پاسور تیم ملی والیبال کرونایی شد! برگزاری مراسم افتتاحیه مسابقات بین‌المللی دوومیدانی جام امام رضا(ع) عطایی: در فکر اردوی اروپایی هستیم|یک مربی جدید به کادر جوانان اضافه می‌شود پیام شهردار مشهد به مناسبت افتتاحیه جام بین‌المللی امام رضا(ع) سامری:عقب کشیدن عواقب بدی دارد| بازی پراشتباهی از نظر سوت داوری بود سهراب نژاد: خدارا شکر سربلند بیرون آمدیم | بازی سخت و حساسی را از مهرام بردیم آرزومندی: آبادان تیم باکیفیتی است| به اهرم‌های مان باید بچسبیم صدیقی: بردن تیم مهرام کار بزرگی است| داوران بازی سختی را قضاوت کردند انتشار لیست مازاد استقلال| آیا مجیدی سرمربی می‌ماند؟ دانشگر و مجیدی جامانده‌های سفراستقلال به عربستان| عبدالهی: تصمیم گیرنده فرهاد بود یخچالی: در روستوک همه چیز دیسیپلین و نظم دارد|به فوتبال علاقه داشتم، اما بسکتبالیست شدم+ویدئو ابراز رضایت حسن تفتیان از تورنمنت بین‌المللی امام رضا(ع) اختصاص هتل ویژه برای کرونایی‌ها در المپیک توکیو حذف ترکیه از مسابقات کسب سهمیه المپیک روئینگ آقای گُل در نقش مدافع!| برای علی دایی که سکوت نکرد روایت عاشقانه‌های شهدای ورزشکار | نبرد روی تشک، معراج در کوه‌ها قاب خاطره | ورزش خراسانی‌ها در یک قاب رکاب‌زنی از آب به خشکی| کوچ موج‌های آبی از شنا به دوچرخه؟ شوک چهارم در موج چهارم| ورزشی که دیگر نیست! تعویض بزرگ ستاره‌های آرژانتین
خبر فوری

صعود مهرام با ۳۰ اختلاف امتیاز

  • کد خبر: ۶۲۳۸۵
  • ۰۷ فروردين ۱۴۰۰ - ۱۷:۰۰
صعود مهرام با ۳۰ اختلاف امتیاز
تیم بسکتبال مهرام با شکست ۲ بر صفر کوچین آمل به نیمه نهایی لیگ برتر بسکتبال صعود کرد.
گروه ورزش/شهرآرانیوز، تیم بسکتبال مهرام در دومین دیدار خود برابر کوچین آمل با ۳۰ اختلاف امتیاز ۹۲ بر ۶۲ به پیروزی رسید و به مرحله نیمه نهایی صعود کرد.

کوارتر اول
توپ‌ربایی پیتر گریگوریان سبد اول را در ثانیه سوم برای کوچین ثبت می‌کند. خوپ پیتر در فاصله چندثانیه لی‌آپ بعدی را می‌زند. سبد اول مهرام به نام کامرانی است و آرمان هم بازی را در ۴ به تعادل می‌کشد. نخستین ۳ امتیازی بازی، اما سهم پارسا فلاح می‌شود. پاسخ او را هم کامرانی می‌دهد. صمد از پس دفاع پارسا و شهریاری برمی آید، اما پرتاب عجیب و غریب امیرحسین یازرلو در ثانیه پایانی مالکیت از میانه میدان کوچین را ۱۰ - ۹ پیش می‌اندازد. این بار نوبت آرمان زنگنه است که از کرنر ۳ بزند و مهرام به ۱۲ برسد. داخوان سامرس هم با ورودش به زمین شوت پیرامونی موفقی روانه سبد کوچین می‌کند. پیتر این بار هم به کمک تیمش می‌آید و بعد اژ اوپن شات ۳ امتیازی او پارسا فلاح بازی را در ۱۵ به تعادل می‌کشد. با ۳ امتیازی بعدی پیتر، اما آرزومندی دست به کار می‌شود و وقت استراحت می‌گیرد.

