خبر فوری
پست اینستاگرامی محسن چاوشی برای شهاب حسینی چه معنایی دارد؟
محسن چاوشی در صفحه اینستاگرامش عکس مشترکش با شهاب حسینی را منتشر کرده است. یک روز بعد از خداحافظی حسینی از اینستاگرام احتمالا متن این عکس دوباره چند شائبه و گمانه‌زنی را درباره چاوشی و شهاب حسینی زنده می‌کند.

شهرآرانیوز - محسن چاوشی در صفحه اینستاگرامش عکس مشترکش با شهاب حسینی را منتشر کرده است. متن این عکس چند شائبه و گمانه‌زنی را دوباره زنده کرده است. روز پیش شهاب حسینی بعد از هجمه‌‌های فراوان افکار عمومی و انتقادات‌های بسیار از واکسن‌زدنش در آمریکا، از اینستاگرام خداحافظی کرد. در این میان بعضی سلبریتی‌ها و افراد مشهور به‌طور مستقیم و غیرمستقیم به موضوع واکسن‌زدن او واکنش نشان دادند. اما امروز محسن چاوشی با انتشار عکسی مشترک از خودش و شهاب حسینی در متن پستش فقط کلمه «همرفیق» را نوشته است. درحالی‌که این پست می‌تواند حمایتی از شهاب حسینی به حساب بیاید، گمانه‌زنی‌ها درباره حضور محسن چاوشی در برنامه «همرفیق» را دوباره داغ می‌کند. میانه‌های آذرماه و قبل از پخش اولین قسمت برنامه همرفیق برخی از حضور محسن چاوشی در این برنامه می‌گفتند که خیلی زود تکذیب شد.

چند روز بعد از این خبر برای بار دوم برخی عوامل ناظر و بازبینی برنامه همرفیق، از حضور محسن چاوشی در برنامه «همرفیق» خبر دادند که دوباره همه‌چیز تکذیب شد. باید ببینیم پست عجیب آقای خاص فقط در حد حمایت بافی می‌ماند یا برای اولین‌بار شاهد حضور او در یک برنامه تصویری خواهیم بود.

 

پست اینستاگرامی محسن چاوشی برای شهاب حسینی چه معنایی دارد؟

 

پست اینستاگرامی محسن چاوشی برای شهاب حسینی چه معنایی دارد؟

 

 

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تائید توسط شهرآرانیوز در سایت منتشر خواهد شد.
نظراتی که حاوی توهین و افترا باشد منتشر نخواهد شد.
پربازدید
پیشخوان شهرآرا
کیوسک
{*Start Google Analytics Code*} {*End Google Analytics Code*}