید بجنگیم. ما بازی با مس کرمان را بخاطر ریباند حمله حریف باختیم این بازی هم دقیقا همان اتفاق افتاد.
هنگام پور درباره شوت‌های تیم حریف هم گفت: آقاجانپور خیلی خوب شوت سه امتیازی زد و ما از قبل هم مشخص کرده بودیم که این بازیکن شوت زن است و باید او را دفاع کنیم، اما در زمین کسی او را دفاع نمی‌کرد. ما خودمان هم بازیکن بودیم و وقتی یک متر به ما فاصله می‌دادند ما هم شوت سه امتیازی می‌زدیم.
سرمربی شهرداری بندرعباس گفت: اختلاف بازی در حد ۳-۴ امتیاز بود و ۲ تا اشتباه باعث شد اختلاف ۹ امتیاز شود. در هر صورت یک روی بازی هم باخت است، ولی من نمی‌پذیرم تیمم این مدلی ببازد، تیمم دفاع نکند ببازد. میانگین تیم ما ۲۳ سال است و باید حالا‌ها حالا‌ها ببازد و تجربه کسب کند، اما دفاع کند، بجنگد و بسکتبال بازی کند بعد ببازد نه روی اشتباه فردی و روی دفاع ضعیف ببازیم. من نمی‌توانم بپذیرم تیمم ۱۰۰ امتیاز داده است.
او درباره اضافه وزن داریل برایانت بازیکن خارجی تیمش نیز گفت: خیلی اضافه وزن دارد. واعظ هم شرایط همیشگی را نداشت و نتوانست جای او را پر کند. ما باید یاد بگیریم از تایمی که به ما داده می‌شود استفاده کنیم و تمام انرژی مان را بگذاریم. من خیلی نمی‌توانم زمان بدهم و باید تاکتیک را عوض کنم تا روند خوبی دست یابیم. به هر حال باز هم تمرین خواهیم کرد تا ضعف‌ها را برطرف کنیم.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تائید توسط شهرآرانیوز در سایت منتشر خواهد شد.
نظراتی که حاوی توهین و افترا باشد منتشر نخواهد شد.
سرخط خبرها
{*Start Google Analytics Code*} {*End Google Analytics Code*}