کوارتر دوم
امیرحسین یازرلو توپ حسین‌زاده را می‌قاپد و سبد اول کوارتر را می‌گیرد، اما صمد با تجریه خود به موقع ۳ می‌زند تا بازی در ۲۲ مساوی شود. یکی از دو پرتاب پارسا ثمر می‌دهد. آن طرف با ترن‌اوور مهرام جوانان به اندازه یک فول گل خوشحال می‌شوند! حسین‌زاده، اما مهرام را با میدرنجش پیش می‌اندازد و روی پاس خود او آرمان برتری را محکم‌تر می‌کند. درخشش زنگنه با ۳ امتیازی بعدی‌اش تداوم دارد. پارسا فول گل می‌گیرد و اندوانش هم موفق است، اما چون داوران بازی را برای تذکر به آرزومندی قطع کرده بودند، این توپ را نمی‌پذیرند. پرتاب بعدی فلاح هدر می‌رود و با ۳ امتیازی بعدی صمد، رضا نوری وقت استراحت می‌گیرد. در بازگشت دو تیم اندوان یازرلو کامل است، اما حسین‌زاده با یک شوت جواب این فعل و انفعال را می‌دهد. اختلاف دوباره زیاد می‌شود. صمد بهت‌زده به هادی سالم که خطای حمله او را گرفته نگاه می‌کند. هادی لکزایی‌فرد کوچین را به ۳۰ می‌رساند و خود هادی در فست‌برک این بار برای برادرش مهدی لقمه‌ای حاضر و اماده می‌گیرد تا این بار آرزومندی وقت استراحت بخواهد. در بازگشت مهرام با اوپن‌شات صمد به ۴۰ می‌رسد. دانک سامرس و ۲ پرتاب آزاد موفق از فلاح و مهدی لکزایی‌فرد، حساب کار را در پایان نیمه نخست ۴۲ - ۳۴ می‌کند.

کوارتر سوم
متین آقاجانپور به یازی برمی‌گردد و سبد اول نیمه را هم می‌گیرد. ترنت، اما سبدی ۳ امتیازی می‌گیرد. پارسا طبق معمول یک پرتاب را هدر می‌دهد و یکی را گل می‌کند. میدرنج صمد مهرام را به ۵۰ می‌رساند و سامرس اختلاف را ۱۵ می‌کند. دانک خندان‌پور آب سردی بر پیکر جوانان است و اوپن‌شات صمد اختلاف را به ۲۰ می‌رساند تا نوری وقت استراحت بخواهد. در بازگشت ۳ بعدی صمد مهرام را به ۶۰ می‌رساند. کار ترکیبی مهرامی‌ها در حمله بعد به دانک خندان‌پور ختم می‌شود و صمد اختلاف را بیشتر می‌کند. پس از مدت‌ها متین برای کوچین ۳ امتیاز از پشت قوس می‌گیرد، اما در برگشت خطای پیتر زوی صمد، گریگوریان را به نخستین ۵ خطایی این تقابل یدل می‌کند. امیرحسین یازرلو هم پس از چند دقیقه دستتش به سبد مهرام می‌رسد. حسین‌زاده با ۳ امتیازی جواب می‌دهد و خود یازرلو سبد بعد را می‌گیرد. چند امتیاز پایانی کامرانی از پشت خط پرتاب آزاد حساب کار را ۷۳ - ۴۷ می‌کند.

کوارتر چهارم
کوچین با ۴ امتیاز متین و هادی لکزایی‌فرد شروع خوبی دارد. کامرانی در روز پرفروغش سبد دیگری می‌گیرد. شهریاری پشت خط پرتاب آزاد یک توپ موفق دارد و متین در پرتاب بعد ریباند حمله می‌زند. مسعود سلیمانی هم از امتیاز بی‌نصیب نیست. دانک خندان‌پور و لی‌آپ حسین‌زاده مهرام را از ۸۰ عبور می‌دهد و سلیمانی یک دانک هم ضمیمه امتیازاتش می‌کند. شهریاری یک تنه بع دفاع مهرام می‌زند و سبد می‌گیرد تا آرزومندی وقت استراحت بخواهد. در بازگشت حسین‌زاده ۳ امتیاز دیگر به حساب خودش و مهرام اضافه می‌کند. تک پرتاب آزاد سورنا علیزاده کوچبن را به ۶۰ می‌رساند، اما کامرانی دست بردار نیست و ۳ دیگری می‌زند. مهرام با سلیمانی به ۹۲ می‌رسد و هادی لکزایی‌فرد فرد هم امتیاز ۶۲ را برای کوچین می‌گیرد تا مهرام با اختلاف ۳۰ امتیاز این دیدار را به سود خود تمام کند و با برتری مجموع ۲ یرصفر به مرحله نیمه نهایی برسد.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تائید توسط شهرآرانیوز در سایت منتشر خواهد شد.
نظراتی که حاوی توهین و افترا باشد منتشر نخواهد شد.
پربازدید
پیشخوان شهرآرا
کیوسک
{*Start Google Analytics Code*} {*End Google Analytics Code*}