خبر فوری
تأیید زیاده خواهی‌های شماره ۱۰ استقلال | باشگاه فردا علیه قایدی بیانیه می‌دهد؟
در‌حالی‌که مهدی قایدی با موضع‌گیری علیه رسانه‌هایی که مدعی شده بودند او درخواست بند فسخ و افزایش قرارداد داشته است، شنیده می‌شود باشگاه استقلال به این دلایل قصد دارد علیه این بازیکن بیانیه صادر کند.

گروه ورزش| شهرآرا نیوز، مهدی قایدی در تلاش بود ماجرا درخواست خود برای افزایش قرارداد و فعال‌کردن بند جدایی در قراردادش را تکذیب کند اما پیوسته خبرهای موثقی از این درخواست های عجیب در رسانه ها منتشر می شود. 

به‌تازگی یکی از رسانه‌ها در‌خصوص مطالبه‌های غیرمعقول قایدی نوشته است:

قرارداد مهدی قائدی با استقلال در این فصل ۹۰۰ میلیون تومان است که تا امروز ۶۷ درصد آن را از باشگاه دریافت کرده است. در این بین وعده‌های مدیران قبلی که محقق نشده باعث شد تا مدیران استقلال تصمیم بگیرند مبلغ ۲ میلیارد و صد میلیون تومان به قرارداد این بازیکن اضافه کنند تا مبلغ قرارداد وی به ۳ میلیارد  برسد. مسئولان استقلال تصمیم دارند از این رقم ۵۰۰ میلیون روز شنبه (فردا) و ۵۰۰ میلیون دیگر هم چند روز دیگر به حساب قائدی واریز کنند تا وی با ذهن باز در تمرینات شرکت کند، اما قائدی تا امروز به هر ۳ درخواست مدیران استقلال پاسخ منفی داده و مدیر برنامه‌هایش را به جلسه فرستاده است.

مدیر برنامه این بازیکن فردی به نام مطوری است که به مسئولان استقلال از طرف قائدی اعلام کرده خواستار بند فسخ قرارداد به رقم ۵۰۰ هزار دلار است. مسئولان باشگاه استقلال که همیشه در قبال بازیکنان و خواسته‌های آن‌ها بازنده هستند این بار با توجه به قرارداد قائدی تا سال ۱۴۰۲  با این باشگاه به درخواست این بازیکن پاسخ منفی داده و اعلام کردند به هیچ عنوان زیر بار این درخواست نمی‌روند مگر اینکه وی راضی شود بند فسخ قرارداد را به ۳ میلیون یورو افزایش بدهد. آن‌ها به  خوبی‌ می‌دانند قائدی پیشنهاداتی دارد و می‌خواهد با این بند ۵۰۰ هزار دلاری راحت از استقلال جدا شود به همین دلیل اعلام کرده‌اند فقط در صورتی که وی ۳ میلیون یورو پرداخت کند می‌تواند این بند را به قراردادش به عنوان الحاقیه  اضافه کند.

با‌توجه‌به شرایطی که پیش آمده و گفت می‌شود قایدی وساطت هیچ کس را قبول نکرده باشگاه استقلال قصد دارد فردا بیانیه‌ای را علیه این بازیکن صادر کند. البته اگر قایدی فردا هم به تمرین تیمش برود جایی در لیست بازی با مس نخواهد داشت.
 
منبع: فارس
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تائید توسط شهرآرانیوز در سایت منتشر خواهد شد.
نظراتی که حاوی توهین و افترا باشد منتشر نخواهد شد.
پربازدید
پیشخوان شهرآرا
کیوسک
{*Start Google Analytics Code*} {*End Google Analytics Code*}