خبر فوری
همیلتون در جاده جاودانگی| تمدید قرارداد ستاره با مرسدس بنز
راننده بریتانیایی مرسدس، قراردادش با این تیم را تا ۲۰۲۳ تمدید کرد.

به گزارش شهرآرانیوز؛ راننده بریتانیایی مرسدس، برای ۲ سال دیگر با این تیم قرارداد امضا کرد. لوییس همیلتون قراردادی دو‌ساله به ارزش ۹۶‌میلیون یورو با تیم مرسدس امضا کرد و به‌این‌ترتیب تا پایان فصل‌۲۰۲۳ با تیر‌های نقره‌ای در فرمول‌یک حضور خواهد داشت. همیلتون سی‌وشش‌ساله هم‌اکنون در بحبوحه نبردی جانانه با مکس ورستپن، راننده ردبول، بر سر کسب قهرمانی جهان در فصل‌۲۰۲۱ فرمول‌یک است. اگر همیلتون در پایان فصل بتواند با شکست مکس به قهرمانی برسد، با رسیدن به هشتمین عنوان قهرمانی جهان خود، مایکل شوماخر افسانه‌ای را پشت‌سر خواهد گذاشت.

 

دیلی‌میل گزارش کرده است که به موجب این قرارداد، همیلتون قرار است برای هر فصل ۴۸‌میلیون یورو دریافت کند و گفته می‌شود که توتو ولف، رئیس مرسدس، تمام تلاش خود را کرده است تا هیچ مانعی بر سر ادامه همکاری همیلتون و این تیم باقی نماند. قرارداد فعلی همیلتون یک‌ساله بود که تنها یک هفته مانده به آغاز فصل به امضا رسید و تردید‌هایی را درباره ادامه همکاری مرسدس و همیلتون برانگیخته بود. لوییس همیلتون در سال‌۲۰۱۳ به تیم مرسدس پیوست و به‌همراه این تیم ۶ عنوان قهرمانی از ۷ قهرمانی جهانش را در این سال‌ها کسب کرد؛ اتحادی بین دو‌طرف بسیار قدرتمند که تاریخ فرمول‌یک را رنگی دیگر بخشید.

 

همیلتون در بیاینه رسمی خود که روی وب‌سایت مرسدس قرار گرفت، گفت: باورش سخت است که نزدیک به ۹ سال است من با این تیم فوق‌العاده کار می‌کنم و از اینکه قرار است به همکاری‌مان برای ۲ سال دیگر هم ادامه دهیم، خو‌ش‌حال و هیجان‌زده هستم. ما با هم خیلی موفقیت کسب کرده‌ایم؛ اما چه داخل و چه خارج از پیست هنوز چیز‌های زیادی برای دستیابی پیش‌رو داریم. من فوق‌العاده مفتخر و سپاسگزارم که مرسدس از من در تلاش برای بهبود تنوع و برابری جنسیتی و نژادی در ورزش ما حمایت کرده است. ما در حال ورود به دوره جدیدی از اتومبیل‌ها هستیم که چالش‌برانگیز و مهیج خواهد بود و من بی‌صبرانه منتظرم تا ببینم چه چیز‌های دیگری را می‌توانیم با هم به دست بیاوریم.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تائید توسط شهرآرانیوز در سایت منتشر خواهد شد.
نظراتی که حاوی توهین و افترا باشد منتشر نخواهد شد.
پربازدید
{*Start Google Analytics Code*} {*End Google Analytics Code*}