جدول لیگ برتر فوتبال| سپاهان صدر را به پرسپولیس پس داد پایان رقابت‌های بین‌المللی دوومیدانی جام امام رضا(ع) در مشهد نتیجه دیدار سپاهان و نفت مسجدسلیمان| فرصت‌سوزی شاگردان نویدکیا مقابل فکری انصاری: کارخانه با یک تیم جدید قصد حضور در لیگ برتر والیبال را دارد آرزومندی: تیمی که باتمرکزتر و باکیفیت‌تر است لیاقت فینال را دارد | فشار بازی خیلی زیاد بود سامری: بازی پر از سوتی بود|بازیکن من مگر دیوانه است تمارض کند! مهدی پاشازاده: سرنوشت استقلال در آسیا به بازی اول گره خورده است بررسی عملکرد ۳ رقیب استقلال در لیگ قهرمانان آسیا| الدحیل بهترین خط حمله، الشرطه بهترین خط دفاع مهرام از مهلکه گریخت/ چهارشنبه بلیت کدام تیم برنده است؟ FATF و تحریم‌ها، بلای جان پرسپولیس| پاداش ۷۰ میلیاردی بلوکه شد! هتل استقلال در جده+عکس دود از کنده بلند می شود؛ درخشش صمد، کامرانی و داوودی حضور عجیب پرسپولیسی ها در هند آیا مهاجم قبلی استقلال مجوز حرفه‌ای این تیم را باطل می‌کند؟ مخاطبان فرمول یک میلیاردی می‌شوند نادال به دنبال کسب دوازدهمین عنوان مونت کارلو آخرین امید فرش‌آرا در لیگ برتر فوتسال| سن‌ایچ به صرف مرگ و زندگی قاب خاطره | تیم نوجوانان خراسان در سال ۵۵ شهرخودرو یا پدیده؟| یک تیم با ۲ اسم، هدیه رییس جدید فدراسیون به حمیداوی!
خبر فوری
مهرام فاتح نخستین بازی سال ۱۴۰۰/ شکست جوانان مقابل باتجربه ها
تیم بسکتبال مهرام تهران با برتری مقابل جوانان، در سری پلی‌آف یک‌چهارم نهایی، یک بر صفر پیش افتاد.
یاسر سماوات/شهرآرانیوز، دیدار تیم‌های بسکتبال مهرام تهران و کوچین آمل از مرحله پلی‌آف یک‌چهارم پایانی رقابت‌های سوپرلیگ بسکتبال ایران امروز در تالار بسکتبال آزادی تهران آغاز شد و در نهایت مهرامی‌ها با نتیجه ۸۲ بر ۵۹ به پیروزی رسیدند.

بازیکنان آغازگر مهرام: مالیک ترل ترنت، مهدی کامرانی، صمد نیکخواه بهرامی، حامد حسین‌زاده، آرمان زنگنه و امیرحسین خندان‌پور
سرمربی: علی آرزومندی

بازیکنان آغازگر کوچین: علی شهریاری، متین آقاجانپور، پیتر گریگوریان، جلال آقامیری و پارسا فلاح
سرمربی: رضا نوری


کوارتر اول
۳ امتیازی متین آقاجانپور، نخستین سبد سال ۱۴۰۰ است. ترنت خیلی زود در حمله از کرنر جواب این پرتاب را می‌دهد و خود او در ضدحمله بعدی لی‌آپ می‌زند. دو پرتاب آزاد صمد اختلاف را بیشتر می‌کند. بازی پیرامونی جوانات با پیتر گریگوریان جواب می‌دهد و اندوان او پس از پرتاب ۳ امتیازی‌اش نتیجه را در ۷ به تساوی می‌کشد. خود پیتر در حمله بعد از دو بازیکن عبور می‌کند تا فلوترش برتری را به اردوی جوانان ببرد. صمد مثل اغلب اوقات بدون لغزش پنالتی می‌زند. در حمله بعد، اما هر دو پنالتی او هدر می‌رود! داخوان سامرس جای آرمان را می‌گیرد. ۳ امتیازی ترنت پس از مدت‌ها گره کور بازی را می‌گشاید. پارسا فلاح پشت خط پرتاب آزاد کوچین را به ۱۰ می‌رساند. فیداوی صمد، اما اختلاف را به ۴ می‌رساند. پس از فیک تماشایی آقاجانپور و لی‌آپش، آرزومندی نخستین وقت استراحت را درخواست می‌کند. در بازگشت به میدان، بلاک دیدنی خندان‌پور روی فلاح را صمد با امتیازگیری کامل می‌کند و خود خندان با لی‌آپش، نوری را وادار به درخواست وقت استراحت می‌کند. در بازگشت پرتاب ۳ امتیازی جوانان مورد قبول واقع شد، اما ترنت جواب این پرتاب را هم داد تا مهرام ۲۱ - ۱۵ فاتح کوارتر نخست شود.

کوارتر دوم
کار خوب صمد، سبد اول این وقت را هم برای مهرام ثبت می‌کند. حالا نوبت هنرنمایی سلیمانی است تا فاصله دو رقمی شود. شهریاری مجال نمی‌دهد و از پشت قوس سبد مهرام را فتح می‌کند. رحیمی جای جلال آقامیری را می‌گیرد. خندان‌پور هم به جای میثم میرزایی به زمین می‌رود. امیرحسین یازرلو که به میدان رفته جانانه می‌جنگد تا کوچین به ۲۰ برسد. ترنت از شکاف بین مدافعان جوان سبد بعد را می‌سازد و ۳ امتیازی کامرانی همه چیز را روند می‌کند. ۳۰ بر ۲۰! هادی لکزایی‌فرد با دو پرتاب آزاد این نظم را برهم می‌زند. کار انفرادی صمد به اوپن‌شات پشت‌قوس کامرانی بدل می‌شود تا نوری وقت استراحت دیگری بگیرد. در بازگشت، متین یک پرتاب آزاد موفق دارد. پاس کور کامرانی به صمد این بار ۳ امتیازی صمد را در پی دارد. دو پرتاب آزاد متین را هم ترنت با لی‌آپ جواب می‌دهد. پارسا دو پرتاب آزاد حیاتی را هدر می‌دهد. خندان‌پور، اما یکی از دو توپش را به سبد می‌فرستد. آقامیری، اما هر دو پرتابش را به بار می‌نشاند. کار تماشایی یاززلو اختلاف را به ۱۰ کاهش می‌دهد، اما صمد به سرعت تیمش را از ۴۰ می‌گذراند. سبد پایانی نیمه هم با پرتاب پیرامونی داخوان سامرس برای مهرام رقم می‌خورد تا شاگردان آرزومندی ۴۴ - ۲۹ برنده به رختکن بروند.

کوارتر سوم
سامرس سبد اول نیمه را می‌گیرد، اما دانک ویرانگر پارسا فلاح خشم و انگیزه او را نمایان می‌کند. برای سامرس فقط یک لحظه کافیست تا ۳ امتیازی بعدی‌اش را بزند. کار ترکیبی سامرس و میرزایی به سبد میثم منتج می‌شود و پرتاب فول گل او هم موفق است. فاصله ۲۱ می‌شود! اشتباه عجیب فلاح بازهم میرزایی را به امتیاز می‌رساند تا نوری وقت استراحت دیگری بگیرد. در بازگشت سورنا علیزاده هم به زمین می‌آید. حسین‌زاده با دو پرتاب آزادش مشکلی ندارد. شهریاری تلافی می‌کند و میرزایی هم کار حسین‌زلده را تکرار می‌کند. دهقان هم فرصت حضور در بازی را پیدا می‌کند. پس از ورود محسن عسگری‌نیا، ۳ امتیازی آرمان، مهران را به ۶۰ می‌رساند. شهریاری کمی اختلاف را کمتر می‌کند تا آرزومندی فقط برای استراحت شاگردانش زمان استراحت بخواهد. در بازگشت سبد اوجاقی را دهقان جواب می‌دهد و ترنت با اندوان مهرام را به ۶۵ می‌رساند. دو پرتاب آزاد موفق هادی لکزایی‌فرد پایان‌بخش کوارتر سوم است.

کوارتر چهارم
لی‌آپ حامد حسین‌زاده آغاز وقت چهارم است و دانک پرقدرت خندان‌پور نیمکت مهرام را به وجد می‌آورد. سورنا پشت خط پرتاب آزاد، یک جفت پنالتی موفق دارد. پس از دو پرتاب آزاد دیگر ار لکزایی‌فرد، گریگوریان یک ۳ هم می‌زند که این شوت را مهرام جواب می‌دهد خطای خپد پیتر روی ترنت با اقدام موفق او توام است، اما سروس خادم حسینی و رضا جوادی سراغ ویدئوچک می‌روند تا سبد ترنت را تایید کنند. در مقابل حمله ۳ امتیازی ترنت، پیتر گریگوریان یک پرتاب آزاد موفق دارد و علی شهریاری هم ۳ امتیازی بی‌نقصی می‌زند. آرمان زنگنه نخستین ۵ خطایی بازی است. لی‌آپ حسین‌زاده و در ادامه امتیازگیری کامرانی مهرام را به ۸۰ می‌رساند. دو پرتاب آزاد مهدی لکزایی‌فرد فرد هم فقط اختلاف را کمتر می‌کند. پاس بیسبالی حسین‌زاده را میرزایی والیبالی گل می‌کند! و سبد شهریاری هم پایان‌بخش این دیدار است. مهرام ۸۲ - ۵۹ فاتح بازی می‌شود.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تائید توسط شهرآرانیوز در سایت منتشر خواهد شد.
نظراتی که حاوی توهین و افترا باشد منتشر نخواهد شد.
پربازدید
پیشخوان شهرآرا
کیوسک
{*Start Google Analytics Code*} {*End Google Analytics Code*}